Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

Na o as visgi nusprendziau ir ir jau issiunciau uzklausa drauges vyrui ar nesutiktu paktrikstyt mano vaikelio. Is pradziu galvojau be rysio, kai drauges neprasau, o jos vyro... Bet jis domisi mano vaikeliu, vis paklausineja, be to pats labai nori vaiku, tai manau geriausias variantas...
Zodziu pasipasakojau, beliko teigiamo atsakymo sulaukt ir jau leksiu i baznycia tartis.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 18, 18:38)
Na pirmiausia reiktu atsakyti i klausima kam keliamos krikstynos? Krikstukui? Ar tevams, krikstateviams ir ju poreikiams tenkinti? Dtbinti reikia krikstuka, o ne vieni kitus... Pgaliau ir visos dovanos lieka jam paciam, o ne tevams. Tai prie ko cia suaugusiuju stebinimas?
Arba as ne taip mastau...


Sutinku 4u.gif Vaikelis per krikstynas turi buti svarbiausias,kam tos padekos,dovanos ,man atrodo cia kaip tie balandziai ir ziedlapiai per vestuves,jau taip banalu ir nuvalkiota doh.gif Pinigeliu metymas beprasmiams dalykams,sveciams ir taip jau surengta svente ,kam juos dar apdovanoti? vaikeliui reikia dovanas dovanot,o ne sveciams rolleyes.gif Man atrodo dauguma net krikstynu prasme lb idomiai isivaizduoja doh.gif ,bet visa tai lieka antroj vietoj ,svarbiausia ,kad sveciai butu sotus ,pagirdyti,apdovanoti ,pasirodyt pries kitus irgi lb svarbu doh.gif Ka padarysi,kad musu salies toks mentalitetas ,daug dar laiko turi praeiti ,kad ivertintumeme tikras vertybes ,o ne pigius niekucius schmoll.gif Tai tiesiog mano nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 20, 14:41)
Na o as visgi nusprendziau ir ir jau issiunciau uzklausa drauges vyrui ar nesutiktu paktrikstyt mano vaikelio. Is pradziu galvojau be rysio, kai drauges neprasau, o jos vyro... Bet jis domisi mano vaikeliu, vis paklausineja, be to pats labai nori vaiku, tai manau geriausias variantas...
Zodziu pasipasakojau, beliko teigiamo atsakymo sulaukt ir jau leksiu i baznycia tartis.




o as pati pries pora menesiuku buvau susidurusi su sia problema, tik mane kviete i krikstomamas, bet atsisakiau, nors ir pagal prietarus negalima, bet man kazkaip nelogiska kai yra seima kviesti tik viena. taip ir paaiskinau kad nei as, nei mano vyras, nei tas kriksto tetis ar jo drauge niekas nesijaus gerai. ir ne vien tik per svente, suprantu jei reiktu tik pastoveti baznycioje ir viskas, bet juk tampi artimas zmogus krikstukui visa gyvenima. galiu ir pavyzdi pasakyti is savo seses situacijos, ji buvo 16 metu kai tapo kriksto mama ir jos krisktasunis jau nemazas ir budamas 5 metu klause savo tevu kodel ji negyvena su kriksto teciu, nes jo teveliai tai kartu gyvena o ir yra kriksto tevai. na gal kaip nors suprasit mano pamastymus, as tikrai nieko neturiu pries jusu apsisprendima tik as pati nejau todel kad nesijausciau jaukiai nei per pacias krikstynas, nei lankant vaika.
Atsakyti
QUOTE(gravkyte @ 2011 07 20, 16:16)
o as pati pries pora menesiuku buvau susidurusi su sia problema, tik mane kviete i krikstomamas, bet atsisakiau, nors ir pagal prietarus negalima, bet man kazkaip nelogiska kai yra seima kviesti tik viena. taip ir paaiskinau kad nei as, nei mano vyras, nei tas kriksto tetis ar jo drauge niekas nesijaus gerai. ir ne vien tik per svente, suprantu jei reiktu tik pastoveti baznycioje ir viskas, bet juk tampi artimas zmogus krikstukui visa gyvenima. galiu ir pavyzdi pasakyti is savo seses situacijos, ji buvo 16 metu kai tapo kriksto mama ir jos krisktasunis jau nemazas ir budamas 5 metu klause savo tevu kodel ji negyvena su kriksto teciu, nes jo teveliai tai kartu gyvena o ir yra kriksto tevai. na gal kaip nors suprasit mano pamastymus, as tikrai nieko neturiu pries jusu apsisprendima tik as pati nejau todel kad nesijausciau jaukiai nei per pacias krikstynas, nei lankant vaika.

