Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinės kiaušidės

Merginos, kurioms nevyko O, kai daret OT, jums ka rodydavo? Ta prasme visada tik viena bruksneli, ar antras neryskus irgi budavo? Zaidziu nuo 9 c.d. su OT, is pradziu rode tik viena linija, o nuo 14 c.d. rodo nerysku vaiduokli, siandien jau 16 c.d. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2011 08 16, 12:37)
Merginos, kurioms nevyko O, kai daret OT, jums ka rodydavo? Ta prasme visada tik viena bruksneli, ar antras neryskus irgi budavo? Zaidziu nuo 9 c.d. su OT, is pradziu rode tik viena linija, o nuo 14 c.d. rodo nerysku vaiduokli, siandien jau 16 c.d.  g.gif

o ka siandien rodo? As dariausi,man rode vaiduokliuka,bet pasirodo nevertejo pasitiketi,nes pas mane auksta FH,todel visa cikla vaiduokliauti gali. Bet siaip sako,kad buna vaiduokliai pries O
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2011 08 16, 13:51)
o ka siandien rodo? As dariausi,man rode vaiduokliuka,bet pasirodo nevertejo pasitiketi,nes pas mane auksta FH,todel visa cikla vaiduokliauti gali. Bet siaip sako,kad buna vaiduokliai pries O


O kaip man reaguoti, jei pas mane FSH šį ciklą nuo 16,7 nukrito iki 13. OT nuo 14c.d. rodė porą dienų vaiduokliuką, o dabar 17 ir 19 c.d. ryškias II. Pagal ARBOR mikroskopą taip pat yra tie „paparčio lapai“, o va BT išvis nešokinėja, ramiai sau kasdien tai 36,6, tai 36,5, tai 36,7... Ir kaip va visą šitą suprasti doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2011 08 16, 13:51)
o ka siandien rodo? As dariausi,man rode vaiduokliuka,bet pasirodo nevertejo pasitiketi,nes pas mane auksta FH,todel visa cikla vaiduokliauti gali. Bet siaip sako,kad buna vaiduokliai pries O

Siandien dar nesidariau, grizus po darbo bandysiu g.gif Dvi dienas vaiduokliauja,idomu kas bus toliau....
Papildyta:
QUOTE(Julenk@ @ 2011 08 16, 14:36)
O kaip man reaguoti, jei pas mane FSH šį ciklą nuo 16,7 nukrito iki 13. OT nuo 14c.d. rodė porą dienų vaiduokliuką, o dabar 17 ir 19 c.d. ryškias II. Pagal ARBOR mikroskopą taip pat yra tie „paparčio lapai“, o va BT išvis nešokinėja, ramiai sau kasdien tai 36,6, tai 36,5, tai 36,7... Ir kaip va visą šitą suprasti  doh.gif  blush2.gif

OT reaguoja i LH ,ne i FSH... Ir OT neparodo ivykusios ovuliacijos, rodo tik LH hormono banga, kuri buna pries O, bet tai dar nereiskia, kad O butinai ivyks. Ivykusia O parodo BT.
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2011 08 16, 14:07)
Siandien dar nesidariau, grizus po darbo bandysiu  g.gif  Dvi dienas vaiduokliauja,idomu kas bus toliau....
Papildyta:

OT reaguoja i LH ,ne i FSH... Ir OT neparodo ivykusios ovuliacijos, rodo tik LH hormono banga, kuri buna pries O, bet tai dar nereiskia, kad O butinai ivyks.  Ivykusia O parodo BT.

oi, t.y. LH mano labai aukstas doh.gif budama poliklinikoj rasiau, tai nusirasiau... zinios tikrai nekokios pas mane. Del pilvo skausmu kreipiausi i poliklinikos gine. Ji paziurejus echoskopu mato abiejose kiausidese kazkokius darinius, itaria, kad cistos. Taip kad si cikla is tu mano 7 foliu nieko gero... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2011 08 16, 15:07)
Siandien dar nesidariau, grizus po darbo bandysiu  g.gif  Dvi dienas vaiduokliauja,idomu kas bus toliau....
Papildyta:

OT reaguoja i LH ,ne i FSH... Ir OT neparodo ivykusios ovuliacijos, rodo tik LH hormono banga, kuri buna pries O, bet tai dar nereiskia, kad O butinai ivyks.  Ivykusia O parodo BT.


