Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinės kiaušidės

QUOTE(valerie @ 2011 12 14, 21:04)
O kam jis tau paskirtas? Kaip paaiskino gydytojas? Nuo kurios c.d. ji geri?  g.gif
Juokauji  blush2.gif Cia tik biski domejausi siom problemom ir tiek, vat musu buvusiam PKS skyrelyje buvo tikru PKS zinoviu  umn.gif  biggrin.gif

kai pirma kart itare policistines kiausides israse kontraceptines , sumazinti vyriska hormona , dabar vel itatria policistines kiausides , as jai sakau , kad itariu kad pas mane nevyksta ovuliacija o ji sako kam tau ja sekti mylekites kas dvi dienas ir bus vaiku , plius sako dar pagerk duphastono nuo 16 - iki 25 ciklo dienos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2011 12 14, 20:45)
kai pirma kart itare policistines kiausides israse kontraceptines , sumazinti vyriska hormona , dabar vel itatria policistines kiausides ,  as jai sakau , kad itariu kad pas mane nevyksta ovuliacija o ji  sako kam tau ja sekti mylekites kas dvi dienas ir bus vaiku , plius sako dar pagerk duphastono nuo 16 - iki 25 ciklo dienos  g.gif

Duphastonas slopina ovuliaciją, todėl jei įtari, kad ji nevyksta, tai su duphu ją pagaut dar mažiau šansų. Tačiau po KT kai kurioms moterims pavyksta iš karto pastot, todėl ND kas dvi dienas gal ir pagelbėtų g.gif Ar O įvyko parodo progesteronas berods 7 dienos po O g.gif (Nepamenu tiksliai, po narkozės galva ne visai dirba)

Beje, valerie, kaip tau sekasi?
Atsakyti
o tai kaip pasidaryti progesterona jei nezinau ar pas mane ta O vyksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2011 12 14, 21:26)
o tai kaip pasidaryti progesterona jei nezinau ar pas mane ta O vyksta  g.gif



jeigu nezinai, kad tiksliai vyksta ovuliacija, tuomet kai kurios mergaites dare taip (zinoma, ir pinigeliu daugiau reikes): progesterono tyrimas daromas 21- 23 ciklo diena, jei atsakymas rodo, kad dar nebuvo ovuliacijos, tuomet jis kartojamas po savaites ar dvieju ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kisvaida: 14 gruodžio 2011 - 20:46
QUOTE(Ramune! @ 2011 12 14, 20:16)
Taip, gaila, kad jos retai cia lankosi  verysad.gif  Mano pradziamoklis ir buvo senajame PKS skyrelyje. Nezinau ka buciau dariusi iki siol, jei ne jos smile.gif

Beveik visos jau turi vaikucius, tai gal nera laiko. O kai kurioms, kai issisprendzia problemos, nebelieka motyvacijos lankytis nesulaukiancioms gandro skyrelyje mirksiukas.gif
Bet jei tau kyla kokie klausimai, tu visada gali ateiti i PKS skyreli Bendraminciuose, ten visada gausi atsakyma 4u.gif

QUOTE(tildushka @ 2011 12 14, 20:58)
Beje, valerie, kaip tau sekasi?

Sekasi po truputi, aciu 4u.gif Nekalbadieniai man doh.gif Va tik mergaites nusprendziau pakonsultuot, nes isivaizduoju, kiek klausimu kyla, o atsakymu ner doh.gif
Bet kaip tau sekasi, paskaiciau musu skyrelyje blush2.gif Tiek daug tau teko patirti, todel tikrai turi pasisekti jums tas planas, kuri pasirinksit wub.gif Labai labai to tau ir linkiu bigsmile.gif

QUOTE(Sunflowers @ 2011 12 14, 21:26)
o tai kaip pasidaryti progesterona jei nezinau ar pas mane ta O vyksta  g.gif

