Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

[quote=lilget,2011 06 30, 10:47]
Rodausi kaspinelius sveciams bigsmile.gif 4u.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir dar karta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2011 06 29, 14:49)
Kai pradėjau skaityti šitas temas, galvojau, kad aš kažko nesuprantu, bet ačiū D, pasirodo yra daugiau tokių kaip aš  rolleyes.gif  nesuprantu kam tos dovanos seneliams? kokia proga? jie turi dovanoti krikštukui. Arba jeigu turi krikšto tėvai kelis vaikus pakrikštiję, kur jiems tuos rėmus visus dėt? man čia kažkoks kičas  rolleyes.gif  unsure.gif



na nesusilaikiau nepakomentavusi.....beje jau mano nuomone kazkuri pasakete, kad dovanos seneliams jais tapus (nes manau, kad retas pasveikina juos gimus vaikeliui) tongue.gif
o krikstotevams uz sutikima ir priemima globoti vaikeli 4u.gif o sveciai gaus tik grazias padekas (zodzius parasytus ir susuktus su plunksnele (tiesiog smagu manau visiems ir malonu bus gauti toki dalyka)
o del remu...tai visi skirtingi zmones, as dariau kad juose tiesiog graziau atrodo nei lapas popieriaus ir TIKRAI zinau kad nebus numesta (turiu patirties su pirmaja dukra) 4u.gif

jeigu bus kam idomu atsiusiu foto parodyti, nes deti i bendra tema pavojinga lotuliukas.gif dar uzmetys pomidorais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusia @ 2011 06 30, 11:24)

tiesiog smagu manau visiems ir malonu bus gauti toki dalyka)
o del remu...tai visi skirtingi zmones, as dariau kad juose tiesiog graziau atrodo nei lapas popieriaus ir TIKRAI zinau kad nebus numesta (turiu patirties su pirmaja dukra)  4u.gif




Na gal Jūs pažįstate gerai svečius ir žinote, kad jiems tai patiks, aš pvz. nemėgstu pati tokių dovanėlių, todėl ir svečiams ar kitiems gavėjams nenorėčiau dovanoti ir pati gauti rolleyes.gif

p.s. pomidorai tik prasidėjo lietuviški biggrin.gif nėr ko mėtytis, reikia valgyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rloreta @ 2011 06 30, 09:17)
Jysk parduotuveje yra baltu,ruzavu ir melsvu remeliu su vieta nuotraukytei ir vieta kojytes ar rankytes anspaudui. Kaina apie 20lt 4u.gif

Iš savo patirties dėl pėdučių antspaudėlių, gimus pirmai mergaitei gavom tokį rinkinuką, baby art firmos, prieš 3 metus jie buvo brangūs, apie 90 Lt kaip ir rašė kažkas, dabar tikrai atpigę, kaip pvz http://www.tavosapna...ys/baby-art.htm
o jaunesnei dukrytei negavom dovanų tai galvojom sutaupysim ir nuspirkom jysk parduotuvėj, skirtumas toks, kad ta masė gelsva kur pėdutė darosi ir pakankamai negražiai atrodo, kaip paprasta tesla butu, dziustant suskilinejo, o baby art rinkinuko atrodo labai dailiai. Ir dar baby art ir foto ir pedute po stiklu, jysk rinkinyje tik foto po stiklu. Žodžiu aš kai turiu su kuo palyginti, tai gailiuosi kad taupėm ir nepirkom brangesnio.
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 06 30, 12:18)
Iš savo patirties dėl pėdučių antspaudėlių, gimus pirmai mergaitei gavom tokį rinkinuką, baby art firmos,  prieš 3 metus jie buvo brangūs, apie 90 Lt kaip ir rašė kažkas, dabar tikrai atpigę, kaip pvz http://www.tavosapna...ys/baby-art.htm
o jaunesnei dukrytei negavom dovanų tai galvojom sutaupysim ir nuspirkom jysk parduotuvėj, skirtumas toks, kad ta masė gelsva kur pėdutė darosi ir pakankamai negražiai atrodo, kaip paprasta tesla butu, dziustant suskilinejo, o baby art rinkinuko atrodo labai dailiai. Ir dar baby art ir foto ir pedute po stiklu, jysk rinkinyje tik foto po stiklu. Žodžiu aš kai turiu su kuo palyginti, tai gailiuosi kad taupėm ir nepirkom brangesnio.

