Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 29, 21:50)
O kodėl atsisakė daryti tortą?Pamėgink laimę pas Baranauskienę,gal ji padarys tokio,kokio norit wink.gif.


sake negali padaryt mazu torciuku verysad.gif . Nusiunciau el laiskus i bitute ir Pumpureli, laukiu ju atsakymo ax.gif . Plius ryt meginsiu pasisukt Baranauskienei, ar jie kepa mazus torciukus ax.gif . Jei is visur suklauksiu to paties atsakymo NE verysad.gif , reiks staigiai ieskot atsarginio varianto g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 29, 22:37)
sake negali padaryt mazu torciuku verysad.gif . Nusiunciau el laiskus i bitute ir Pumpureli, laukiu ju atsakymo ax.gif . Plius ryt meginsiu pasisukt Baranauskienei, ar jie kepa mazus torciukus ax.gif . Jei is visur suklauksiu to paties atsakymo NE verysad.gif , reiks staigiai ieskot atsarginio varianto g.gif



man labai idomu kokia tu mazu torciuku kaina, as ir tokio norejau bet kai radau vienam vestuviu forume kad vieno to mazycio iseina 10 lt tai fantazija atsoko, likom prie paprasto, na aisku krikstynu torto, tai jei kas apsiims daryti jums butu labai idomu suzinoti kokia kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gravkyte @ 2011 06 29, 22:46)
man labai idomu kokia tu mazu torciuku kaina, as ir tokio norejau bet kai radau vienam vestuviu forume kad vieno to mazycio iseina 10 lt tai fantazija atsoko, likom prie paprasto, na aisku krikstynu torto, tai jei kas apsiims daryti jums butu labai idomu suzinoti kokia kaina  smile.gif

As toki uzsisakinsiu. Tiksios kainos dar nezinau bet ketinu kita savaite uzvaziuot i kepkla. Galesiu parasyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2011 06 29, 22:42)
Dar ziurejau tuos modelino rinkinukus pedutei ir rankytei radau vaiku parduotuvese kaina apie 90 Lt cia normali ar galima rasti ir pigiau? Liko dar nupirkti grandinele, pasizadejimu korteles ir kriksto zvake, kiek ziurejau su tais piesinukais dar graziu neuzmaciau g.gif Ar verta vaziuoti iki Ausros vartu ten didelis pasinkimas ju?


Siandien maciau Teddy parduotuvej atskirus rinkinukus ranku ir kojyciu antspaudams, kaina maciau, bet neatsimenu dabar, nu bet ne karve kainavo, gal apie 20 lt kievienas g.gif .
O Ausros vartu parduotuveles aplekiau pries pora dienu irgi zvakes ieskodama, tai nieko absoliuciai gero nemaciau schmoll.gif , standartines zvakes su lipdukais doh.gif , dar bandysiu Katedroj paziuret.
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 29, 21:37)
sake negali padaryt mazu torciuku verysad.gif . Nusiunciau el laiskus i bitute ir Pumpureli, laukiu ju atsakymo ax.gif . Plius ryt meginsiu pasisukt Baranauskienei, ar jie kepa mazus torciukus ax.gif . Jei is visur suklauksiu to paties atsakymo NE verysad.gif , reiks staigiai ieskot atsarginio varianto g.gif

O man atrodo,kad nėra labai patogu tie maži torčiukai.Vienam žmogui suvalgyti per didelis,tada tenka dalintis.Tada koks tikslas daryti tokius mažiukus torčiukus.Ar nepaprasčiau tada kažkas gražaus vientiso biggrin.gif .
Bitutėj kazin,nes man liepos 17-ai atsisakė gaminti,tipo tam savaitgaliui turės daug darbo.Gal tau pasiseks mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(gravkyte @ 2011 06 29, 22:46)
man labai idomu kokia tu mazu torciuku kaina, as ir tokio norejau bet kai radau vienam vestuviu forume kad vieno to mazycio iseina 10 lt tai fantazija atsoko, likom prie paprasto, na aisku krikstynu torto, tai jei kas apsiims daryti jums butu labai idomu suzinoti kokia kaina  smile.gif


oi tikiuosi nesigaus tokia kaina, tada tikrai nereikia schmoll.gif Parasysiu ka siulo 4u.gif

QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 29, 22:57)
O man atrodo,kad nėra labai patogu tie maži torčiukai.Vienam žmogui suvalgyti per didelis,tada tenka dalintis.Tada koks tikslas daryti tokius mažiukus torčiukus.Ar nepaprasčiau tada kažkas gražaus vientiso biggrin.gif .
Bitutėj kazin,nes man liepos 17-ai atsisakė gaminti,tipo tam savaitgaliui turės daug darbo.Gal tau pasiseks  mirksiukas.gif .


NA as darysiu tokio dydzio, kad arba viena, arba pjaut per puse. Man tiesiog labai grazus estetinis ju vaizdas wub.gif
Na mum Liepos 23 reik, tai gal apsiims g.gif Nu bus matyt, kas kaip
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 29, 22:29)
Gražios ateinančios šventės,viskas bus gerai,nebus tikrai jokių nesklandumų mirksiukas.gif .
Jei ne paslaptis,apie kokius nesklandumus galvoji,kad gali būti g.gif ?Nei vienas nesam nuo jų apsaugotas mirksiukas.gif ...


Ačiū smile.gif
Ai dėl sodybos kilo šiokių tokių nesklandumų, galima sakyti aš nesusišnekėjau, bet nieko. Manau kaip nors viskas bus gerai smile.gif
Ryt lekiu į Šiaulius, nes jau netoli randuos, apsipirkimas jau savaitgaliui smile.gif
Bandau suskaičiuot kiek ir ko reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2011 06 29, 23:14)


Primink, kur svesit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sin City @ 2011 06 29, 22:50)
Siandien maciau Teddy parduotuvej atskirus rinkinukus ranku ir kojyciu antspaudams, kaina maciau, bet neatsimenu dabar, nu bet ne karve kainavo, gal apie 20 lt kievienas  g.gif .
O Ausros vartu parduotuveles aplekiau pries pora dienu irgi zvakes ieskodama, tai nieko absoliuciai gero nemaciau schmoll.gif , standartines zvakes su lipdukais doh.gif , dar bandysiu Katedroj paziuret.

O kur Teddy parduotuve yra? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2011 06 29, 17:42)
Sveikos, baigiu isprotet su tom plunksnelem doh.gif nu roziniu ir violetiniu niekaip nerandu...Dar ziurejau tuos modelino rinkinukus pedutei ir rankytei radau vaiku parduotuvese kaina apie 90 Lt cia normali ar galima rasti ir pigiau? Liko dar nupirkti grandinele, pasizadejimu korteles ir kriksto zvake, kiek ziurejau su tais piesinukais dar graziu neuzmaciau g.gif Ar verta vaziuoti iki Ausros vartu ten didelis pasinkimas ju?
Nezinome, ka daryti su vainikeliu, nes mazoji viska meta nuo galvos, jokios kepures ar lankelio jai neimanoma uzdeti, tai idomu ar vainikeli leisis g.gif o taip noretusi blush2.gif
Savaitgali uzsakysiu torta, skaiciau,kad daugeliui, tie batukai pabode, bet kai parodziau mamytei nuotraukas, tai buten su jais jai labiausiai patiko, tai manau toki ir sakysiu rolleyes.gif

Jysk parduotuveje yra baltu,ruzavu ir melsvu remeliu su vieta nuotraukytei ir vieta kojytes ar rankytes anspaudui. Kaina apie 20lt 4u.gif
Atsakyti
Rodausi kaspinelius sveciams bigsmile.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2011 06 30, 03:54)
O kur Teddy parduotuve yra? blush2.gif


Vilniuje tai A.Smetonos g-vej.
As nusipirkau savo dukrai sia dezute dantukui, realybeje labai faina
http://www.teddy.lt/...cat,indexpage;h,
Atsakyti