Niu va doh.gif aj tiek to, jau kažkaip nusibodo viskas, tie skaičiavimai, matavimai - nuolat sekimas ar bus kažkas verysad.gif
Užsirašiau į jogos treniruotes. Nutariau galutinai viską mesti: likti prie sveikos gyvensenos, žolelių arbatų, jogos, plaukimo ir tiesiog gyventi cool.gif ax.gif Porai mėnesėlių pailsėsime nuo visų nervų bei įtampos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2011 08 16, 15:49)
oi, t.y. LH mano labai aukstas  doh.gif budama poliklinikoj rasiau, tai nusirasiau... zinios tikrai nekokios pas mane. Del pilvo skausmu kreipiausi i poliklinikos gine. Ji paziurejus echoskopu mato abiejose kiausidese kazkokius darinius, itaria, kad cistos. Taip kad si cikla is tu mano 7 foliu nieko gero...  verysad.gif

Ramune, nenusimink, ir toliau siek savo tikslo ,linkiu stiprybes.
Atsakyti
sveikos merginos, skaitineju, kad darotes OT, kai buna O, tai OT turi buti abi linijos ryskios, nevaiduokliai:) kai jos abi ryskios tada vyksta O, jei neryski viena reiskia arba O neivyko arba dar reikia testuotis ir ziuret, juk buna O ir paveluotai, pas mane pvz 16 cd kazkur(buna ir veliau)smile.gif
ir dar visgi geriau darytis ryte, jau daug kur parasyta, kad teisigiausiai rodo:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo musyte: 16 rugpjūčio 2011 - 15:41
QUOTE(musyte @ 2011 08 16, 16:40)
sveikos merginos, skaitineju, kad darotes OT, kai buna O, tai OT turi buti abi linijos ryskios, nevaiduokliai:) kai jos abi ryskios tada vyksta O, jei neryski viena reiskia arba O neivyko arba dar reikia testuotis ir ziuret, juk buna O ir paveluotai, pas mane pvz 16 cd kazkur(buna ir veliau)smile.gif
ir dar visgi geriau darytis ryte, jau daug kur parasyta, kad teisigiausiai rodo:)

g.gif kaip tik visur skaitau,kad ryte negerai.... Kaip zinot?
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2011 08 16, 15:46)
g.gif  kaip tik visur skaitau,kad ryte negerai.... Kaip zinot?

as visada darau ryte, man rodo teisybe, sakoma, kad isversta blogai is uzsienio kalbos ta instrukcija, na net nezinau kaip geriau:)
Atsakyti
Sveikos, merginos,
Kaip manote, ar galima gerti folio rugsti dar geriant KT? KT man paskirtos kaip gydymo priemone nuo PKS (KT gerimo stazas - 10 m, su pertraukomis). Mano gine rekomendavo bandyti pastoti is kart metus KT (nelaukiant 3 men. organizmo "isvalymo" nuo KT laikotarpio)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskytia: 21 rugpjūčio 2011 - 13:52
QUOTE(meskytia @ 2011 08 21, 13:51)
Sveikos, merginos,
Kaip manote, ar galima gerti folio rugsti dar geriant KT? KT man paskirtos kaip gydymo priemone nuo PKS (KT gerimo stazas - 10 m, su pertraukomis). Mano gine rekomendavo bandyti pastoti is kart metus KT (nelaukiant 3 men. organizmo "isvalymo" nuo KT laikotarpio)...

Sveika smile.gif zinoma, kad galima. Jei pavyks greitai pastoti,tai netgi labai naudinga. o is merginu patirties zinau,kad po KT nutraukimo visai nemaza tikimybe pastoti is karto. Nors man, deja, nepavyko.
Atsakyti