sunenui dovanojom ta is jysk tai tevai patenkinti, graziai ten viskas atrodo g.gif o mes taip ir neisigijom unsure.gif bet tesloje druskos turiu ispaudus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 06 30, 10:47)
Rodausi kaspinelius sveciams  bigsmile.gif  4u.gif

http://i52.tinypic.com/27xi22s.jpg



wub.gif Kiek cm vienos spalvis juosteles, panaudojot kaspinukui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 06 30, 11:23)
sunenui dovanojom ta is jysk tai tevai patenkinti, graziai ten viskas atrodo  g.gif  o mes taip ir neisigijom  unsure.gif bet tesloje druskos turiu ispaudus  biggrin.gif

Kai neturi šalia su kuo palyginti tai ir aš sakyčiau gerai atrodo, bet kai stovi du rėmeliai vienas šalia kito tai akivaizdus skirtumas.
Išsakau tik savo nuomonę, jei kam įdomu įmetu foto palyginimui (ružavam rėmely iš jysk pirktas rinkinukas, baltam baby art)
user posted image
Atsakyti
Perskaiciau visa foruma, vienos mamos rase apie stalo korteles, kur ju gauti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ohochips @ 2011 06 30, 13:37)
Perskaiciau visa foruma, vienos mamos rase apie stalo korteles, kur ju gauti? ax.gif

Dauguma darbstuoliu gaminasi pacios.
O jei norite pirkti iveskite i google stalo korteles ir ismes dauuugg biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 06 30, 13:50)
Dauguma darbstuoliu gaminasi pacios.
O jei norite pirkti iveskite i google stalo korteles ir ismes dauuugg biggrin.gif


jetauu blond doh.gif galvojau yra pirkti su kamuoliukais batukais ir t.t spec korteliu biggrin.gif jeigu is googles susikeli ivairiu piesinuku, ir kaip minejo viena mama: tarkim issitraukia svecias kamuoli ir turi pasizadeti, kad ismokys zaisti futbola ir t.t smagu manau butu, tarkim svecias turetu uzrasyti ant to lapuko ka pasizada, savo varda ir tuos lapukus poto suklijuoti i albuma smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ohochips @ 2011 06 30, 14:05)
jetauu blond doh.gif  galvojau yra pirkti su kamuoliukais batukais ir t.t spec korteliu biggrin.gif jeigu is googles susikeli ivairiu piesinuku, ir kaip minejo viena mama: tarkim issitraukia svecias kamuoli ir turi pasizadeti, kad ismokys zaisti futbola ir t.t smagu manau butu, tarkim svecias turetu uzrasyti ant to lapuko ka pasizada, savo varda ir tuos lapukus poto suklijuoti i albuma smile.gif


P.S mamyte kuri dare kaspinelius, prie sveciu drabuziu smeigtuku pritvirtinsite?
Atsakyti
sveikutes, kuri ten mamyte norejo kontaktu is kedainiu kur kepa grybukus tuos? neturiu laiko skaityt visa tema atgal, tai atsiliepkit, atsiusiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 30, 12:27)
wub.gif Kiek cm vienos spalvis juosteles, panaudojot kaspinukui g.gif


Kad jus zinotumet , drauge man juos dare, nes as tingine paskutine doh.gif O smeigtuku nebus, nugarineje puseje yra grafkytes pritaisytos, neturiu as dar ju tai negaliu nufotkint lotuliukas.gif
Atsakyti