Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

musu dovanos sveciams
user posted image]angeliukai[/URL]

user posted image]My Webpage[/URL]
Atsakyti
nesiruošiu niekuo namuose vaišinti,nes ir taip visi turės ką veikt biggrin.gif mes su krikšto mama kol numaudysim,kol aprengsim,kol paskui su tradicijom iš namų išvažiuosim tai nebus kada ir vaišintis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrixxx @ 2011 07 14, 15:37)
mergytes, man su tom vaisem jau galva apsisuko doh.gif
patarkit ar reikia kazka turet paruosusi uzkasti namuose, kol krikstateviai vaika rengs?


na kadangi musu visi sveciai renkasi pas mus namie, tai as darysiu uzkandziu stala, kol su kriksto mama aprengsim maziuka kol ka kiti gali uzkasti, nes nemazai po ilgos keliones bus tai nors kavos atsigers per ta valandziuke... g.gif bent as taip manau... dabar sudarineju meniu tam uzkandziu stalui
Atsakyti
[quote=laurinute,2011 07 14, 14:43]
musu dovanos sveciams

Kokie gražūs wub.gif O aš dar nežinau, ar pirksiu kokias dovanas svečiams g.gif Visi svečiai - artimiausi žmonės - broliai, sesės, tai net nežinau, ar reik tų dovanėlių, juolab vistiek pakainuos g.gif
Atsakyti
niu negaliu as atsisveikinti su sia tema ir tikrai idomu kaip kitoms pavyks sventes su kuriomis cia pagrinde planavome tai vis uzklystu dar smile.gif
[quote=laurinute,2011 07 14, 15:43]
musu dovanos sveciams
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif


[quote=mimuks,2011 07 14, 15:55]
na kadangi musu visi sveciai renkasi pas mus namie, tai as darysiu uzkandziu stala, kol su kriksto mama aprengsim maziuka kol ka kiti gali uzkasti, nes nemazai po ilgos keliones bus tai nors kavos atsigers per ta valandziuke... g.gif bent as taip manau... dabar sudarineju meniu tam uzkandziu stalui
[/quote]

na as ir galvojau kad visi rinktusi pas mus namie, gal ka dar pasivaisinsime iki isvykstant, bet kuo toliau tuo labiau tos minties vis atsisakinejau ir dbr labai dziaugiuosi. pas mus uzsuko tik sveciai is klaipedos ir mano tevai su krikstamote ir patikekit toks sumisinas namie buvo, vieni i wc kiti i vonia, kitam prie veidrodzio reikia, treciam dar konors prisireikia, o maniskis kai pamato kad kazkas kazkur ruosiasi tai jis zirzia ir ropoja is paskos kad tik jo kas nepaliktu. tai jei gyvenate bute ir norite kad visi susiringtu labai gerai pagalvokite, nes visiems visko prisireiks, nes ne tik jus su krikstuku noresite buti grazus bet ir visi kiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėja @ 2011 07 14, 14:44)

kažkuri iš mamų prašė maketo butelio etiketės tai gal turit kuri?gal ir man galima būtų jį gauti? blush2.gif

as ieskojau , google radau viena kazkoki, padariau ant jo bet tepsau gal bet panaudojau
user posted image
ir
user posted image

jau eina pyp tie saldainiu popiereliai, nervuoja vyniot doh.gif biggrin.gif bet va kam parodziau dovana vaikui visi liko suzaveti, tikuos ir tevams patiks bigsmile.gif man tai super, as kaip to daikto noreciau unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės!!
Turiu prašymą- gal kuri siuvote lininius maišelius kruopoms,cukrui, etc.? Baigiu akis pražiūrėti per visas temutes, niekur nerandu kas iš SM mamyčių siuva doh.gif Prieš trejus metus buvau krikšto mama, tai lengvai radau, o dabar vėl reikia, tai niekaip neberandu-gal nebesiuva tokių grožių? Ieškojau ir viskaskrikstynoms.lt, bet ten šiuo metu nebeturi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėja @ 2011 07 14, 15:44)
nesiruošiu niekuo namuose vaišinti,nes ir taip visi turės ką veikt biggrin.gif mes su krikšto mama kol numaudysim,kol aprengsim,kol paskui su tradicijom iš namų išvažiuosim tai nebus kada ir vaišintis biggrin.gif

