Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinės kiaušidės

QUOTE(valerie @ 2011 08 03, 22:15)
prajuokinai biggrin.gif

KatinoUsai, kaip tu gyveni?  mirksiukas.gif  As tave prisimenu  bigsmile.gif

Sveika smile.gif
gerai, kaip tu gyveni? buvau darbais uzsiemusi, padariau pora metu pertrauka dabar galvoju, gal dar karteli reiketu gandra bandyti pagauti:)
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2011 08 03, 17:58)
Neklaidink - ne ta santyki emei, manau.

doh.gif

QUOTE(valerie @ 2011 08 03, 21:15)
prajuokinai biggrin.gif

KatinoUsai, kaip tu gyveni?  mirksiukas.gif  As tave prisimenu  bigsmile.gif

doh.gif
ot galvele siandien lotuliukas.gif net pati juokiuos is saves lotuliukas.gif
reik jamt atostogas biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes ax.gif

skubu pasidalinti patirtimi del siuntimo pas K. man ji israso mano seimos gydytoja, tiek pirma karta einant pas ji gavau siuntima is seimos gydytojos, tiek dabar kas 1.5men man ji irgi israso seimos gydytoja. pasidomek wink.gif tikrai imanomas reikalas.

as vis ilisdama paskaityti kaip jums sekasi tikiuosi Ramunes nestumo... thumbup.gif

o as gyvenu. jokiu mmm (kaip ir tikejausi), jokiu II (kaip ir tikejausi), taigi kol kas dar ilsiuosi iki rugsejo, o tada jau ziuresiu ka daryti..
Atsakyti
QUOTE(ievokslis @ 2011 08 03, 22:09)
as vis ilisdama paskaityti kaip jums sekasi tikiuosi Ramunes nestumo...  thumbup.gif

Labas 4u.gif stengsiuosi nenuvilt bigsmile.gif Ir pati meldziuosi, kad tik viskas butu gerai angel.gif
O tu ilsekis ir nepamirsk, kad stebuklai vyksta, kai maziausiai to tikiesi mirksiukas.gif Is patirties sakau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KatinoUsai @ 2011 08 03, 21:00)
Via, kiek tau metu?  ...  jei metai nestuksena as tikrai patarciau pabandyti naturaliai truputeli ilgiau.  neskaiciau as viso forumo, bet 3 men po kt yra labai trumpas laiko tarpas.  gal pirma gine suklydo sakydama, kad tu turi PK... ka gali zinoti... issitirk vyra... jei pas ji viskas gerai pasidziaukite vienas kitu dar pora menesiu ir jei dar nebus II tada eik pas nevaisingumo spec.

man beveik 30 smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ievokslis @ 2011 08 03, 23:09)
sveikutes  ax.gif

skubu pasidalinti patirtimi del siuntimo pas K. man ji israso mano seimos gydytoja, tiek pirma karta einant pas ji gavau siuntima is seimos gydytojos, tiek dabar kas 1.5men man ji irgi israso seimos gydytoja. pasidomek wink.gif tikrai imanomas reikalas.


o kodel jo reikia kas 1.5 men?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Via @@@: 04 rugpjūčio 2011 - 07:25
Siaip dabar galvoju, kas pasikeite nuo tada ,kai mane tyre ir sake, kad pastosiu tik per stebukla, kad aiskus PKS.... As pakeiciau gyvenime viska, todel nustojau nervuotis (gyenau visalaik "ant nervu"), priaugau svorio, tada sverdavau apie 43 kg, dabar apie 50 kg smile.gif Gal todel dabar viskas geriau, arba tiesiog tai laikinas geras vaizdas po ilgo KT vartojimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2011 08 04, 08:24)
man beveik 30  smile.gif
Papildyta:

o kodel jo reikia kas 1.5 men?



kad butu nemokamos konsultacijos. nes ten tas lapas, kuri uzveda kai ateini pas gydytoja, galioja menesi jeigu neklystu.

