Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

As tai krikstateviams dovanoju kaip padeka kad pakristyjo, kad apsieme globoti musu suneli, o seneliams tai kaip dovaneles tapus seneliais, nors sunelis gime pries 2m , bet tada jie negavo dovaneliu tape seneliais, todel sia poga jas gaus, man smagu butu bunant mociute irgi is savo vaiku ar anuku kazka gauti, vistik gyvenimas bega, o tokiu akimirku graziu tevams likusiems vieniems tikrai nera labai jau apstu , bet cia mano nuomone 4u.gif O va pazadai, isakymai, tai man atrodo net ir juoko formoj nesuprantami, isaugino vaikus savu, o cia dar ir anukus kone isaugint turi su visais isipareigojimais, bet jei kazkam geai tai lai, idomu tik is kur cia atejo toks dalykas g.gif
Atsakyti
QUOTE(escada* @ 2011 06 29, 15:52)
perskaiciau ir susimasciau g.gif  ogi tikrai...kam?
ir is tirko nebezinau kaip cia daryti g.gif  zadejau dovaneles dovanoti tik kriskto tevam,kokias mazytes simboliskas..ir sveciam po sirsiu medaus

Man atrodo, kad si keista tradicija visus apdovanoti su proga ir be jos atejo butent is supermamos biggrin.gif kas mandriau padaris doh.gif lotuliukas.gif Kiek zinau sveciams yra dedamos lauktuves kazkokios nuo saldumynu stalo, seniau per vestuves dar ir po bonka idedavo biggrin.gif ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 29, 16:02)
Man atrodo, kad si keista tradicija visus apdovanoti su proga ir be jos atejo butent is supermamos  biggrin.gif  kas mandriau padaris  doh.gif  lotuliukas.gif Kiek zinau sveciams yra dedamos lauktuves kazkokios nuo saldumynu stalo, seniau per vestuves dar ir po bonka idedavo  biggrin.gif ir tiek  mirksiukas.gif


Būtent SM tradicija biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš sausainiukų prikepsiu lauktuvėms biggrin.gif , jei spėsiu irnesakyk.gif
...

Vargstu su krikšto "skraiste" doh.gif . Pati siuvu, o siuvėjėlė iš manęs, švelniai tariant, nekokia, tai nesinori sugadint reikalo, tai išvis bijau prisiliest doh.gif lotuliukas.gif . Reikalas toks, kad pagal tradiciją mergaitę laiko krikšto mama, o skraistę krikšto tėtis. Skraistė tokia kaip "mova". Nusipirkau kaspino plataus, tai moteriška rankytė į tą movą telpa, o vyriška, dar tokio mulo , nu nė per kur schmoll.gif reikia durti kaspiną, bet tada proporcija negraži doh.gif , o jei slėpt papildomą siūlę, tai 'perkrauta' gaunas doh.gif ...vargelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cap carap: 29 birželio 2011 - 15:19
nu va, torto nepirksim, pirksim skruzdelyna smile.gif nu bile kas, bet nieko biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes,patarkit jus man prasau,kurioje vietoje vilniuje turi ta popieriu kur saldainiu maketus gali atspasdinti?? 2 vietose buvau tai tokio plono kaip saldainiams neturi,o diplomus jeigu kas daret krikstat. tai ant kokio popieriaus spausdinot? ant storesnio tokio,kaip kartonas? gal kas bande ant tokio kaip nuotraukos ir iremint,galvoju ,kaip cia atrodytu
Atsakyti
Labukas,
Atbėgau pasisveikinti naujoje temoje smile.gif
Per tuos darbus nėra laiko visai jau čia užsukti. Reikia stabdyti ir pagalvoti apie Didžiąją dieną mūsų smile.gif
Vakar skambino mama, kad užsakė tortą, bus kaip knyga, nes čia dvi sukaktys mažiaus - pirmas gimtadienis ir Krikštynos, tai kaip ir atverstas knygos dar vienas lapas, truputį simboliškai. Aišku, tortas nebus labai mandras, bet gal nieko smile.gif
Dar noriu paklausti kaip jums tokie rožantėliai? Kažin reikia mums tokio ir kas,kada turi vaikeliui jį uždėti ant rankytės...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 06 29, 16:49)



Dailu wub.gif tik man regis, kad "perliukų" turi būt penkiolita rolleyes.gif

Va ir aš šito nežinau doh.gif kas turi uždėt. Gal krikšotėvai? g.gif
Atsakyti
Rožantėliai gražūs labai, bet per krikšto apeigas dar nereikia, rožančius reikalingas per pirmąją komuniją mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, baigiu isprotet su tom plunksnelem doh.gif nu roziniu ir violetiniu niekaip nerandu...Dar ziurejau tuos modelino rinkinukus pedutei ir rankytei radau vaiku parduotuvese kaina apie 90 Lt cia normali ar galima rasti ir pigiau? Liko dar nupirkti grandinele, pasizadejimu korteles ir kriksto zvake, kiek ziurejau su tais piesinukais dar graziu neuzmaciau g.gif Ar verta vaziuoti iki Ausros vartu ten didelis pasinkimas ju?
Nezinome, ka daryti su vainikeliu, nes mazoji viska meta nuo galvos, jokios kepures ar lankelio jai neimanoma uzdeti, tai idomu ar vainikeli leisis g.gif o taip noretusi blush2.gif
Savaitgali uzsakysiu torta, skaiciau,kad daugeliui, tie batukai pabode, bet kai parodziau mamytei nuotraukas, tai buten su jais jai labiausiai patiko, tai manau toki ir sakysiu rolleyes.gif
Atsakyti
Na va, ta kepykla kur zadejau torta sakytis, neapsiima daryt tokio, kokio norim verysad.gif . Liko bandyt dar vienoj vietoj jei ir ten neapsiims teks rinktis kita torta doh.gif

VYSNELE, berods tu klausei del tu indeliu sirsiu medui. Maciau siandien centrinej maksimoj. mirksiukas.gif
Atsakyti
Parbegu ir as laiminga kaip vazonas biggrin.gif Radau tiulio sviesiai kreminio, kokio ir norejau thumbup.gif Dar ruzavos juosteles prigriebiau .. ir uzejau i spec. ranku darbo saldainiuku parduotuvele ... mmmm wub.gif Prigriebiau juros akmenuku visokiu su idaru ir be, desiu i tiulio maiselius ir raisiosiu thumbup.gif Sveciam lauktuves jau turiu, galima sakyt .. O likusi tiulio dalis bus stalo dekoras ... Nupirkau tokiu stikliniu akmenuku, prasysiu seimininkes, kad pries ruosdama stala papuostu - ant baltos staltieses stalo vidury padetu subanguota tiuli ir pribertu i tarpukus tu akmenuku .. Esu macius toki krikstynu stala, tai liux atrode thumbup.gif
Atsakyti