Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

Turiu tokia ideja dar,per musu vaikucio krikstynas nupirkti dideli rema su drobe,ir dazu ir kad visi dalyvaujantys uzdetu ranku antspaudus ant tos drobes ,kaip jums g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 07 17, 06:22)
panos, o kur perkat balionus jeigu perkat kuri  g.gif

kelis pirkau is "Party zone" ir "Atlantic homecare" grynai krikstynu tema, o paprastus rozinius ir baltus ir paprastos parduotuves.

QUOTE(laurinute @ 2011 07 17, 07:01)
Turiu tokia ideja dar,per musu vaikucio krikstynas nupirkti dideli rema su drobe,ir dazu ir kad visi dalyvaujantys uzdetu ranku antspaudus ant tos drobes ,kaip jums  g.gif

super ideja thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2011 07 17, 06:01)
Turiu tokia ideja dar,per musu vaikucio krikstynas nupirkti dideli rema su drobe,ir dazu ir kad visi dalyvaujantys uzdetu ranku antspaudus ant tos drobes ,kaip jums  g.gif


gali panaudoti tai, kaip kokio pazado uztvirtinima, jei bus pasizadejimai pas jus sventeje. kiekvienas preskaites pazada - gali tai patvirtinti savo rankos antspaudu biggrin.gif kad tos rankytes butu su ideja, o ne siaip sau ax.gif

turetu gautis grazus rankyciu paveikslas bigsmile.gif

o as esu buvusi sventeje, kur visi piese vaiko ateiti, kas nama, kas auto, kas vila ant juros kranto - grazus pavaeikslas irgi gavosi wub.gif tiesiog buvo padetas molbertas ir sveciai sventes metu po 1 po 2 piese kas ka norejo, neverciami thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 17 liepos 2011 - 12:16
QUOTE(egzotikaa @ 2011 07 17, 13:14)
o as esu buvusi sventeje, kur visi piese vaiko ateiti, kas nama, kas auto, kas vila ant juros kranto - grazus pavaeikslas irgi gavosi wub.gif tiesiog buvo padetas molbertas ir sveciai sventes metu po 1 po 2 piese kas ka norejo, neverciami thumbup.gif

Va cia tai ideja thumbup.gif Jauciu reik vogt
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 17, 10:27)
Va cia tai ideja  thumbup.gif  Jauciu reik vogt


lotuliukas.gif vogti nereikia, dalinu nemokamai idejasir pati ju semiuosi is cia biggrin.gif smagu, kad patiko, sekmes igyvendinant
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 17 liepos 2011 - 13:02
ax.gif o gal kuri turite ir negaila pasidalinti saldainiu popieriuku maketu, kur butu tik uzrasas vaiko vardas krikstynos ir kriksto data ax.gif
Atsakyti
tema apie vilniu, svente gryname ore http://www.supermama...?...214127&st=0
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2011 07 17, 13:42)
lotuliukas.gif vogti nereikia, dalinu nemokamai idejasir pati ju semiuosi is cia biggrin.gif smagu, kad patiko, sekmes igyvendinant

Ok, jamu nemokamai biggrin.gif
Jau uzsisakiau vaiksika molberta thumbup.gif Panaudosiu sventeje, o paauges mazasis dailininkas gales kurt meno kurinius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(archeologe @ 2011 07 15, 23:39)
žiūriu ne aš viena su kūminais vargstu aš vis neapsisprendžiu ką kviest į kūmas nedaug laiko liko reik kitą savaitę būtinai pakviest ir nežinau ar MB seserį kviest ar savo draugę unsure.gif

Ir as vargstu su kumino paieskom ... Menuo beliko, o kazkaip nepanasu, kad rasim .. Tai gali but, kad kuma krikstys viena ..

QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 16, 09:09)
siandien tapsim kriksto tevais, ziukis apsirgo, auksta labai temperatura,  reiks ja palikt, ot pradzia dienos, verkt noris verysad.gif  verysad.gif


Ojej, laikykites .. 4u.gif
QUOTE(daivuta @ 2011 07 16, 10:45)


o as prisiduodu po savosios sventes,


Sveikinimai naujai krikscionei 4u.gif
Smagu, kad svente praejo sklandziai thumbup.gif
QUOTE(Raselija @ 2011 07 17, 12:34)
kelis pirkau is "Party zone" ir "Atlantic homecare" grynai krikstynu tema, o paprastus rozinius ir baltus ir paprastos parduotuves.
super ideja thumbup.gif  thumbup.gif

Kur cia tokios parduotuves yra? 4u.gif
Cia kalbat apie helio balionus? Man baltu reiktu ax.gif
Atsakyti
Prašom.
Burbulų receptas
Vėjo gaudyklę darom patys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virgutej: 17 liepos 2011 - 14:05
QUOTE(Domke @ 2011 07 17, 14:35)
Ir as vargstu su kumino paieskom ... Menuo beliko, o kazkaip nepanasu, kad rasim .. Tai gali but, kad kuma krikstys viena ..

Mn cia didziausias galvos skausmas. Nes siaip be mano brolio (kuris atvykti tikrai negales) nieko tikrai nera... Nu galima is bedos. Bet is bedos as nenoriu...
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 17, 11:30)
Ok, jamu nemokamai biggrin.gif
Jau uzsisakiau vaiksika molberta  thumbup.gif  Panaudosiu sventeje, o paauges mazasis dailininkas gales kurt meno kurinius biggrin.gif


biggrin.gif jamam dienos kaip akropolyje lotuliukas.gif
o molbertas tai thumbup.gif mano sunelis gavo 2 gimtadienio proga dovamnu, tai kelis menesius neatsipiese biggrin.gif

skaitau senas krikstynu planavimop temas ir biggrin.gif manau sita paproti galima paversti linksmu zaidimu berniuko krikstynu metu

Jei berniuką krikštyjate, tai yra toks paprotys: visi dalyvaujantys vyrai eina kepti kiaušinienę ir ją vaišina moteris. Nes kiaušinis laikomas vaisingumo simboliu.
tema apie tai http://www.supermama...howtopic=322418

taip pat temoje krikstynu planavimas skaiciau, kad kiti duoda virtus kiausinius, tipo stipresni, kietesni, didesnis vaisingumas
Atsakyti