Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinės kiaušidės

QUOTE(Via @@@ @ 2011 10 02, 15:12)
Kas tai buvo per zoles?



g.gif parasykit prasom, manau daug kam bus idomu
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif
man neseniai nustate, kad turiu policistiniu kiausidziu sindroma. noriu pasiteirauti kokie pirmieji jusu zingsniai buvo prisisaukti ovuliacija?
Atsakyti
QUOTE(kneziauskiene @ 2011 10 04, 16:01)
sveikos merginos smile.gif
man neseniai nustate, kad turiu policistiniu kiausidziu sindroma. noriu pasiteirauti kokie pirmieji jusu zingsniai buvo prisisaukti ovuliacija?

Labas 4u.gif del diagnozes tai gaila... bet nereikia labai nusiminti, viskas imanoma mirksiukas.gif Jei visi reikiami tyrimai padaryti, tai belieka tik skatinantys vaistukai. Turbut dauguma merginu pradeda nuo Clostilbegyt'o.
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2011 10 04, 18:02)
Labas  4u.gif  del diagnozes tai gaila... bet nereikia labai nusiminti, viskas imanoma  mirksiukas.gif  Jei visi reikiami tyrimai padaryti, tai belieka tik skatinantys vaistukai. Turbut dauguma merginu pradeda nuo Clostilbegyt'o.



O kokius tyrimus reikia daryti g.gif nes man poliklinikoje skire tik 3 men kontraceptikus ir viskas doh.gif ir visas gydymas ar istyrimas per beveik 9 men blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte.lt @ 2011 10 04, 17:20)
O kokius tyrimus reikia daryti  g.gif  nes man poliklinikoje skire tik 3 men kontraceptikus ir viskas  doh.gif  ir visas gydymas ar istyrimas per beveik 9 men  blink.gif

Taip taip, visa tai man taip girdeta... ir zinau kas bus toliau. Jei nori pastoti, nutrauki KT ir bandai bandai bandai... Dar atsipalaiduoti nepamirsk. Ir nebandyk kreiptis nepraejus metams... As zinoma ironizuoju smile.gif
Del tyrimu tai nenoriu suklaidinti, todel gal kitos mergaites tiksliai pasakys. Zodziu kazkokius hormonu tyrimus 3-5 cd smile.gif LH, FSH lyg ir dar kazkokie.
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2011 10 04, 17:02)
Labas  4u.gif  del diagnozes tai gaila... bet nereikia labai nusiminti, viskas imanoma  mirksiukas.gif  Jei visi reikiami tyrimai padaryti, tai belieka tik skatinantys vaistukai. Turbut dauguma merginu pradeda nuo Clostilbegyt'o.


Na man dar tik pries pora savaiteliu diagnose sia pasake, nes as kai buvau pastojusi visai kitokia situacija mano buvo... mmm buvo kaip laikrodukas, pastojau per dvi savaites ir plius sveriau 23kg maziau nei dbr... (liko svoris po pirmo nestumo, nes organizmas buvo apnuodytas)....
tai vat buvau pas USONIENE, tada vaikscioju pas savo giniu ir neseniai buvau ANTAKALNIO GIMDYMO NAMUOSE pas gydytoja STANKEVICIENE - visi kaip susitare rekomenduoja pradziai bent 10kg numesti... ir mano ginius dar linkes padaryti laparoskopija...
tai vat penktd ziuresiu koks verdiktas jo bus...
Atsakyti
QUOTE(mamyte.lt @ 2011 10 04, 18:20)
O kokius tyrimus reikia daryti  g.gif  nes man poliklinikoje skire tik 3 men kontraceptikus ir viskas  doh.gif  ir visas gydymas ar istyrimas per beveik 9 men  blink.gif

Man labai labai seniai buvo sakę, kad policistinės. Taip pat išrašė KT. po kelių mėnesių viskas susitvarkė..
Atsakyti
QUOTE(Amarok @ 2011 10 04, 20:09)
Man labai labai seniai buvo sakę, kad policistinės. Taip pat išrašė KT. po kelių mėnesių viskas susitvarkė..




Jau po tu KT kokie 6 men praejo doh.gif ir vel ciklas tik ilgeja, o gydytoja liepe tik BT matuoti ir padaruti ovuliacijos testa 3 k per men doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte.lt @ 2011 10 04, 20:11)
Jau po tu KT kokie 6 men praejo  doh.gif ir vel ciklas tik ilgeja, o gydytoja liepe tik BT matuoti ir padaruti ovuliacijos testa 3 k per men  doh.gif

Esant PKS kartais OT visa laika rodo II, todel jais pasitiketi irgi nelabai verta... Bet vis delto reiketu pasekti ar vyksta O.
Atsakyti
QUOTE(kneziauskiene @ 2011 10 04, 19:03)
Na man dar tik pries pora savaiteliu diagnose sia pasake, nes as kai buvau pastojusi visai kitokia situacija mano buvo... mmm buvo kaip laikrodukas, pastojau per dvi savaites ir plius sveriau 23kg maziau nei dbr... (liko svoris po pirmo nestumo, nes organizmas buvo apnuodytas)....
tai vat buvau pas USONIENE, tada vaikscioju pas savo giniu ir neseniai buvau ANTAKALNIO GIMDYMO NAMUOSE pas gydytoja STANKEVICIENE - visi kaip susitare rekomenduoja pradziai bent 10kg numesti... ir mano ginius dar linkes padaryti laparoskopija...
tai vat penktd ziuresiu koks verdiktas jo bus...



bet kaip ydomiai, daugelis gyd. kaip susitare visoms ''rekomenduoja'' numesti 10 kg. ir nesvarbu kiek kuri sveria.... doh.gif
Atsakyti
Na man tai galima ir 2 kartus po 10 kg numesti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet sese tik 50 kg sveria, o diagnoze ta pati, as ir taip siulau jai plytas i kisenes deti, kad stiprus vejas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte.lt @ 2011 10 04, 20:42)
Na man tai galima ir 2 kartus po 10 kg numesti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  bet sese tik 50 kg sveria, o diagnoze ta pati, as ir taip siulau jai plytas i kisenes deti, kad stiprus vejas  thumbup.gif

As taip pat 50 kg sveriu. PKS budingas virssvoris, bet tai nera taisykle. Tad buna ir isimciu. O jums gal tikrai tereikia numesti tuos 10 kg ir viskas susitvarkytu. Na vis yra siokia tokia viltis mirksiukas.gif O jei ne, tai ir tie kilogramai prarasti butu i nauda smile.gif
Atsakyti