Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

QUOTE(Megi Simpson @ 2011 07 20, 18:55)
Kaip tik daugiau sansu, kad ta neeiline pora (net su antspaudu) gali issisikirti ir pamirsti amziams jusu vaika, negu brolis ar sesuo  doh.gif

drinks_cheers.gif
Samoningai rinkausi zmones is atskiru seimu del daugelio priezasciu.
Atsakyti
Na va sestadieni krikstynos o mazajam temperatura sukilo virs 38. Na dar laiko yra, bet vistiek neramu.
---
Taip pat sestadieni smarku lietu prognozuoja, tai taip pat nuotaika gadina.
---
O be viso sito ir gali atkristi iki 7 dalyviu (3 suauge ir 4 vaikai)
---
Nu vienu zodziu, net nebekyla rankos daryti likusius darbus verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
kam dar reik saldainiu vyniojimui, Norfoj akcija 4u.gif
Atsakyti

Nezinau tokiu prietaru, kad ne pora negali krikstyti vaiko, kaip tik yra toks prietaras (gal ne prietaras, nezinau, kaip pavadinti)


as kalbejau apie tai kad palei prietarus negalima atsisakyti eiti i kriksto tevus, o ne tai kad ne pora, mano vaiko kriksto tevai mano sese ir vyro brolis, nes mano sese uzprotestavo kad ji eis i kriksto mamas ir niekam tos pareigos neatiduos, nes ji pati pirma ji pamate (po vyro ir beproto ji dievina).
Atsakyti
aš rinkausi ne šeimą,nes jei šeima išsiskiria būna taip kad vieno iš krikšto tėvų netenka vaikas.pati neturiu krikšto tėčio,nes mano krikšto tėvai išsiskyrė ir liko tik krikšto mama. sąmoningai rinkausi kad nebūtų pora.ir tikrai jei imi iš atskirų šeimų ar porų tikrai nei šeimos nei poros niekas neardo biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki mamukai,

kuo toliau, tuo vis maziau laiko lieko pasiruosimui. nors atrodo dar visas menuo iki sventes, bet kai dar nieks nepadaryta, tai jau nekas smile.gif
noriu paklausti, gal zinote kur butu galima rasti internete puslapiuka, kur galima vardo raides parasyti graziu sfriftu. cia viena krikstuka perziurejau, tai su tokiais graziais gyvuniukais tos raides. tik gaila kad vardas neatitinka...

buciau dekinga jei kas pasufleruotu. as tik viena zinau, bet ten tik traukinuke vardas, man noretusi kazko dar grazesnio smile.gif
traukinukas
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėja @ 2011 07 20, 21:45)
aš rinkausi ne šeimą,nes jei šeima išsiskiria būna taip kad vieno iš krikšto tėvų netenka vaikas.pati neturiu krikšto tėčio,nes mano krikšto tėvai išsiskyrė ir liko tik krikšto mama. sąmoningai rinkausi kad nebūtų pora.ir tikrai jei imi iš atskirų šeimų ar porų tikrai nei šeimos nei poros niekas neardo biggrin.gif




na ziuriu labai jau cia uzviriau su savo nuomones issakymu, matyt ne vietoj pasakiau, as ir nesakau kad negalima skirti seimos ar dar kazkas, as parasiau kodel pati nejau i kriksto mamas su kitu krikstateviu o ne savo vyru, na mes ir su vyru pakalbejom kad nei jam bus malonu nei man, ir jis jausis atstumtas, ir nuvaziavus lankyti vaika as buciau kriksto mama, o mano vyras kaip ir niekas, paprastas dedis. na cia mano toks pamastymas, o kai dar nera seimos tai tikrai tinkamas variantas, sakau ir mano vaiko kriksto tevai ne pora, o tiesiog sese ir vyro brolis.

bet kaip sakoma kiek zmoniu tiek nuomoniu. svarbiausia visi jaukiai ir gerai jaustusi.
Atsakyti
QUOTE(balta avyte @ 2011 07 20, 18:58)

noriu paklausti, gal zinote kur butu galima rasti internete puslapiuka, kur galima vardo raides parasyti graziu sfriftu. cia viena krikstuka perziurejau, tai su tokiais graziais gyvuniukais tos raides. tik gaila kad vardas neatitinka...

buciau dekinga jei kas pasufleruotu. as tik viena zinau, bet ten tik traukinuke vardas, man noretusi kazko dar grazesnio smile.gif
traukinukas


CIA RAIDYCIU YRA, GAL KAS TIKS
http://www.glitter-g...t_generator.php
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti