Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 06 29, 09:51)
Marijampole, namai, acer kompiuteris, word ir photo scape pagalbininkai  biggrin.gif
Papildyta:

man ir paskaite zodziua "kol nebuvau mama", jei laikrastuky ideti buvo, tai ir as vos laikiau asaras, mociutes verke, B ir vos laikesi, tada gavau geliu puokste, na man labai miela, smagu buvo ax.gif  o dabar galvoju gal paskaityt pasakele "is kur atsiranda vaikai" , man ji super, ideta laikrastuky tai nereminciau rolleyes.gif

Mes žodžius "kol nebuvom tėvai" skyrėm savo dukrytei, skaitėm prie stalo įteikdamo jai dovanėlę, aišku jai tuo metu tie žodžiai nieko nereiškė, svečiai verkė, o ji paskaitys juos atviruke kai užaugs.
O gal būtų galima pasakėlę iš kur atsirado vaikai gauti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(ohochips @ 2011 06 29, 11:52)
Sveikos mamytes 4u.gif  uz menesio busiu krikstomama, su vaikucio teveliais labai ruosiames sventei, bet kazkokia panika, nezinau nuo ko pradeti.. Daug kas sake, kad reikia visiems sveciams dovaneliu " a la" nuo vaikucio, bet.. pas mus 45 zmones bus doh.gif krikstuko nedarysiu, kazkaip man labai banalu, norisi kazko idomesnio, gal turit ideju?  ax.gif

Va mano pačios darytos padėkos svečiams. Irgi sukau galvą kaip čia geriau išsisukti, nes per pirmas krikštynas krikšto tėveliai nieko nesakę prigamino saldainių su foto ir pridėjo į maišelius ir išvažiuojant svečiams įteikė. O aš gavau kelias tokias saldainių puokšteles, jas apsižiūrėjau, nusipirkau karštų klijų pistoletą ir pirmieji mano "Blynai" tokių irgi reikia virš 40.
mintis buvo saldainiai su zydrais ir baltais popieriukais, bet jų radau po 30 lt už kg, tai sukausi kitom spalvom ir dvigubai pigiau už kg
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(cap carap @ 2011 06 29, 12:26)

manau jūs painiojat šventės-viską plakat į vieną (vaiko gimimą, motinos dieną ir krikštynas)  4u.gif
Dėl rėminimų. Gal aš ir pragmatiška ar išpindėjusi, kaip sako mano diedas hihihi.gif, bet negi jūs tikitės, kad padėkos ar įsakymai yra tiek vertingi, kad žmonės juos kabinsis ant sienų ar statysis ant židinio atbrailų? Na, dar suprantu laminavimus, tai galima į kokią "atminimų" dėžutę susidėti.


na musu abi mociutes tikrai laikys iremintas padekas matomoj vietoj, todel ir reminau lotuliukas.gif , o viso kito manau, tikrai neapsimoka apkrauti sveciu. As pati dar ireminau sesei isakymus, padesim graziai ant lentynos jos kambari (nes spalvingas ir grazus gavosi blush2.gif ), ir krikstateviams diploma reminau, tiesiog taip tvarkingiau atrodo 4u.gif

Pati sau nieko neruosiu, jokiu zodziu, padeku ir tt, nematau prasmes schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 06 29, 10:07)


Va mano pačios darytos padėkos svečiams.

WouW kaip grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2011 06 29, 10:56)
va, gera mintis thumbup.gif  krikštatėviams rėminsiu ir padėką ir ale pasižadėjimus kaip nors į bendrą, o seneliams tik padėkas... įsakymus įdėsiu į laikraštuką- vis tiek planuoju seneliams po egz įteikti...  tai jei norės, ten ir ras...  thumbup.gif

satzy, išsiunčiau JUms per až nuorodas- atsirinkit, kur kas kaip....