pilnai sutinku, as ir uz susituokusius, aisku visko buna gyvenime, bet vistiek ir renkantis ziurima i santykius, vertybes seimos ir pan., na jei nesusituoke tai bent kartu gyvenantys kuriuos sieja vaikai, na neeiline pora kuri gali kada nori lengvai iseit ax.gif kai mano B ir jo sese turi savo krikstasuni, nu ir kazkaip ka zinau, bet jau buna sutarta kad perka viena dovana bendra, kartu sveikina...bet va ten tik tos ir bendravimas, tiesiog artimi zmones per daug niekad ir nebuvo, taip matyt pasirinko juos unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
Mes po šventės,kuri buvo sekmadienį.Oras kaip užsakytas.Mažiukės nuotaika superinė.Mano viduje kirbėjo jauduliukas - taip kaip ir priklauso- juk šeimos šventė rolleyes.gif ...
Ačiū čia jums visoms,ypač Vilmux,Viktorijai,Irmusiai ir kt.mamytėms,kurios man kažką siuntė,pasidalino.Iš to ką gavau,pati viską savaip persidariau.Galiu papasakoti,kaip viskas sekėsi,ką dariau.
Turėjau minčių visiems pirkti angeliukus,visiems dovanoti po indelį širšių medaus,ant stalo dėti popierines dėžutes su saldainiukais,lankstyti popierines rožytes-servetėles,dovanoti seneliams dovanas,padaryti laikraštį.Tačiau viso to nedariau,nes giliai pagalvojau,kad to nereikia ir iš tikro nereikėjo!!!
Pačią šventę kavinėje vedžiau pati,pasisveikinau su visais kartu,padėkojau krikšto tėvams,kad sutiko eiti šias pareigas,padovanojau dekupažo dėžutę arbatai su arbatos dėžute bei atvirutę,antkurios užrašiau šiuos žodžius ir garsiai perskaičiau

Labai džiaugiuosi,kad pasirinkote Jūs mane,
Ir sutikote pakrikštyti tada,
Kai vasarėlė tokia šilta,
O krikšto žvakė rusena palengva.

Smagu bus augti ir juokauti,
Su tavimi, Dėde,pabendrauti,
Tau,teta, laišką parašyti
O per atostogas pasimatyti.

Žinau, kad Jums gali būt sunku,
Bet padaryti nieko negaliu,
Tėveliai šitaip pasirinko,
Bet mūsų nuomonės dėl to sutinka.

Ačiū sm narei Prancūziukei už sukurtą nuostabią dėžutę wub.gif .O prie jos priderinau gražią atvirutę,tai gavosi nuostabus derinys.

Paskui padėkojau seneliams įteikdama močiutėms po rugiagėlių puokštelę,o seneliui šokolado plytelę,kad gyvenimas dar saldesnis būtų.Tikrai apsiėjau kaip matot be tų brangesnių dovanėlių,bet seneliai buvo pagerbti,močiutės sujaudintos.Tiesa,vienas mūsų senelis miręs,tai jį pagerbėme tylos minute unsure.gif ... Mano mama mane net apsikabino,sako šaunuolė,kad nepamiršau mūsų mirusio senelio...

Paskui perėjom prie žaidimų dalies.Pirmiausia žaidėm žaidimą "Taip ir Ne" su vardo raidėmis bei dovanėlėmis.Labai svečiams patiko,ypač užstrigo už y raidės,kai prizas buvo Yvos kompaktas biggrin.gif .

Pasižadėjimų žaidimas užtvirtinant širšių medumi.Nedariau jokiu spalvotu kortelių,buvo tiesiog paprastas tekstas parašytas gražiu šriftu.Ir to pakako pasižaidimui.

Buvau pasiruošusi ir profesijų žaidimą,pasakos skaitymą iš kur atsiranda vaikai,bet jau nebereikėjo,nes prasidėjo kitos linksmybės rolleyes.gif .

Atsisveikinant kiekvienam įteikiau po lauktuvių maišelį su užrašiuku spalvotu,spausdintu ant kietesnio popieriaus "Dovilės krikštynų lauktuvės".Į šį rinkinuką įdėjau kalendorių su mažiukės nuotraukom,ant kitos pusės padėkos žodis svečiams.Tą kalendorių įdėjau į įmautę,nukirpau baltą kraštelį ir susukau į rutuliuką,perrišau juostele.Dar įdėjau po šakočio gabalėlį,sausainių,saldainių.

Visos šeimos liko sužavėtos bigsmile.gif .

Tiesa,stalą puošiau ramunių puokštelėm bei balionais.Ramunes išdalinau svečiam,o helio balionus paleidom į orą rolleyes.gif .

