Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinės kiaušidės

QUOTE(Ramune! @ 2011 08 08, 13:01)
Nedekosiu  blush2.gif
Stimuliavausi clostu 2tx2d, bet nieko neuzaugo. Veliau leidausi Gonali 75, tai uzaugo 7 folikulai. Gine labai bijojo daugiavaisio nestumo, todel primygtinai reikalavo susileisti vaistus, kurie sunaikina folikulus. Bet as rizikavau. Kol kas dar nezinau ar gerai padariau, bet tikiuosi geriausio  wub.gif
Ai dar sake, kad gleivine tiesiog ideali  wub.gif

laukiam laukiam II smile.gif as irgi siandien buvau pas gine, tai kairej pusej 3 grazuoliai yra thumbup.gif gleivine irgi sake ideali thumbup.gif dabar tik reikia treciadieni susileisti ovitreli ir kibti i ND biggrin.gif ziuresim kaip cia bus, nes jau baime ima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Itrea @ 2011 08 08, 16:55)
laukiam  laukiam II smile.gif as irgi siandien buvau pas gine, tai kairej pusej 3 grazuoliai yra  thumbup.gif  gleivine irgi sake ideali  thumbup.gif  dabar tik reikia treciadieni susileisti ovitreli ir kibti i ND  biggrin.gif  ziuresim kaip cia bus, nes jau baime ima smile.gif

Viskas bus gerai thumbup.gif Bent jau kol kas tai musu gine neprastai pasidarbavo smile.gif
Atsakyti
sveikos
..ka tik is M> gryzau. birzely buvo pirmos menesines, po gimdymo, po devyniu menesiu, nuejus rado ziauriai stora gleivine, na ir aisku policistines kaiusides, ir kaip gi be mano XXL pilvuzo.. tai va sake palaukt menesi +- kol issivalys viskas..liepe dar testa NT pasidaryt, nes sako tokio storio tik pas nescias buna, bet testas buvo neigiamas..nuvariau pas ja tik sendien, na nes gausiai ziauriai kraujavau visa laika, ir visa laika teplioja non stop, nu jau maniau tikrai bus viskas issivale po tokiu "srautu"...taiu sendien vel ziurejo o gleivine storu storiausi ir nifiga nieks neissivale.. verysad.gif na ka sake reik skirti gydyma, ims biopsija tos gleivines kiek supratau? tada skirs arba KT arbakkazka kito..man nuo KT ir eme augti svoris, pasiguodziau jai, bet ji pasake kad tai grynai dabar sveikatos reikalas, tad..butina..
taip issigandus dabar biski..na nezinau ar tai gali buti kazkas negero, kad net biopsija ims, ar tai susije ar nebutinai su kokiu veziu, ar kazkuom negeru?
ar zinot ka nors apie ta stora gleivine, niekaip neatsimenu tos ligos pavadinimo, ar taip ilgai viskas trunka ar ne..ar pavojinga..? bijau ir pacios biopsijos, kiek supratau is tu protingu zodziu, tai kazka kis, atklijuos siek tiek, tada ims meginy, uztrunka iki pusvalandzio priklauso kaip seksis pasiekt gimda.. blink.gif doh.gif uzsirasiau sy ketvirtadieni, labai susinervavau tai daugiau ir neklausinejau per daugiausiai nes visteik buciau nieko nesupratus, o ir leliai su teciu uz duru lauke..tai skubejau...
gal ir per daug panikuoju, bet blyn sitaip laiko nera, o cia dar ir savim reiks rupintis..ir pergyventi ir lakstyt... karsta.gif
svorio numest labai man nesiseka..kazkaip stovi jis ir vsio, o ypac pilvuzas... sad.gif
o galgalima kokiom zolem valytis, ar badauti, gal viskas pasitaisys..tik dar atsimenu, kad sako cia del polic.kiausidziu, tas svoris, o nuo jo, ir tokios kiausides, zodziu uzburtas ratas, ir viena kita ytakoja..


na jei kas ka zinos busiu dekinga.. 4u.gif
Atsakyti
Labas visom ax.gif
Noriu paklaust, kada man darytis antors ciklo puses hormonu tyrimus, jei as net nenumanau, kada man buna O (ar isvis buna). Pirmas ciklas po KT buvo 44 d, antras 30 g.gif Siandien yra 11 trecio ciklo diena. Ir parasykit man prasau tu tyrimu pavadinimus, kad zinociau, ko prasyt nuejus smile.gif Kaip suprantu jie man parodytu ,ar buvo O si cikla,ar ji vyksta,tiesa?
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2011 08 11, 08:31)
Labas visom ax.gif
Noriu paklaust, kada man darytis antors ciklo puses hormonu tyrimus, jei as net nenumanau, kada man buna O (ar isvis buna). Pirmas ciklas po KT buvo 44 d, antras 30  g.gif  Siandien yra 11 trecio ciklo diena. Ir parasykit man prasau tu tyrimu pavadinimus, kad zinociau, ko prasyt nuejus  smile.gif  Kaip suprantu jie man parodytu ,ar buvo O si cikla,ar ji vyksta,tiesa?