Labai labai aciu 4u.gif jau kelis radau kurie mums tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2011 06 29, 12:14)
WouW kaip grazu  thumbup.gif

Nu ir darbo nedaug palyginus, tik susipirkt iš ko daryt sunkiau buvo, kol sugalvojau kas ir kaip. Galvoju dar gal koki karoliuka kur galima imontuoti, bet gal jau bus perkrauta
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 06 29, 10:24)
Nu ir darbo nedaug palyginus, tik susipirkt iš ko daryt sunkiau buvo, kol sugalvojau kas ir kaip. Galvoju dar gal koki karoliuka kur galima imontuoti, bet gal jau bus perkrauta

Man tai grazu nebereik jokiu karoliuku thumbup.gif
as ir laukiu kol atnesas pastininkas prekes,galesiu baigti savo dovaneles sveciams ax.gif
Atsakyti
uoj kokios kai kurios juokingos su savo pamokslais lotuliukas.gif
As nedarau jokiu padeku , bet man nemaiso jei kazkas daro biggrin.gif
Zodziu grizom is miestuko, nupirkau mociutems po labai fainus angeliukus, pasakysiu kad abi mociutes saugotu juos ir prireikus anukeliui pagalbos pasimelstu ir pakalbetu su jais , kad pildytusi visos mazojo svajones, dar mezinau tiksliai kaip sakysiu, bet gal kazka tokio ax.gif
Nupirkau pazadam ir profesijos kortelems lininius maisiukus, sudejau taip solidziai atrodo wub.gif Krepsiuka pinta nupirkau saldainiams sudet, jau pridariau pilna krepseli, bet saldainiu dar trecdalis jei ne daugiau tai padarysiu dar kazkiek papildymui 4u.gif
Dar nupirkau savo krikstijamo vaiko krikstui modulino, bus sveciams duota po gabaliuka kazka nulipdyt (dar nezinau ar profesija ar ko linki, reikes pamastyt) dar nupirkau dideliu lapu vaikam piest, kad jei lis turetu kuom uzsiimt, maximoj nupirkom baseineli, tai jei bus silta gales jame turkstis, o siaip ar taip jis mums buvo reikalingas wub.gif kas cia dar g.gif atrodo nebedaug beliko, supakuosiu dovanelias seneliams siandien arba ryt, ai dar viena zaidima reikia damust, bet jau plius minus viskas aisku, svarbu mociuciu dovanos yra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 06 29, 12:07)
O gal būtų galima pasakėlę iš kur atsirado vaikai gauti blush2.gif
Papildyta:

Va mano pačios darytos padėkos svečiams.

Pasakele is kur atsirado vaikai
Danguje gyveno vaikutis ir ruošėsi netrukus gimti. Viena diena jis paklausė Dievo:
- Man sako, kad tu rytoj ketini mane nusiųsti i žeme, bet kaip aš ten gyvensiu būdamas toks mažytis ir bejėgis?
-Iš daugelio angelų aš išsirinkau vieną tau. Jis lauks tavęs ir tavimi rūpinsis - atsake Dievas
- Bet juk čia, danguje, man nieko netrūksta, bet tos dainos ir šypsenos...man jų reikia, kad būčiau laimingas..
- Tavo angelas tau dainuos ir šypsosis kiekvieną dieną. Tu jausi jo meilę ir būsi laimingas.
- Bet - neatlyžo mažasis - kaip aš suprasiu, kai su manim kalbės, juk aš nemoku žmonių kalbos?
- Tai paprasta, tavo angelas kalbės tau pačius gražiausius ir šilčiausiu žodzius, kokių tu dar nesi girdejęs, ir su didžiule kantrybe bei rūpesčiu jis mokys tave kalbet.
Vaikutis pakele i Dieva akis:
- O ką aš darysiu, kai norėsiu pasikalbeti su tavimi?
Dievulis nusišypsojo:
- Tavo angelas suglaus tavo delniukus ir mokys tave maldų.
- O aš girdejau, kad žemeje yra blogų žmonių, kas mane apsaugos ir gins?
Dievas apkabino vaikutį:
- Tavo angelas tave gins, net jeigu grės pats didžiausias pavojus.
Ir staiga mažutis nusiminė:
- Bet as visą laiką būsiu nelaimingas, nes daugiau tavęs nebepamatysiu...
Dievas pakele vaikuti ir tare:
- Tavo angeliukas visą laiką kalbėsis su tavimi apie mane ir mokys kelio, kad galetum pas mane sugrižti. Netgi jei as visą laiką busiu šalia taves.

