Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinės kiaušidės

Via kokia nuostabi zinia bigsmile.gif wub.gif Isivaizduoju scena K kabinete thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lynete: 09 spalio 2011 - 12:17
QUOTE(Lynete @ 2011 10 09, 13:17)
Via kokia nuostabi zinia  bigsmile.gif  wub.gif Isivaizduoju scena K kabinete  thumbup.gif

biggrin.gif aha,negalejo manes niekaip paguldyt, nes sedausi ziuret i maza ekraniuka ir sakiau "negali buti", o jis saipesi is manes "tik nesakyk,kad is sventos dvasios" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2011 10 10, 17:35)
biggrin.gif aha,negalejo manes niekaip paguldyt, nes sedausi ziuret i maza ekraniuka ir sakiau "negali buti", o jis saipesi is manes "tik nesakyk,kad is sventos dvasios" biggrin.gif

Tyliai sveikinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(valerie @ 2011 10 10, 17:53)
Tyliai sveikinu  wub.gif



VIA bigsmile.gif didis dziaugsmas ir be galo dideli sveikinimai. ramaus laukimo ir megaukis kiekviena akimirka.

na, Via, siusk virusiuka, kuri toliau pasidalinsit geromis emocijomis? smile.gif

o as stoviu vietoje. metformino nebegeriu jau keleta menesiu, nes man nuo jo tikrai salutinis poveikis - galvos skausmas. pas K neinu. naturaliai niekas nevyksta. ir ketvirta savaite tai teplioja, tai normalios mmm. zodziu, matyt atsigriebsiu uz visus puse metu doh.gif bet jau ir neramu darosi. nors tik vos vos kraujuoju, bet kazko ilgokai...
matyt reiks pas K kada jau uzsirasyti. bet stimuliaciju nebenoriu.
Atsakyti
QUOTE(regata @ 2011 10 09, 13:10)
aha... anksčiau duodavo bendrą narkozę, tai tikrai daug gražių emocijų būdavo atimta...  ax.gif



Is pradziu dare epidura, bet kadangi viskas nuejo ne taip, kaip reikia, pridejo dar ir bendra doh.gif toks slikstus jausmas, br......
Atsakyti
QUOTE(mamyte.lt @ 2011 10 12, 21:31)
Is pradziu dare epidura, bet kadangi viskas nuejo ne taip, kaip reikia, pridejo dar ir bendra  doh.gif toks slikstus jausmas, br......

Ojėj... tikrai ne kas... ax.gif
Aš džiaugiuosi, kad pamačiau savo gimusią mergytę wub.gif Tik plyšo širdis, kad nedavė pasidžiaugt, nepadėjo ant krūtinės, kad tėvelis negalėjo būt šalia ir t.t. doh.gif

ievoksli, o tai ką žadi daryti be stimuliacijų? Aš tai patarčiau gerai išstimuliuot vieną kartą ir daryt IUI. Turėtų kibt, nes jau buvai pastojusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(regata @ 2011 10 12, 22:27)
Ojėj... tikrai ne kas...  ax.gif
Aš džiaugiuosi, kad pamačiau savo gimusią mergytę  wub.gif  Tik plyšo širdis, kad nedavė pasidžiaugt, nepadėjo ant krūtinės, kad tėvelis negalėjo būt šalia ir t.t.  doh.gif 

ievoksli, o tai ką žadi daryti be stimuliacijų? Aš tai patarčiau gerai išstimuliuot vieną kartą ir daryt IUI. Turėtų kibt, nes jau buvai pastojusi ax.gif



Regata, kol kas dar ilsesiuos. Lapkricio pab grisiu i darba, reikes pasiziureti koks mano gyvenimo tempas bus, o tada jau kazka galvosiu rimciau. Leisiu dabar naturaliai, o gal pavyks? As tokia vis neprarandanti vilties smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Labai prašau patarti dėl gydytojo Kaune. Jeu kelinti metai, kaip neatrandu ginekolo, kuris išaiškintų (greičiau iš tikrųjų norėtų išsiaiškinti, o ne skirtų gydymą praktiškai iš oro), kas negerai ir situacija tik blogėja (nereguliarios mėnesinės, acikliniai kraujavimai, skausmai pilvo apačioje, kartais skausmingi lyt. santykiai, cistos kiaušidėse). Taigi gal ką patartumėte iš asmininės patirties, nes turiu nuojautą, jog esu jūsų likimo draugė (visos kaip susitarusios tai atmena, nes esu labai liekna)?

Ačiū! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2011 10 13, 13:05)
Sveikos,

Labai prašau patarti dėl gydytojo Kaune. Jeu kelinti metai, kaip neatrandu ginekolo, kuris išaiškintų (greičiau iš tikrųjų norėtų išsiaiškinti, o ne skirtų gydymą praktiškai iš oro), kas negerai ir situacija tik blogėja (nereguliarios mėnesinės, acikliniai kraujavimai, skausmai pilvo apačioje, kartais skausmingi lyt. santykiai, cistos kiaušidėse). Taigi gal ką patartumėte iš asmininės patirties, nes turiu nuojautą, jog esu jūsų likimo draugė (visos kaip susitarusios tai atmena, nes esu labai liekna)?

Ačiū! 4u.gif



Labas, zinok ir as esu labai liekna, tiesiog sakalys. PKS man diagnozavo laparaskopijos metu. Naturaliai sirgau tik 2 kart per metus. Daktaras sake, kad naturaliai nevyko O, padare drilinga, sake turetu susitvarkyti ciklas ir O turetu vykti. Sakykit merginos kada po laparaskopijos atejo pirmos mmm? As operacijos diena susirgau,( kadangi geriau KT tai ir turejau ta diena susirgti ) tai buvo rugpjucio 18 d. ir mmm vel nera.
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2011 10 13, 12:05)
Sveikos,

Labai prašau patarti dėl gydytojo Kaune. Jeu kelinti metai, kaip neatrandu ginekolo, kuris išaiškintų (greičiau iš tikrųjų norėtų išsiaiškinti, o ne skirtų gydymą praktiškai iš oro), kas negerai ir situacija tik blogėja (nereguliarios mėnesinės, acikliniai kraujavimai, skausmai pilvo apačioje, kartais skausmingi lyt. santykiai, cistos kiaušidėse). Taigi gal ką patartumėte iš asmininės patirties, nes turiu nuojautą, jog esu jūsų likimo draugė (visos kaip susitarusios tai atmena, nes esu labai liekna)?

Ačiū! 4u.gif

Sveika 4u.gif As taip apt esu liekna, bet man nereikejo nei LP, iskart pasake, kad PKS. O del gines, tai as manau tik privaciai, pvz. VK. Nezinau del kitu, bet as asmeniskai pas Visockiene lankausi. O paprastos gines tikrai nekompetetingos sitam reikale.
Atsakyti
Sveikinimai nestukei 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 14 spalio 2011 - 14:17
Via SVEIKINIMAI, kad naturaliai viskas pavyko!!!! o taip pergyvenai kad ir brangu gydytis ir dar daugiau nervu viskas kainuoja smile.gif tai per kiek menesiu pastojai naturaliai taip? kaip pamenu, pas mane situacija kaip pas tave buvo, tad idomu per kiek laiko pagaliau tas dziaugsnas ivyko smile.gif
Atsakyti