Štai kaip vyko mūsų šventė.Ruošiausi,minčių turėjau labai daug,bet padariau tiek,kiek aprašiau.Ir priėjau išvados,kad nebūtina viską daryti pagal jau pradedančias nusistovėti tradicijas.Geriau apgalvoti keletą svarbių akcentų,kuriuos bus norima panaudoti.Man užteko pasiruošimui gero mėnesio.

Kadangi šioje temutėje gyvenau nemažą laiko tarpą,tai pasirodysim trumpu vaizdeliu iš mūsų šventės wub.gif

[Nuotrauka ištrinta žinutės autorės prašymu. Moderatorė]

Ačiū dar kartą jums visoms!!!

Sėkmės besiruošiančioms!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 25 liepos 2011 - 23:17
QUOTE(vyšnelė @ 2011 07 20, 16:52)
Sveikos,
Mes po šventės,kuri buvo sekmadienį.Oras kaip užsakytas.Mažiukės nuotaika superinė.Mano viduje kirbėjo jauduliukas - taip kaip ir priklauso-  juk šeimos šventė rolleyes.gif ...
Ačiū čia jums visoms,ypač Vilmux,Viktorijai,Irmusiai ir kt.mamytėms,kurios man kažką siuntė,pasidalino.Iš to ką gavau,pati viską savaip persidariau.Galiu papasakoti,kaip viskas sekėsi,ką dariau.

smagu kad svente praejo gerai, smagiai, isimintinai bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir ner uz ka, smagu jei galejau pagelbeti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gravkyte @ 2011 07 20, 16:16)
o as pati pries pora menesiuku buvau susidurusi su sia problema, tik mane kviete i krikstomamas, bet atsisakiau, nors ir pagal prietarus negalima, bet man kazkaip nelogiska kai yra seima kviesti tik viena. taip ir paaiskinau kad nei as, nei mano vyras, nei tas kriksto tetis ar jo drauge niekas nesijaus gerai. ir ne vien tik per svente, suprantu jei reiktu tik pastoveti baznycioje ir viskas, bet juk tampi artimas zmogus krikstukui visa gyvenima. galiu ir pavyzdi pasakyti is savo seses situacijos, ji buvo 16 metu kai tapo kriksto mama ir jos krisktasunis jau nemazas ir budamas 5 metu klause savo tevu kodel ji negyvena su kriksto teciu, nes jo teveliai tai kartu gyvena o ir yra kriksto tevai. na gal kaip nors suprasit mano pamastymus, as tikrai nieko neturiu pries jusu apsisprendima tik as pati nejau todel kad nesijausciau jaukiai nei per pacias krikstynas, nei lankant vaika.

jums visiskai pritariu kad ardyt poros ar seimos negalima schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2011 07 20, 13:52)
Sveikos,
Mes po šventės,kuri buvo sekmadienį
Sėkmės besiruošiančioms!!!


labai siltas pasakojimas, sauni svente.

Atsakyti
QUOTE(Echmėja @ 2011 07 20, 17:26)
jums visiskai pritariu kad ardyt poros ar seimos negalima schmoll.gif

Vat pas mus beda su kuminu, kuma yra ... Giminej ner, o visi musu draugai-vyrai turi antras puses ... Butu keletas kandidatu, kurie atitinka kriksto tecio reikalavimus - yra dori, domisi krikstuke ir t.t. Bet, kaip ir minejo mergaites, nesinori "ardyt" seimos ...
Tai nusprendem, kad jau geriau tegu kuma bus viena, o jei tures vyra kada nors, tai galbut jos vyras sutiks eiti neoficialaus krikstatevio pareigas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sabbatini @ 2011 07 20, 16:02)
Sutinku  4u.gif Vaikelis per krikstynas turi buti svarbiausias,kam tos padekos,dovanos ,man atrodo cia kaip tie balandziai ir ziedlapiai per vestuves,jau taip banalu ir nuvalkiota doh.gif Pinigeliu metymas beprasmiams  dalykams,sveciams  ir taip jau surengta svente ,kam juos dar apdovanoti? vaikeliui reikia dovanas dovanot,o ne sveciams rolleyes.gif Man atrodo dauguma net krikstynu prasme lb idomiai isivaizduoja doh.gif ,bet visa tai lieka antroj vietoj ,svarbiausia ,kad sveciai butu sotus ,pagirdyti,apdovanoti ,pasirodyt pries kitus irgi lb svarbu doh.gif Ka padarysi,kad musu salies toks mentalitetas ,daug  dar laiko turi praeiti ,kad ivertintumeme  tikras vertybes ,o ne pigius niekucius schmoll.gif Tai tiesiog mano nuomone  ax.gif

