Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

ka galima paskayti dovanojant vaikams ju vaiko nuotrauka?
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 06 29, 19:12)
Parbegu ir as laiminga kaip vazonas  biggrin.gif 


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ir jei kuri kriskto mamadovanos cukru, kruopas, muila ir t.t tai kur visus maisiukus su viskuo idesit? i paprasta kokia dezute? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 06 29, 21:10)
ir jei kuri kriskto mamadovanos cukru, kruopas, muila ir t.t tai kur visus maisiukus su viskuo idesit? i paprasta kokia dezute? unsure.gif

Jei gaus vaikas, tai ketinu viską į dėžutę dėti, o kai suaugs-atiduoti rolleyes.gif Esu sentimentali, mano tėtis išsaugojęs visokius mielus dalykėlius, bet dar neatiduoda lotuliukas.gif

Na jau su skraiste, tai žaidimų žaidimas doh.gif gerai, kad giminaitė siuvanti užsuko, ne būčiau prasikeikus (dabar keikiasi, jaučiu, ji lotuliukas.gif , nes dar ryt ateis pabaigti), taip "traukia" audinį doh.gif , va dabar vėl sėdžiu, ruošiu (daigstau) rytojaus "porciją" doh.gif Na, džiugina tik tai, kad gal džiaugsis turėdama mamos rankų darbo krikšto skraistę, ne suknutę, greičiausia, parduosim rolleyes.gif
P.S. nors galvoju su kruopom ir cukrum, tai gal nekas unsure.gif , kad pelės neįsisuktų, ar dar blogiau, skruzdėlės doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cap carap: 29 birželio 2011 - 20:23
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 06 29, 21:10)
ir jei kuri kriskto mamadovanos cukru, kruopas, muila ir t.t tai kur visus maisiukus su viskuo idesit? i paprasta kokia dezute? unsure.gif


Siaip dedama i kriksto deze g.gif , bet jei jos nedovanosit, del i paprasciausia dezute ar koki dovanu maisiuka. Bent jau as taip daryciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cap carap @ 2011 06 29, 21:21)
Jei gaus vaikas, tai ketinu viską į dėžutę dėti, o kai suaugs-atiduoti rolleyes.gif  Esu sentimentali, mano tėtis išsaugojęs visokius mielus dalykėlius, bet dar neatiduoda  lotuliukas.gif



bet kur dovanojant deti biggrin.gif as ir sentimentali, o pas mus yra ir mano ir brolio kriksto rubeliai, dekutis, siaip is mokyklso saugau dauga ka, ir sasiuvinius, ir anketas, ir palinkejimus, zodziu ka tik imanoma biggrin.gif kada parodziau broliui kad issaugojus ir musu jo-jo, na kur ant sniuro tas rutulys, tai jam buvo sokas ir laime, per eile visi ejo bandyt prisimint kaip kas, tik kad jau pavarges jis biggrin.gif taigi esme tame kad saugosiu viska lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 29, 21:22)
Siaip dedama i kriksto deze g.gif , bet jei jos nedovanosit, del i paprasciausia dezute ar koki dovanu maisiuka. Bent jau as taip daryciau mirksiukas.gif

nu kazko padoraus paieskosiu g.gif
scenariju klijuoju....tai va visas tas kruopas ir pagrindine dovana manau iteiksiu ne prie stalo, o kai visi eis per eile sveikint, na mes pirmieji pradesim o prie stalo angela, kuri pasventisim iteiksim, butelaiti, ir dar viena dovanele unsure.gif bet va kas mane nervuoja, kad nezinau ar liudininkai kazka galvoja vestuviu tema, jei ne, tai kaza as dar pagalvosiu, nes kazkaip nesamone kad tik apie kriksta but kalbama doh.gif na reiks bandyt dar lyst i akis ir klaust tos giminaites ar jie kazka biski ruosis ar ne, nes kada kai klausiau tai tipo man viska pravest, tai ka zinau blink.gif biggrin.gif jiems gera dovana nupirkta padekai o as ju namu darbus daryt turiu, ne ne lotuliukas.gif
Atsakyti
As net tuos maisiukus cukrui, kruopoms, muiliukui ir pinigeliui darau pati, kriksto mamai iteiksiu, kad papildytu ir per krikstynas padovanotu lotuliukas.gif

