Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

QUOTE(laurinute @ 2011 07 11, 13:18)
sveciams beveik padarytos dovaneles

Kokias dovaneles darote sveciams? Nesugalvoju ka jiems padovanoti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2011 07 14, 11:02)
Jolete neprisikalbek, o tai as galiu paprasyti  hihihi.gif


biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
Visai pamiršau, kad ir tu čia planuoji.
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2011 07 14, 13:28)
biggrin.gif  biggrin.gif
Papildyta:
Visai pamiršau, kad ir tu čia planuoji.

lotuliukas.gif as matai tokia tyli planuotoja, nes reikstis per daug negaliu, cia skaito abi krikto mamos, tai nenoriu ir sakyt apie dovanas, siurprizus ir panasiai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pilina @ 2011 07 14, 10:25)
Kokias dovaneles darote sveciams? Nesugalvoju ka jiems padovanoti. ax.gif


as dariau labai paprastai, bet atrodo ispudingai, gaila foto neturiu doh.gif nenufotkinau. tokias pat dovaneles darysiu ir dukrytes krikstynu sveciams.

i permatoma dovanu popieriu kvadratuka [kur isuka geles] idejau kelis zydrus [mergytei desiu rozinius] ir baltus saldainukus [vadinamus zemes akmenukus, tik paziurekite kad tu saldainuku forma butu grazi wub.gif ] surisau zydra juostele kaspinuka ir dar ant juosteles risant perveriau kortele egzotikiuko krikstynu lauktuves ir kriksto data
kai susirisa gaunasi tokie kaip maisiukai wub.gif tikrai graziai ziurisi ir nebrangu ax.gif
Atsakyti
Aš nežinau ar mūsų kumutė skaito ar ne, bet kad aš pati grosiu tai jau žinau, tai nebus niekam naujiena biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū, Sandrixxx ir into'in už patarimus...jau pasirinkom Šv.Onos bažnytėlę...po jos į Trakus, Apvalaus stalo klubo picerija nusižiūrėjom...gal kas šventę ir įspūdžių, atsiliepimų turite? ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
Nu zinokit bedavojausi visiems is eiles, kad kriksto teciui neiseina atvykt i krikstynas ir man papasakojo realia pazistamu situacija, kad vaikutis buvo krikstijamas Lietuvoje, o abu krikstateviai tuo metu buvo Kanadoje g.gif Tik ju duomenu reikejo.
Vaziuosiu pas kuniga kalbeti, mazu ir mums taip leis g.gif
Atsakyti
Čia ar kažkurioje kitoje temoje buvo minėta, kad kažkas darė medį su žiedais, o ant kiekvieno žiedo buvo surašytos užduotys, kurias svečiai turėjo atlikti. Aš irgi norėčiau padaryti taip, bet nebesugalvoju daugiau užduotėlių... ax.gif Gal kas galite patarti, parašyti, kokias užduotis darėte? Arba jeigu kas nors darė panašiai, gal irgi galėtų parašyti? Būčiau labai dėkinga. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 14, 14:11)
Sveikos,
Nu zinokit bedavojausi visiems is eiles, kad kriksto teciui neiseina atvykt i krikstynas ir man papasakojo realia pazistamu situacija, kad vaikutis buvo krikstijamas Lietuvoje, o abu krikstateviai tuo metu buvo Kanadoje  g.gif  Tik ju duomenu reikejo.
Vaziuosiu pas kuniga kalbeti, mazu ir mums taip leis  g.gif

nepykit, bet man gryna nesamone, krystas, o tevu salia nera doh.gif

mano situacija labai panasi, neaisku ar gales atvykti krisksto mama, todel imsiu kita mama kaip jau bebutu buve, bet tokiu metu turi buti tokie zmones salia manau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingauk: 14 liepos 2011 - 13:33
QUOTE(ingauk @ 2011 07 14, 14:32)
nepykit, bet man gryna nesamone, krystas, o tevu salia nera  doh.gif

mano situacija labai panasi, neaisku ar gales atvykti krisksto mama, todel imsiu kita mama kaip jau bebutu buve, bet tokiu metu turi buti tokie zmones salia manau  rolleyes.gif

Nepkstu smile.gif
Bet pasirinkimo kito neturiu. Aisku as galiu pasirinkti kita kriksto teti, kuris vaika matys tiok per svnete ir paskui viso gero. Bet as to nenoriu, noriu, kad kriksto tevui vaikas rupetu....
Atsaukti antra karta krikstynu data man butu per brangu (sumoketi uzstatai daugelyje vietu).
Todel labai labai tikiuosi, kad kriksto teciui leis nedalyvauti ceremonijoje.
Atsakyti
Sveikutės planuotojos,neturėjau visai laiko kada prisėsti pasigirti ką jau ir aš nuveikus biggrin.gif pirma atsisėdus surašiau didelį didelį krikštynų planą,paskui naktimis koregavau,paskui susirašiau darbų planą,o dabar jau pradėjau jį įgyvendinti biggrin.gif
bažnyčia sutarta,maistas užsakytas,sodyba užsakyta,kvietimai pradėti dalinti,krikšto tėvai jau pakviesti ir gauti sutikimai jais būti thumbup.gif nu o visa kita jau smulkmenomis vadinu biggrin.gif o jas sunkiausia įgyvendinti doh.gif
kaip neypatingai mokančiai dirbti su kompiuteriu tai visai neblogi kvietimai gavosi biggrin.gif tik dar sprendžiu dilemą ar kviesti mūsų piršlius į mergytės krikštynas.šiaip tai artimai bendraujam g.gif vyras sako,kad reikėtų nu o aš pati neapsisprendžiu doh.gif
kažkuri iš mamų prašė maketo butelio etiketės tai gal turit kuri?gal ir man galima būtų jį gauti? blush2.gif
Atsakyti
mergytes, man su tom vaisem jau galva apsisuko doh.gif
patarkit ar reikia kazka turet paruosusi uzkasti namuose, kol krikstateviai vaika rengs?
Atsakyti