Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinės kiaušidės

QUOTE(Sunflowers @ 2012 01 27, 13:34)
taip , pirma kontraceptines , paskui dufas ir agnucastonas , speju dufas man netinka schmoll.gif
tyriuosi visad po sesiu menesiu  ax.gif

Idomiai g.gif
Palmyte, gal jungsies? Ne vienoj temutej tave matau bigsmile.gif
Atsakyti
del ko idomiai del dufo , na kad man ji man rodos be reikalo paskyre nes liepe gerti nuo 16 ciklo dienos , o as nezianu ar man tada jau budavo ivykusi ovuliacija ir nezinau ar ji isvis vyksta , kai gerdavau dufa , man labai skaudedavo pilva ir ovuliacijos tikrai nebudavao , si menesi nieko negeriu ir darysiu tyrimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2012 01 27, 13:43)
del ko idomiai del dufo , na kad man ji man rodos be reikalo paskyre nes liepe gerti nuo 16 ciklo dienos , o as nezianu ar man tada jau budavo ivykusi ovuliacija ir nezinau ar ji isvis vyksta , kai gerdavau dufa , man labai skaudedavo pilva ir ovuliacijos tikrai nebudavao , si menesi nieko negeriu ir darysiu tyrimus  ax.gif

Tai Dupha turbut skyre, kad ciklai neuzsitestu. Man idomiai del tu KT ir agnucastono. Tai tavo tikriausiai nedaug virsija, kad jais gyde. Nes kiek zinau, tai Testosteronui skiria endokrinologai kazkokius hormonus, tik dabar niekaip neprisimenu pavadinimo doh.gif
Atsakyti
na ga ir taip , mano ciklai buvo nereguliarus , todel skyre kontraceptines tvarkyti menesines ir vyriska hormona , paskui skyre agnucastona ir dufa , ir padare vyriska hormona , kuris beje visdar virsija normas , kita savaite eisiu vel darytis tyrimus , ziuresim kaip cia kas bus toliau 4u.gif
bet jei dufas slopina ovuliacija tai jis man netinka , nes manau man ir ovuliacija reik skatinti ne tik menesines reguliuoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2012 01 27, 13:50)
na ga ir taip , mano ciklai buvo nereguliarus , todel skyre kontraceptines tvarkyti menesines ir vyriska hormona , paskui skyre agnucastona ir dufa , ir padare vyriska hormona , kuris beje visdar virsija normas , kita savaite eisiu vel darytis tyrimus , ziuresim kaip cia kas bus toliau  4u.gif
bet jei dufas slopina ovuliacija tai jis man netinka , nes manau man ir ovuliacija reik skatinti ne tik menesines reguliuoti  doh.gif

O Dupha nuo kelintos CD gerei?
Kazin menesio pertrauka nebus per mazai? g.gif neiskraipys hormonu rezultatu? g.gif
Atsakyti
nuo 16 iki 25 liepe gerti 4u.gif
na gausis daugiau nei menuo , bet man nieko nesake , kad pvz padaryti pertrauka negerus ir tik tada hormonus tyrtis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2012 01 27, 14:29)
nuo 16 iki 25 liepe gerti  4u.gif
na gausis daugiau nei menuo , bet man nieko nesake , kad pvz padaryti pertrauka negerus ir tik tada hormonus tyrtis  g.gif

Tai jei tau O vyksta kaip pagal vadovelius, tai viskas ok, neslopina jokios O. T.y. jei tavo ciklas 28 d., tai O buna apie 14 CD, o nuo 16 CD jau gali gerti Dupha. Jis taip pat palaiko nestuma.
Na nesu tikra, bet gal ir uztenka menesio pertraukos.
Atsakyti
tai tame esme , kad mano ciklas nevisada trunka 28 dienas , buna ir iki 42 dienu tai koki man dufa gerti o tuolabiau as aplamai nesu tikra kad pas mane aplamai ta ovuliacija buna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2012 01 27, 14:19)
O pries kiek laiko tyreisi? Vartojai kokius nors vaistus jam sumazinti? Mano T irgi virsija normas, bet man nieko neskyre.
Tik negaliu atsidziaugti, kad po lap as suzinojau ka reiskia vaisingos gleives  bigsmile.gif  Jau antras ciklas ir abu jos pasirode  thumbup.gif



ir as noriu tu vaisingu gleiviu, tik rupuzokes nesirodo, paskutini karta maciau daugiau nei pries 2 metus doh.gif tikiuosi, kad ir man is po LP bus geru pokyciu, nebus didelius problemu ir t.t. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2012 01 27, 18:03)
tai tame esme , kad mano ciklas nevisada trunka 28 dienas , buna ir iki 42 dienu tai koki man dufa gerti o tuolabiau as aplamai nesu tikra kad pas mane aplamai ta ovuliacija buna  doh.gif

Tada taip... jei tau ir naturaliai bandytu bresti foliai, tai Duphas nuslopintu O. Labai pazistama situacija, nes mano ciklai irgi galetu uzsitesti iki begalybes doh.gif Bet manau pasidarysi hormonu tyrimus ir gine nuspres ka toliau daryti. Cia tik laikina mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kisvaida @ 2012 01 27, 18:04)
ir as noriu tu vaisingu gleiviu, tik rupuzokes nesirodo, paskutini karta maciau daugiau nei pries 2 metus  doh.gif tikiuosi, kad ir man is po LP bus geru pokyciu, nebus didelius problemu ir t.t.  ax.gif

Kokios dar problemos? g.gif Bus tik teigiami pokyciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2012 01 27, 21:18)
Tada taip... jei tau ir naturaliai bandytu bresti foliai, tai Duphas nuslopintu O. Labai pazistama situacija, nes mano ciklai irgi galetu uzsitesti iki begalybes  doh.gif  Bet manau pasidarysi hormonu tyrimus ir gine nuspres ka toliau daryti. Cia tik laikina  mirksiukas.gif
Papildyta:

Kokios dar problemos?  g.gif  Bus tik teigiami pokyciai  4u.gif

bet supranti man iskart po kontraceptiniu gerimo be jokiu tyrimu paskyre dufa , nors as sakiau kad nezinau ar man vyksta ovuliacija doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Seniai bebuvau pas jus. Bet, kad neturiu jokiu naujienu. Mmm nera nuo lapkricio, kol kas (vis dar) po pertraukos nesilankau pas gydytojus, neskaitant to karto, kai ejau pasikonsultuoti pas kita ginekologe. As vis dar laukiu ir naturaliai bandau, o gal pavyks? smile.gif Ir NT nebegadinu. Gal ta stadija kai pavargai ir nieko nebenori. Ir zinau, kad kuria diena tikrai bus stebuklas smile.gif

Laikykimes visos kartu!

Labanakt mirksiukas.gif
Atsakyti