Tau Tildushka viska teisingai surase: duphastonas slopina O, jei ji pradeti gerti neisitikinus, kad ji ivykusi. Ir darytis PRG, jei nezinai, ar vyksta O, irgi, man regis, pinigu ismetimas i bala 4u.gif
O kokio ilgio tavo ciklai paprastai buna? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valerie: 14 gruodžio 2011 - 21:22
QUOTE(valerie @ 2011 12 14, 20:56)
Beveik visos jau turi vaikucius, tai gal nera laiko. O kai kurioms, kai issisprendzia problemos, nebelieka motyvacijos lankytis nesulaukiancioms gandro skyrelyje  mirksiukas.gif
Bet jei tau kyla kokie klausimai, tu visada gali ateiti i PKS skyreli Bendraminciuose, ten visada gausi atsakyma  4u.gif
Sekasi po truputi, aciu  4u.gif Nekalbadieniai man  doh.gif Va tik mergaites nusprendziau pakonsultuot, nes isivaizduoju, kiek klausimu kyla, o atsakymu ner  doh.gif
Bet kaip tau sekasi, paskaiciau musu skyrelyje  blush2.gif  Tiek daug tau teko patirti, todel tikrai turi pasisekti jums tas planas, kuri pasirinksit  wub.gif Labai labai to tau ir linkiu  bigsmile.gif

Aciu 4u.gif Buvau dar naujoke, kai mergaites persikrauste i Bendramincius, tad ne tiek daug laiko teko ir pabendrauti. Zinau, kad niekada neatsisakys padeti, bet nedristu blush2.gif Regatai kartais parasau i az blush2.gif
O kokia tavo situacija siuo metu? Ilga kelia jau teko nueiti?
Atsakyti
QUOTE(valerie @ 2011 12 14, 22:56)
Beveik visos jau turi vaikucius, tai gal nera laiko. O kai kurioms, kai issisprendzia problemos, nebelieka motyvacijos lankytis nesulaukiancioms gandro skyrelyje  mirksiukas.gif
Bet jei tau kyla kokie klausimai, tu visada gali ateiti i PKS skyreli Bendraminciuose, ten visada gausi atsakyma  4u.gif
Sekasi po truputi, aciu  4u.gif Nekalbadieniai man  doh.gif Va tik mergaites nusprendziau pakonsultuot, nes isivaizduoju, kiek klausimu kyla, o atsakymu ner  doh.gif
Bet kaip tau sekasi, paskaiciau musu skyrelyje  blush2.gif  Tiek daug tau teko patirti, todel tikrai turi pasisekti jums tas planas, kuri pasirinksit  wub.gif Labai labai to tau ir linkiu  bigsmile.gif
Tau Tildushka viska teisingai surase: duphastonas slopina O, jei ji pradeti gerti neisitikinus, kad ji ivykusi. Ir darytis PRG, jei nezinai, ar vyksta O, irgi, man regis, pinigu ismetimas i bala  4u.gif
O kokio ilgio tavo ciklai paprastai buna?  g.gif

kol nesigydziau menstrauciju ciklo sutrikimu , budavo taip , kad menesi du nebudavo , bet visvien ateidavo menesines , kai pradejau gydytis ciklas trunka nuo 27 iki 30 dienu , taciau iskart po kontraceptiniu gerimo kai ju jau nebegeriau ciklas buvo 41 diena o paskui vel 27 - 30 dienu 4u.gif
nezinau siaip pas mane jos buna , tik kartais tie ciklai ilgi buna 4u.gif
mergaites o progesterono tyrimas mokamas jei daraisi neprivaciai g.gif
Atsakyti
QUOTE(valerie @ 2011 12 14, 21:56)
Sekasi po truputi, aciu  4u.gif Nekalbadieniai man  doh.gif Va tik mergaites nusprendziau pakonsultuot, nes isivaizduoju, kiek klausimu kyla, o atsakymu ner  doh.gif
Bet kaip tau sekasi, paskaiciau musu skyrelyje  blush2.gif  Tiek daug tau teko patirti, todel tikrai turi pasisekti jums tas planas, kuri pasirinksit  wub.gif Labai labai to tau ir linkiu  bigsmile.gif