Del saugojimo, tai mano tevai irgi labai labai daug issaugoje is musu vaikystes. kartais uzlipu i palepe, kai pradedu kraustyt dezes tai vakaras ateina... Nu taip viskasd brangu, taip gera prisimint...
Todel ir sunaus viska saugosiu. Vrai gal nera tokie sentimentalus kaip moterys. Na bet nenores- ismes, nores- kaip ir as kartais pakilnos vaikstes daiktelius..
Atsakyti

QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 29, 17:50)
Na va, ta kepykla kur zadejau torta sakytis, neapsiima daryt tokio, kokio norim verysad.gif . Liko bandyt dar vienoj vietoj jei ir ten neapsiims teks rinktis kita torta doh.gif

VYSNELE, berods tu klausei del tu indeliu sirsiu medui. Maciau siandien centrinej maksimoj. mirksiukas.gif

Ačiū,ryt lėksiu į centrinę Maximką.
O kodėl atsisakė daryti tortą?Pamėgink laimę pas Baranauskienę,gal ji padarys tokio,kokio norit wink.gif.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 06 29, 20:30)
As net tuos maisiukus cukrui, kruopoms, muiliukui ir pinigeliui darau pati, kriksto mamai iteiksiu, kad papildytu ir per krikstynas padovanotu  lotuliukas.gif

Del saugojimo, tai mano tevai irgi labai labai daug issaugoje is musu vaikystes. kartais uzlipu i palepe, kai pradedu kraustyt dezes tai vakaras ateina... Nu taip viskasd brangu, taip gera prisimint...
Todel ir sunaus viska saugosiu. Vrai gal nera tokie sentimentalus kaip moterys. Na bet nenores- ismes, nores- kaip ir as kartais pakilnos vaikstes daiktelius..

Va gerai kai yra ta palepe, o jei jos nera, bute visos vaikystes ir dar dvieju vaiku neprisaugosi blush2.gif
Atsakyti
Labuka biggrin.gif
Oje,... kol perskaičiau ką prirašėt, amžinos diskusijos daryti ar ne, dėkoti ar ne.. Manau čia kiekvieno reikalas ir kaip išeina smile.gif Pas mus nebus jokių eilių, kalbų ar žodžiu, viskas Natur biggrin.gif irnesakyk.gif Bus kai kokie žaidimai, mažos atrakcijos, kelios ale padėkos. Na po savaitgalio tikrai viską sumesiu mirksiukas.gif
Ryt laukia didysis apsipirkimas, dėliojuos paskutinį sąrašą karsta.gif Kad tik ko nepamiršus.. Kaip džiaugiuosi kad bažnyčios ceremonija tik 15val, iki to tikrai daug ką spėsiu pasidaryt tą dieną bigsmile.gif Nors ir kilo keletas nesklandumų doh.gif Dėl galima sakyti ir mano pačios kaltės, na bet manau svečiai supras nesklandumus ir padės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 06 29, 21:30)
As net tuos maisiukus cukrui, kruopoms, muiliukui ir pinigeliui darau pati, kriksto mamai iteiksiu, kad papildytu ir per krikstynas padovanotu  lotuliukas.gif

Del saugojimo, tai mano tevai irgi labai labai daug issaugoje is musu vaikystes. kartais uzlipu i palepe, kai pradedu kraustyt dezes tai vakaras ateina... Nu taip viskasd brangu, taip gera prisimint...
Todel ir sunaus viska saugosiu. Vrai gal nera tokie sentimentalus kaip moterys. Na bet nenores- ismes, nores- kaip ir as kartais pakilnos vaikstes daiktelius..

zmonos ir ju vaikai pasidziaugs sukauptu turtu ax.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(burundukas @ 2011 06 29, 22:04)
Va gerai kai yra ta palepe, o jei jos nera, bute visos vaikystes ir dar dvieju vaiku neprisaugosi  blush2.gif

mes gyvenam mamos bute, na be jis, bet saugau jos daiktus, savo su broliu, na ir ieskosim vietos mergaites vaikystei, kaip skant viska simanoma norint labai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2011 06 29, 21:20)
Nors ir kilo keletas nesklandumų doh.gif Dėl galima sakyti ir mano pačios kaltės, na bet manau svečiai supras nesklandumus ir padės biggrin.gif

Gražios ateinančios šventės,viskas bus gerai,nebus tikrai jokių nesklandumų mirksiukas.gif .
Jei ne paslaptis,apie kokius nesklandumus galvoji,kad gali būti g.gif ?Nei vienas nesam nuo jų apsaugotas mirksiukas.gif ...
Atsakyti