Atsakyti
QUOTE(ievokslis @ 2011 08 03, 22:09)
sveikutes  ax.gif



O, matau, musu dukrytes bendravardes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2011 08 04, 07:55)
Siaip dabar galvoju, kas pasikeite nuo tada ,kai mane tyre ir sake, kad pastosiu tik per stebukla, kad aiskus PKS.... As pakeiciau gyvenime viska, todel nustojau nervuotis (gyenau visalaik "ant nervu"), priaugau svorio, tada sverdavau apie 43 kg, dabar apie 50 kg  smile.gif  Gal todel dabar viskas geriau, arba tiesiog tai laikinas geras vaizdas po ilgo KT vartojimo  g.gif

Labas rytas 4u.gif
net neabejoju, kad pasikeite situacija, jau vien del svorio galejo kilti sunkumu, o dabar jau kazkas panasiau smile.gif Be to, reikia laiko kol organizmas atsistato po KT
Atsakyti
Na ziuresiu,si cikla dar nesikreipsiu niekur tada, pasidarysiu antros ciklo puse hormonu tyrimus, istirsim del visa ko vyra,o tada galvosiu ,ka daryt toliau.... O taip norisi greiciau doh.gif
Atsakyti
Itrea, nelabai supratau, kai tu sakai, ėjai privačiai, o paskui į VK. Privačiai sugaišai laiką, geriau būtum iškart į VK g.gif Bet tai VK ir yra privačiai ax.gif ar ne?
Gal privačiai tu turi omenyje pas paprastą ginę?
Nes visos vaisingumo klinikos yra privačios smile.gif Ir galiu pasakyti, net einant pas tuos pačius gyd. ne privačiai (KMUK), yra visai kitokia priežiūra doh.gif

Bet tu dabar nesigailėk laiko. Aš irgi vis galvojau, kad praradau metus, laukdama pas paprastą ginę, paskui pusmetį lankydamasi pas vaisingumo spec. ne privačiai. Bet toks jau tas kelias duotas. Turi jį nueiti tokį, koks skirtas, kad pasiekti rezultatą nestuke.gif Nes visi išgyvenimai, visi nesėkmingi ciklai, vis tiek veda į priekį, veda link II 4u.gif Tik kiekvienam duota skirtinga kaina, kurią jie turi sumokėti už tą stebuklėlį.

QUOTE(Via @@@ @ 2011 08 04, 10:22)
Na ziuresiu,si cikla dar nesikreipsiu niekur tada, pasidarysiu antros ciklo puse hormonu tyrimus, istirsim del visa ko vyra,o tada galvosiu ,ka daryt toliau.... O taip norisi greiciau  doh.gif

Va va, kai jau pradedi, tada baisiai niežti, negali laukti doh.gif Kantrybės 4u.gif Nes vaikučiai mieliau renkasi tą laiką, kai mamytė jau yra apsiraminusi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regata: 04 rugpjūčio 2011 - 09:45
Sveikos. skaitinejau as cia pas jus vakar iki isnaktu ir siandien dar baigineju smile.gif Noreciau pas jus i si rateli prisijungti 4u.gif
taigi vaikiuku nesulaukiam 4 metai. sad.gif Turiu PKS, medikai visi kaip susitare liepia mesti svori ( o tas rupuze , ne is vietos) ir jokiu kitu veiksmu nesiima. Apart to, kad geriu metforali ir L-Thyroxin. Mm paskutini kar buvo vasario men verysad.gif bet medikai vel liepia laukt ir mesti svori. Siandien jau einu pas gine ir prasysiu reikalausiu, kad ka nors su manim darytu. wink.gif nes laukti puse metu MM cia trupuciuka manau jau nezmoniska. Beje pries mm dingima dar puse metu geriau Duphastona. Nuo pirmos ciklio d. 10 tabl. tada 10 d. pertrauka (laikas mm) ir vel is naujo. toki gydyma santariskese buvo paskyrus gine. Nu saziningai laikiaus puse metu, kaip ir liepe, viskas ok, mm buvo. O nustojus gerti doh.gif ju ne laso, ne maziausio laselycio.
na dar as apturejau 2 abrazijas ( del gimdos gleivines isvesejimo ,nes kraujavimas tesdavosi iki 3 men), o ginekologai girde tik duphastona, bet nieko, kol davede iki visisko kraujo nusedimo hemoglobinas buvo apie 90
Taigi po paskutines abrazijos praejus 2 men . buvau pastojusi (nors mm nebuvo atsistate), bet nesekmingai 8 sav pabego zirniukas.
taigi jau tuoj bus 2 metai, kaip as vis minu kelius per ginekologus..... ir visi liepia laukti ir mesti svori ( o kaip tai padaryti niekas nesako) blush2.gif
Atsakyti