Na taip, labai tylu šičia, kai senbuvių nebėra, bet visada galima uzsukti i PKS bendramincius, ten visos sedi ir, nors nebera labai plepios, bet vis dar veiksmas vyksta biggrin.gif O jus vis dar planuojat? Paskutinį kartą sakei, kad gal jau nebe, ar aš nesupratau blush2.gif
Ačiū, mieloji wub.gif 4u.gif Jei pasiseks, tai ir tau virusą atsiūsiu smile.gif Su merginom endo skyrelyje pamastėm, kad reikia daug NT apvirusuot ir išsiuntinėt merginoms, nes suveikia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramune! @ 2011 12 14, 22:39)
Aciu  4u.gif Buvau dar naujoke, kai mergaites persikrauste i Bendramincius, tad ne tiek daug laiko teko ir pabendrauti. Zinau, kad niekada neatsisakys padeti, bet nedristu  blush2.gif

Tu tikrai uzsuk ten, mergaites draugiskos, nesikandzioja mirksiukas.gif

QUOTE(Sunflowers @ 2011 12 14, 22:45)
kol nesigydziau menstrauciju ciklo sutrikimu , budavo taip , kad menesi du nebudavo , bet visvien ateidavo menesines , kai pradejau gydytis ciklas trunka nuo 27 iki 30 dienu , taciau iskart po kontraceptiniu gerimo kai ju jau nebegeriau ciklas buvo 41 diena o paskui vel 27 - 30 dienu  4u.gif
nezinau siaip pas mane jos buna , tik kartais tie ciklai ilgi buna  4u.gif
mergaites o progesterono tyrimas mokamas jei daraisi neprivaciai  g.gif

Tavo ciklas tikrai nereguliarus. O kai pradėjai gydytis, tai čia su papildomais vaistais toks tavo ciklas ar kaip?
Progesterono tyrimas bent jau mano šeimos klinikoj mokamas, kaip kitur nežinau.
Atsakyti
gal neaiskiai parasiau kol nesigydziau nebudavo menesi ar du , bet visvien pasirodydavo , kaip pradejau gydytis ciklo trukme nuo 27 iki 30 dienu 4u.gif
gydziausi nakvisu aliejumi , agnucastonu menesiniu ciklo sutrikimus , veliau jau ka paskirdavo ginekologe 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2011 12 15, 00:05)
gal neaiskiai parasiau kol nesigydziau nebudavo menesi ar du , bet visvien pasirodydavo , kaip pradejau gydytis ciklo trukme nuo 27 iki 30 dienu  4u.gif
gydziausi nakvisu aliejumi ,  agnucastonu menesiniu ciklo sutrikimus , veliau jau ka paskirdavo ginekologe  4u.gif

padeda sitie preparatai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutca @ 2011 12 15, 01:12)
padeda sitie preparatai? g.gif

tik agnucaston 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Buvau siandien pas gydytoja, tai nusirasiau hormonu tyrimus smile.gif
Pagelbekit susigaudyti biggrin.gif

GTM I - 4,59 (4,1-6,6);
GTM II - 5,19 (4,1-6,6);
ALT - 32 (0-31);
AST - 25 (0-34);
GGT - 12 (7-50);
LH - 15,8 (0,7-9,0);
PRL - 146 (80-500);
Testost. - 4,16 (0,7-2,65);
SHBG -100 (20-150);
FSH - 2,88 (0,6-9,5);
DHEA-SO4 - 4.75 (1.89-11.2);
ANTI-TPO - 8.24;
TTH - 2.69 (0.17-4.05);
FT4 - 16.6 (11.5-24.0);
E2 - 521 (210-830).

Kas su manim negerai? g.gif

Atsakyti