Sveika,
Norint suzinoti, ar vyko tau O, reiktu pasidaryti Progesterono tyrima. Jis daromas 21 CD, tavo atveju as gal daryciaus 23 CD (atsizvelgiant, kad ciklas buvo 30 dienu).
Atsakyti
QUOTE(_Valyte_ @ 2011 08 11, 09:37)
Sveika,
Norint suzinoti, ar vyko tau O, reiktu pasidaryti Progesterono tyrima. Jis daromas 21 CD, tavo atveju as gal daryciaus 23 CD (atsizvelgiant, kad ciklas buvo 30 dienu).

Aciu, darytis tik progesterona,ar yra tikslinga ir dar kanors pasidaryt tuo paciu?
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2011 08 11, 09:31)
Labas visom ax.gif
Noriu paklaust, kada man darytis antors ciklo puses hormonu tyrimus, jei as net nenumanau, kada man buna O (ar isvis buna). Pirmas ciklas po KT buvo 44 d, antras 30  g.gif  Siandien yra 11 trecio ciklo diena. Ir parasykit man prasau tu tyrimu pavadinimus, kad zinociau, ko prasyt nuejus  smile.gif  Kaip suprantu jie man parodytu ,ar buvo O si cikla,ar ji vyksta,tiesa?


Jei O nebuvo tai PRG ir parodys kad jos nebuvo, o gal tau O veliau ivyksta (tavo ciklo trukme minus 14 dienu). Tau butu gerai pamatuoti BT, butu pigiau ir galetum sekti bei pazinti savo organizma.
Atsakyti
QUOTE(Lynete @ 2011 08 11, 11:39)
Jei O nebuvo tai PRG ir parodys kad jos nebuvo, o gal tau O veliau ivyksta (tavo ciklo trukme minus 14 dienu). Tau butu gerai pamatuoti BT, butu pigiau ir galetum sekti bei pazinti savo organizma.

Galvoju pabandyt matuotis BT, na bet kaip neikvepia tas rytas su termometru subinej biggrin.gif Tai matuotis si cikla dar BT ,o hormonus tada darytis si cikla ar geriau jau kita? Nelabai as moku suprast dar ta BT,tuos grafikus. Po to kai BT parodys O pridet 7 dienas ir eit tirtis progesterona?
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2011 08 11, 08:41)
Aciu, darytis tik progesterona,ar yra tikslinga ir dar kanors pasidaryt tuo paciu?



QUOTE(Via @@@ @ 2011 08 11, 10:44)
Galvoju pabandyt matuotis BT, na bet kaip neikvepia tas rytas su termometru subinej  biggrin.gif  Tai matuotis si cikla dar BT ,o hormonus tada darytis si cikla ar geriau  jau kita?  Nelabai as moku suprast dar ta BT,tuos grafikus. Po to kai BT parodys O pridet 7 dienas ir eit tirtis progesterona?



Jei nori suzinoti, ar vyksta O, tada parodys tik Progesteron o tyrimas - kiti tyrimai rodo ka kitka.

O BT matavimas tai man jau kaip azartinis zaidimas. smile.gif
Gali dar su OT (Ovuliacijos testais) pazaisti. Jei siandien tau 11 cd, tai nuo rytojaus gali pradeti gadinti OT. Kai testas bus teigiamas, O turetu ivykti po 1-2 dienu. Tada dar pridesi 7 dienas ir galesi darytis PGR tyrima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Valyte_ @ 2011 08 11, 11:51)
kiti tyrimai rodo ka kitka.


O kokius dar galeciau padaryti tuo paciu, kad 10 kartu nevazinet, ar manot,kad nera tikslo kol kas? Ciklo pradzioj dariau LH,FSH ir E2. Kokie dar galimi tyrimai ir ka jie man parodytu ?
Papildyta:
Ot jau pradejau gadint, ziuresiu ka parodys....
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2011 08 11, 11:00)
O kokius dar galeciau padaryti tuo paciu, kad 10 kartu nevazinet, ar manot,kad nera tikslo kol kas? Ciklo pradzioj dariau  LH,FSH ir E2.  Kokie dar galimi tyrimai ir ka jie man parodytu ?
Papildyta:
Ot jau pradejau gadint, ziuresiu ka parodys....



Tuo paciu dar gali pasidaryti Prolaktino tyrima ir Testosterono, bet tikslo pakolkas nematau. Jei PGR rodys, kad O nevyksta, tuomet galesi planuoti apie kitus tyrimus. Bet jei nori del sventos ramybes, gali ir siuos pasidaryti smile.gif tik tiek, kad cia pinigu svaistymas gali buti bereikalingas.
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2011 08 11, 12:00)
O kokius dar galeciau padaryti tuo paciu, kad 10 kartu nevazinet, ar manot,kad nera tikslo kol kas? Ciklo pradzioj dariau  LH,FSH ir E2.  Kokie dar galimi tyrimai ir ka jie man parodytu ?
Papildyta:
Ot jau pradejau gadint, ziuresiu ka parodys....


Ne nu aisku gali pasidaryti PRG aklai, pvz tavo ciklo trukmes vidurkis (33+40)/2=37, tarkim O turetu vykti 23 c.d. o PRG pasidaryt tarkim 30 c.d. Dar antroje ciklo puseje gali pasidaryti T ir SHBG (kad apskaiciuoti LAI=T/SHBG*100 jo norma iki 4.5), taip pat kaip jau minejo PRL, dar DHEAS.

Tokius hormonus kaip LH, FSH, E2 darytis tik naujo ciklo 3-5 c.d.

Atsakyti