Šiuo metu buvo taip gera ir ramu danguje, bet žemeje jau girdėjosi balsai, ir vaikutis paskubomis švelniai paklause:
- Dievuliau, jeigu jau man reikia tave palikti, prašau pasakyk man kuo mano angelas vardu!
- Tavo angelo vardas nėra svarbus, tu jį tiesiog vadink mamyte.


labai grazios ir originalios puokstytes thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
O cia visoms prasiblaskymui nuo inirtingos ruosos sventei 4u.gif
Kaip gandrai nesa vaikus
http://video.balsas....rai-nesa-vaikus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rloreta: 29 birželio 2011 - 13:11

QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 29, 10:58)


Mes niekam nedekosim  blush2.gif  stengiames gyventi taip, kad ir be dirbtinu zodziu artimiausi ir brangiausi zmones jaustu, kad mes juos mylis, branginam ir esam dekingi uz buvima salia blush2.gif

Kai pradėjau skaityti šitas temas, galvojau, kad aš kažko nesuprantu, bet ačiū D, pasirodo yra daugiau tokių kaip aš rolleyes.gif nesuprantu kam tos dovanos seneliams? kokia proga? jie turi dovanoti krikštukui. Arba jeigu turi krikšto tėvai kelis vaikus pakrikštiję, kur jiems tuos rėmus visus dėt? man čia kažkoks kičas rolleyes.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(satzy @ 2011 06 29, 10:37)
as noriu juoko  forma tu pasizadejimu blush2.gif  tokiu ant A4 lapo atspausdintu,neremsiu nieko, isides i albuma ir bus smile.gif kaip pamirs ka pasizadejo gales paskaityti lotuliukas.gif
Tai gal galite info pasidalinti,kur kas daretes? blush2.gif

As tokius pasizadejimus juoko forma darysiu kriksto tevams ir seneliams (su vaiko nuotrauka) drinks_cheers.gif Duosiu paskaityt garsiai ir uztvirtinimui gaus Vaiko kosytes sauksteli isgert bei dovanu nuo krikstukes

QUOTE(burundukas @ 2011 06 29, 12:50)
Kadangi kažkuom svečius užimti reikia tai sukausi taip: atsispausdinau paveiksliukų, pav stalo kortelės dydžio: kamuolys, mašina, dviratis, namas, pica, lėktuvas ar pan. ir davėm svečiams kad patys pagal paveiksliuką improvizuotų, pav prie dviračio parašė išmokinsiu važiuoti dviračiu, prie lėktuvo- nupirksiu bilietą, prie picos, nusivesiu į piceriją ir pan.

O sveciams darysiu lygiai tokius pat pasizadejimus .. Gausis kaip maza dovanele ir gales improvizuot ka pasizada, kai issitrauks ta daikta maiselyje (pvz. taupykle - pazadu ismokyti krikstuke taupyti arba lupdazis - pazadu ismokyti krikstuke dazytis .. nu zodziu, vat kazkas panasaus bus)

QUOTE(ohochips @ 2011 06 29, 12:52)
Sveikos mamytes 4u.gif  uz menesio busiu krikstomama, su vaikucio teveliais labai ruosiames sventei, bet kazkokia panika, nezinau nuo ko pradeti.. Daug kas sake, kad reikia visiems sveciams dovaneliu " a la" nuo vaikucio, bet.. pas mus 45 zmones bus doh.gif krikstuko nedarysiu, kazkaip man labai banalu, norisi kazko idomesnio, gal turit ideju?  ax.gif