Va, va, sutinku drinks_cheers.gif sureiksmina pigius sudniekius ir ruosiasi menesiais ir virkauja, kad nei babkiu ner, nei laiko, bet vistiek pasirodyt reik pries kitus, fui, kaip man visa tai bukai atrodo doh.gif Staigmenos tevam doh.gif jeckau, savo busima krikstavaiki reik stebinti, kai paaugs, atsiminti, padeti tevam auginti ir pan., o ne tevus doh.gif

QUOTE(gravkyte @ 2011 07 20, 16:16)
o as pati pries pora menesiuku buvau susidurusi su sia problema, tik mane kviete i krikstomamas, bet atsisakiau, nors ir pagal prietarus negalima, bet man kazkaip nelogiska kai yra seima kviesti tik viena. taip ir paaiskinau kad nei as, nei mano vyras, nei tas kriksto tetis ar jo drauge niekas nesijaus gerai. ir ne vien tik per svente, suprantu jei reiktu tik pastoveti baznycioje ir viskas, bet juk tampi artimas zmogus krikstukui visa gyvenima. galiu ir pavyzdi pasakyti is savo seses situacijos, ji buvo 16 metu kai tapo kriksto mama ir jos krisktasunis jau nemazas ir budamas 5 metu klause savo tevu kodel ji negyvena su kriksto teciu, nes jo teveliai tai kartu gyvena o ir yra kriksto tevai. na gal kaip nors suprasit mano pamastymus, as tikrai nieko neturiu pries jusu apsisprendima tik as pati nejau todel kad nesijausciau jaukiai nei per pacias krikstynas, nei lankant vaika.

Nezinau tokiu prietaru, kad ne pora negali krikstyti vaiko, kaip tik yra toks prietaras (gal ne prietaras, nezinau, kaip pavadinti), kad kai vaika krikstyja ne pora, tai vaikelis igyja daugiau globeju, mylinciu zmoniu ir pan. As pvz. neesu lietuve (bet katalike), tai pas mus priimta kad vaikeli krikstyja vienas artimas zmogus is mamos puses, o kitas is tecio. Net gi zinau Lietuvoje kai kuriose krastuose t.p. taip priimta. Tai kad nereikia perdeti ir pernelyg jaudintis nervuotis, jai kviecia i kumus tik jusu antra puse be jusu. Nors aisku cia kiekvieno asmeninis reikalas 4u.gif O pas staciatikius, kiek zinau krikstateviai negali buti pora, nes tai dvasiai tevai ir tarp ju negali buti jokiu kunisku santykiu, tik dvasiniai, tai kad... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 20, 16:30)
pilnai sutinku, as ir uz susituokusius, aisku visko buna gyvenime, bet vistiek ir renkantis ziurima i santykius, vertybes seimos ir pan., na jei nesusituoke tai bent kartu gyvenantys kuriuos sieja vaikai, na neeiline pora kuri gali kada nori lengvai iseit ax.gif kai mano B ir jo sese turi savo krikstasuni, nu ir kazkaip ka zinau, bet jau buna sutarta kad perka viena dovana bendra, kartu sveikina...bet va ten tik tos ir bendravimas, tiesiog artimi zmones per daug niekad ir nebuvo, taip matyt pasirinko juos  unsure.gif

Kaip tik daugiau sansu, kad ta neeiline pora (net su antspaudu) gali issisikirti ir pamirsti amziams jusu vaika, negu brolis ar sesuo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 20, 18:01)
Vat pas mus beda su kuminu, kuma yra ... Giminej ner, o visi musu draugai-vyrai turi antras puses ... Butu keletas kandidatu, kurie atitinka kriksto tecio reikalavimus - yra dori, domisi krikstuke ir t.t. Bet, kaip ir minejo mergaites, nesinori "ardyt" seimos ...
Tai nusprendem, kad jau geriau tegu kuma bus viena, o jei tures vyra kada nors, tai galbut jos vyras sutiks eiti neoficialaus krikstatevio pareigas  smile.gif

o gali pakrikstyti vienas zmogus? g.gif
Atsakyti
vysnele , labai labai grazi svente ir kaip matau pas jus kaip ir pas mus liko nesuzaistu zaidimu, taip , kad mamytes nepersistenkit, 2-3 pilnai uztenka, nebent zmoniu iki 10 tada zaidziasi greiciau, bet jei 20 ar daugiau tai tie zaidimai tikrai uztrunka, o va dar norisi padekot seneliams, krikstoteveliams, balionus paleist, pasokt, pasisnekuciuot laisvai tai ir to laiko nelabai belieka, nebent prie stalo sedama nuo pietu, tada gal kitaip 4u.gif
Atsakyti