Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

QUOTE(adiavl @ 2011 07 15, 18:52)


buvau užsakius iš jos, nei grožio iš to torto, ir skonis medučio ne kaip medučio schmoll.gif verysad.gif Vienai draugei net kivirčas buvo nes papuošė ne taip kaip ji norėjo ir dar kepėja sako o ko tu nori už tokia kaina blink.gif

Va pas Ramune Budrienę super tortai, tik užsakyt pas ją sunkoka verysad.gif
Atsakyti
Labas rytas, visoms mamytems, siandien svenciancioms, gero oro, geros nuotaikos ir sekmes 4u.gif viktorija, uzjauciu del dukrytes ligos,linkiu, kad greitai pasveiktu 4u.gif

o as prisiduodu po savosios sventes, nors i rnedaznai pas jus lankiausi:) Musu mazes krikstynos buvo lygiai pries savaite, viskas pavyko puikiai, balius vyko dvi dienas lotuliukas.gif mudi su kriksto mama pasikeisdamos suorganizavom keleta zaidimu, bet ji, aisku, buvo daugiau pasiruosus:) Musu panele viska istvere tiesiog puikiai, banzycioje tik siek tiek paverksleno, bet paskui praktiskai visa diena isbuvo nemiegojus ir dalyvavo savo sventej, kaip ir priklauso (net kokias 4 suknias pakeite lotuliukas.gif ) smile.gif zodziu, atrodo, visi liko patenkinti smile.gif Nuotrauku neturiu, nes is fotografo turetume gauti kita savaite smile.gif
Noriu padekot mamytem uz palaikyma ir idejas 4u.gif dar planuojancioms - sekmes ir neimkit nedideliu nesklandumu ,jei tokiu sventes diena bus, i sirdi mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2011 07 15, 18:52)

jeigu rinktis is SM kepeju tai tikrai yra daug grazesniu tortuku mirksiukas.gif tada ir as galeciau pardavinet su tokiais puosimais vadinas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 16, 10:09)
siandien tapsim kriksto tevais, ziukis apsirgo,


ojei verysad.gif ,na laikykitės,ką jau dabar padarysi... svarbu palikti yra su kuo,nors žinau,kad tai mažai guodžia kai vaikutis tokio amžiaus...
mes į vestuves taip ėjom,dukra sirgo,tai pabuvom kelias valandas ir atsiprašę gryžom... vestuvės vyko toliau,o aš per naktį dukrą nešiojau verysad.gif
sveikatos pupai 4u.gif

QUOTE(daivuta @ 2011 07 16, 11:45)
o as prisiduodu po savosios sventes,


smagu skaityti 4u.gif
Atsakyti
Tikrai kaip liudna del Viktorijos maziukes verysad.gif Nebutu man sventes... istisai stresuociau ir tik apie ja galvociau.

Graziu svenciu siandien svenciantiems 4u.gif
Atsakyti
aš jaukinuosi šią idėją ax.gif
http://www.vejugaudymas.lt/main.htm
kažkaip kuo toliau tuo gražiau atrodo biggrin.gif ,nes lauko žaidimus sužaidėm per gerą pusvalandį (nors galvojau,kad visam vakarui bus,bet kai pradėjo ,tai žaidė be pauzių doh.gif ),o po to liko tik plepėjimas ir suolų trynimas,tai dabar galvoju gal čia veiklos daugiau būtų? ,o svarbiausia,kad bet kur priemones vežtis galima-svarbu lauke vietos būtų... ir foto gražiai atrodo wub.gif
gal kas bandę??
Atsakyti
niu va, einu jau kaip ir i pabaiga su visom ruosybom.pries kelias dienas baigiau kvietimus daryti, baigineju laikrastuka, tai siai dienai jau turiu seneliu pasizadejimus ir isakymus kriksto teveliams, busimo profesijos korteles, etiketes buteliams ir saldainiams, uzsakyta fotografe, suknele irgi, liko tik dovaneles visiems supirkt ir viskas ax.gif
tik vat torto niekur nerandu kur uzsakyti doh.gif

QUOTE(into*in @ 2011 07 16, 15:08)
aš jaukinuosi šią idėją  ax.gif
http://www.vejugaudymas.lt/main.htm
kažkaip kuo toliau tuo gražiau atrodo  biggrin.gif ,nes lauko žaidimus sužaidėm per gerą pusvalandį (nors galvojau,kad visam vakarui bus,bet kai pradėjo ,tai žaidė be pauzių  doh.gif ),o po to liko tik plepėjimas ir suolų trynimas,tai dabar galvoju gal čia veiklos daugiau būtų? ,o svarbiausia,kad bet kur priemones vežtis galima-svarbu lauke vietos būtų... ir foto gražiai atrodo  wub.gif
gal kas bandę??


mes situos jau turim gave smile.gif dabar laukiam krikstynu thumbup.gif ir aisku pacio putimo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raselija: 16 liepos 2011 - 20:05
QUOTE(into*in @ 2011 07 16, 18:08)
aš jaukinuosi šią idėją  ax.gif
http://www.vejugaudymas.lt/main.htm
kažkaip kuo toliau tuo gražiau atrodo  biggrin.gif ,nes lauko žaidimus sužaidėm per gerą pusvalandį (nors galvojau,kad visam vakarui bus,bet kai pradėjo ,tai žaidė be pauzių  doh.gif ),o po to liko tik plepėjimas ir suolų trynimas,tai dabar galvoju gal čia veiklos daugiau būtų? ,o svarbiausia,kad bet kur priemones vežtis galima-svarbu lauke vietos būtų... ir foto gražiai atrodo  wub.gif
gal kas bandę??


kokia faina ideja galvoju ir as gal pasinaudot. O kazin be apmokymu cia iseis ispust :h g.gif m
Atsakyti
Panos jei norit įmesiu vieną puslapį apie burbulų virimą 4u.gif ir tuos gaudynes pats gali pasidaryt bigsmile.gif

Aš neprisistačiau mano vaikų krikštynos š.m. rugpjūčio 13d 4u.gif tyliai ruošiuos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselija @ 2011 07 16, 21:56)
mes situos jau turim gave smile.gif


parašykit po šventės kas gavosi mirksiukas.gif

QUOTE(archeologe @ 2011 07 16, 22:40)
O kazin be apmokymu cia iseis ispust  :h g.gif m


sakė paprastas reikalas,bet nemėginau ,nors mačiau vaikai sugeba,tai negi nesigautų? biggrin.gif

QUOTE(virgutej @ 2011 07 16, 23:15)
Panos jei norit įmesiu vieną puslapį apie burbulų virimą 4u.gif  ir tuos gaudynes pats gali pasidaryt  bigsmile.gif


skaičiau šiandien apie šitą reikalą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(virgutej @ 2011 07 16, 23:15)
Panos jei norit įmesiu vieną puslapį apie burbulų virimą 4u.gif  ir tuos gaudynes pats gali pasidaryt  bigsmile.gif

Aš neprisistačiau mano vaikų krikštynos š.m. rugpjūčio 13d  4u.gif tyliai ruošiuos  ax.gif


imesk
Atsakyti
panos, o kur perkat balionus jeigu perkat kuri g.gif
Atsakyti