Is tiulio gabalo susikarpykit mazus kvadratelius (jei krikstijat berniuka, graziau melyna, jei mergaite rozine .. o siaip dar grazu ir baltas) pridekit tu saldainiuku (juros akmenukai berods vadinas) ir uzriskit graziai .. Gausis labai grazus maisiukai su saldainiais .. Ir nebrangu thumbup.gif
QUOTE(rloreta @ 2011 06 29, 14:12)

wub.gif
Papildyta:
Mociutems dovanu jau nupirkau tasytes (2 euru parduotuvej (pas mus yra tokios nebrangios)) blush2.gif ir ten specialiai padaryta, kad nuotrauka galima idet .. Tai idesiu krikstukes nuotrauka .. Reik dar tases turini kokiais simboliskais dalykeliais pripildyt, kad idomiau butu .. Tik nesugalvoju kuo g.gif blush2.gif

O kriksto mamai jau remelius nupirkau, kabinamus ant sienos kaip paveikslas, ten suskirstyta i 4 skyrius, desiu krikstukes foto su kriksto mama...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 29 birželio 2011 - 13:56
QUOTE(sidrulka @ 2011 06 29, 08:54)
kol kas rankiojuos ir skaitnėju čia :
http://zaliosrutos_l...-pasizadejimai/
dar čia visokiuasių krikštynų sveikinimų tema :
http://www.supermama....php?...&st=24


paskaitinėjau, pažliumbinėjau blush2.gif tokių neblogų yra. Reiks panaudot dukružės albumukui.
QUOTE(burundukas @ 2011 06 29, 12:50)
Pirmos dukrytės krikštynoms kai visi klausinėjo ko norim, tai kaip ir jūs visos viduj nenorėjom gauti žaislų, rūbų ar pan., tai užsimindavom, kad kambario sienos tuščios (visi žino kad mėgstam paveikslus), tai gavom paveiksliuką tapytą ir paskui keletas svečių susimetė galerijos čekiui, kiti pinigėliais, tai reziumė- mažiukė turi tris paveikslus, kurie manau tikrai liks ilgam  lotuliukas.gif

Nebloga mintis, gaila, kad negalėsiu pasinaudot. Pati tapau, o kitų tapytojų paveikslų tiek, kad ir sienų nebėra tuščių, jaučiu reiks naujų namų biggrin.gif

QUOTE(burundukas @ 2011 06 29, 13:07)


good.gif
QUOTE(irmusia @ 2011 06 29, 13:12)
na musu abi mociutes tikrai laikys iremintas padekas matomoj vietoj, todel ir reminau  lotuliukas.gif , o viso kito manau, tikrai neapsimoka apkrauti sveciu. As pati dar ireminau sesei isakymus, padesim graziai ant lentynos jos kambari (nes spalvingas ir grazus gavosi, ir krikstateviams diploma reminau, tiesiog taip tvarkingiau atrodo 

Pati sau nieko neruosiu, jokiu zodziu, padeku ir tt, nematau prasmes  schmoll.gif

Supratau smile.gif

QUOTE(rloreta @ 2011 06 29, 14:12)

va šitas labai žavus filmukas, bet kiek žiūriu, tiek gandro gaila biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2011 06 29, 14:49)
Kai pradėjau skaityti šitas temas, galvojau, kad aš kažko nesuprantu, bet ačiū D, pasirodo yra daugiau tokių kaip aš  rolleyes.gif  nesuprantu kam tos dovanos seneliams? kokia proga? jie turi dovanoti krikštukui. Arba jeigu turi krikšto tėvai kelis vaikus pakrikštiję, kur jiems tuos rėmus visus dėt? man čia kažkoks kičas  rolleyes.gif  unsure.gif



perskaiciau ir susimasciau g.gif ogi tikrai...kam?
ir is tirko nebezinau kaip cia daryti g.gif zadejau dovaneles dovanoti tik kriskto tevam,kokias mazytes simboliskas..ir sveciam po sirsiu medaus
Atsakyti