Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

QUOTE(laurinute @ 2011 07 15, 11:26)
Va dar viena musu dovanele sveciams,ne visiems dar padarytos ,bet pradzia jau yra,kaip jus galvojat ar gerai g.gif
user posted image]pakabukai[/URL]


bet tai gali atlikti ir stalo korteles funkcija, zinoma jei aktualus sveciu susodinimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(mimuks @ 2011 07 15, 14:08)
bet tai gali atlikti ir stalo korteles funkcija, zinoma jei  aktualus sveciu susodinimas g.gif

sauni ideja thumbup.gif
Atsakyti
O as taip nenoriu daryti stalo korteliu... Bet teks, nes dovaneles ne visiems bus vienodos. (Kurios jau bus isdeliotos ant stalo pries sedant sveciams).

Bet kaip man ner nuotaikos del kriksto tevo... Nu nzinau ka daryt... O laikas spaudzia...
Atsakyti
QUOTE(Širšiukė @ 2011 07 15, 14:29)
sveikos.gal turit ideju,kaip padaryti viena torta dviems progoms-kriktynoms(mergaites ,berniuko) ir 1-o berniuko gimtadienio g.gif  mastau ar dvieju aukstu su stovu ar be,ar viena,kaip po is dvieju daliu...pvz foto niekur neradau unsure.gif

man pvz sitie tortai faini smile.gif
http://public.fotki....faelo-dvyn.html
http://public.fotki....imtadieniu.html
Atsakyti
QUOTE(Širšiukė @ 2011 07 15, 14:29)
sveikos.gal turit ideju,kaip padaryti viena torta dviems progoms-kriktynoms(mergaites ,berniuko) ir 1-o berniuko gimtadienio g.gif  mastau ar dvieju aukstu su stovu ar be,ar viena,kaip po is dvieju daliu...pvz foto niekur neradau unsure.gif


Man tai graziau, kai kiekvienas sventes kaltininkas turetu po savo torta... Geriau 2 mazesni, bet atskiri blush2.gif
QUOTE(adiavl @ 2011 07 15, 18:52)

Va tas pirmas nieko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Širšiukė @ 2011 07 15, 14:29)
sveikos.gal turit ideju,kaip padaryti viena torta dviems progoms-kriktynoms(mergaites ,berniuko) ir 1-o berniuko gimtadienio g.gif  mastau ar dvieju aukstu su stovu ar be,ar viena,kaip po is dvieju daliu...pvz foto niekur neradau unsure.gif

jeigu finansai ledzia darykit du, jeigu ne kepeja jeigu tik namuose kepa tikrai sumastys kaip padaryt viena smile.gif

pas mus bus krykstynos ir po savaites gimtadienis, tai savaime aisku niekas po savaites vel nebe vaziuos tai darysiu du tortukus smile.gif su skirtingu skoniu ir aisku papuosimu smile.gif o per tikra kas nors tas gales ateit ir kaip gi be torto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Širšiukė @ 2011 07 15, 13:29)
sveikos.gal turit ideju,kaip padaryti viena torta dviems progoms-kriktynoms(mergaites ,berniuko) ir 1-o berniuko gimtadienio g.gif  mastau ar dvieju aukstu su stovu ar be,ar viena,kaip po is dvieju daliu...pvz foto niekur neradau unsure.gif

man asmeniskai tai sie torciukai nerealiai grazus wub.gif wub.gif
http://www.facebook.com/#!/photo.php?f...e=1&theater
http://www.facebook.com/#!/photo.php?f...e=1&theater
http://www.facebook.com/#!/photo.php?f...e=1&theater
Atsakyti
Na ka turiu dar savaitele paruosiamiesiems darbams. O ju nebeperdaugiausia ax.gif
Likusius saldainius suviniot (dar 60 vnt doh.gif ) Sampanui etiketes suklijuot. Padaryti dar viena angeliuka is karoliuku (apsiskaiciavau doh.gif , taip buvau isitikinus kad turiu pakankamai, kad net neskaiciavau). Dar padaryt korteles stalui (kol kas dar pilnai neapsisprendziau ar naudosiu, tai geriau pasidarysiu is anksto, kad nereiktu paskutinie nakti vargt) ir miegamiesiems. Ir pakoreaguot papildoma(jei eitusi gerai zaidimai) ir mano susirasyt visus padekos zodzius i viena vieta) scenarijus.
Ir tada susiskirstyt, kas lieka man, kas vakaro vedejai.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 14, 15:36)
Nepkstu smile.gif
Bet pasirinkimo kito neturiu. Aisku as galiu pasirinkti kita kriksto teti, kuris vaika matys tiok per svnete ir paskui viso gero. Bet as to nenoriu, noriu, kad kriksto tevui vaikas rupetu....
Atsaukti antra karta krikstynu data man butu per brangu (sumoketi uzstatai daugelyje vietu).
Todel labai labai tikiuosi, kad kriksto teciui leis nedalyvauti ceremonijoje.


žiūriu ne aš viena su kūminais vargstu aš vis neapsisprendžiu ką kviest į kūmas nedaug laiko liko reik kitą savaitę būtinai pakviest ir nežinau ar MB seserį kviest ar savo draugę unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jooncee @ 2011 07 13, 16:59)
tai vat tiek visur landzioju ir kaip ir nieko nerandu....tiksliau konkreciu kaviniu ar pan....radau lb liuksisku ideju, thumbup.gif o del sito nelb ka......tai ir galvoju uzvest temele gal kas ka naujo zino...... 4u.gif nu bet aisku dekuj uz kritika biggrin.gif o del organizatoriu,porai firmu skam tai lb jau dauk jie nori uz sawo paslaugas schmoll.gif

Rugpjucio men.mes svesime dukrytes krikstynas Marcaliukes kletyje.Tenais yra spesialiai irengta sale vaikuciams.Joje tinka svesti ir Krikstynas ir vaikuciu gimtadienius ir siaip visokias vaikiskas svetes thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(archeologe @ 2011 07 15, 23:39)
žiūriu ne aš viena su kūminais vargstu aš vis neapsisprendžiu ką kviest į kūmas nedaug laiko liko reik kitą savaitę būtinai pakviest ir nežinau ar MB seserį kviest ar savo draugę unsure.gif

tikrai ne viena cool.gif
Atsakyti
siandien tapsim kriksto tevais, ziukis apsirgo, auksta labai temperatura, reiks ja palikt, ot pradzia dienos, verkt noris verysad.gif verysad.gif
Atsakyti