gal galite pasidalinti kokios islydetuviu tradicijos? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Daiva St. @ 2011 07 14, 16:51)
Sveikutės!!
Turiu prašymą- gal kuri siuvote lininius maišelius kruopoms,cukrui, etc.? Baigiu akis pražiūrėti per visas temutes, niekur nerandu kas iš SM mamyčių siuva doh.gif Prieš trejus metus buvau krikšto mama, tai lengvai radau, o dabar vėl reikia, tai niekaip neberandu-gal nebesiuva tokių grožių? Ieškojau ir viskaskrikstynoms.lt, bet ten šiuo metu nebeturi schmoll.gif

maciau Naktibalda siuna 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrixxx: 14 liepos 2011 - 16:04
QUOTE(Rusnė g. @ 2011 07 14, 13:31)
Čia ar kažkurioje kitoje temoje buvo minėta, kad kažkas darė medį su žiedais, o ant kiekvieno žiedo buvo surašytos užduotys, kurias svečiai turėjo atlikti. Aš irgi norėčiau padaryti taip, bet nebesugalvoju daugiau užduotėlių...  ax.gif Gal kas galite patarti, parašyti, kokias užduotis darėte? Arba jeigu kas nors darė panašiai, gal irgi galėtų parašyti? Būčiau labai dėkinga. smile.gif

Gal kas galėtų padėti? smile.gif
Atsakyti
[quote=drugelis.,2011 07 14, 13:03]
[quote=laurinute,2011 07 14, 14:43]
musu dovanos sveciams

Kokie gražūs wub.gif O aš dar nežinau, ar pirksiu kokias dovanas svečiams g.gif Visi svečiai - artimiausi žmonės - broliai, sesės, tai net nežinau, ar reik tų dovanėlių, juolab vistiek pakainuos g.gif
[/quote]
man juos padare viena mamyte kuri daro is karoliuku uz viena sumokejau 1svara ir 50 centu ,nu nemanau kad brangu g.gif ir juos turiu tik keturis cia kaip suvenyrai prie dovanu krikstateviams seneliams ir sau viena pasiliksim,norejau daugiau ,bet mamyte isskrenda atostogu i lt todel negalejo daugiau padaryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrixxx @ 2011 07 14, 15:37)
mergytes, man su tom vaisem jau galva apsisuko doh.gif
patarkit ar reikia kazka turet paruosusi uzkasti namuose, kol krikstateviai vaika rengs?

kadangi patys apsirengism tai gales kas nori kavos ar dar ka nors atsigerti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrixxx @ 2011 07 14, 17:05)
gal galite pasidalinti kokios islydetuviu tradicijos? 4u.gif


čia kelis tik pritaikyt eina,tai ir darysim biggrin.gif
Prie kiekvienų namų durų stovi Giltinė. Todėl reikia ją apgauti, vaikelį iškelti per langą ir atiduoti kūmams. Krikšto tėtis išeidamas iš namų turi sudaužyti molinį ąsotį, kad kuo daugiau šukių būtų, tuo laimingesnis gyvenimas bus.
Kūmai važiuodami bažnyčion:
turėjo gerai pagalvoti, ar ko nors nepamiršo, kad kūdikis nebūtų blogos atminties;
sutiktiems duoti pyrago, kad užaugęs jų krikštavaikis būtų dosnus;
pasveikinti kiekvieną kelyje sutiktą žmogų, tada ir kūdikis būsiąs dievobaimingas;
nesikalbėti, nes krikštavaikis užaugęs bus liežuvautojas, rėksnys;
nesnausti vežime, nes tada kūdikėlis ilgai negyvens;
važiuoti tik vieškeliu, nes važiuojant šunkeliais vaikas „nueis blogais keliais“;
važiuoti risčia, nes greitai vežamas kūdikis būsiąs apsukrus ir stropus;
Per krikštynas kūmams negalima
pyktis, nes vaikas bus neklaužada;
plepėti, nes vaikas bus melagis;
sugriūti, nes vaikas bus netikęs, nerangus;
perkant derėtis, nes vaikas bus šykštus;
dyvytis ko nors, nes vaikas bus godus;
ką nors pamiršti, nes vaikas turės silpną atmintį.
Po visų šių apeigų, visi sėsdavo į karietas, kinkytas žirgais, ir vykdavo į koplyčią. Prieš krikštą kunigui pyrago reikią duodavo, kad pakrikštytų „iš geros rankos“. Išrinktą šventą vardą bažnyčioje reikia ištarti kuo garsiau ir aiškiau, kad kūdikis greičiau pradėtų kalbėti.
Po krikšto įvažiavus į kiemą reikia visiems garsiai pasakyti, kokį angelą sargą parinkom mažyliui
Atsakyti