Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

QUOTE(laurinute @ 2011 07 14, 00:37)

kaip gerai sugalvota thumbup.gif aš tiesiog ramunę esu darius,bet taip tai daug įdomiau

o jau šypsniukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 13, 20:43)
kaip gerai sugalvota  thumbup.gif aš tiesiog ramunę esu darius,bet taip tai daug įdomiau

o jau šypsniukas  wub.gif

aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2011 07 13, 23:30)
bigsmile.gif kur tiek mokina ilgai? smuiko spec.  baigiau per 8 metus  doh.gif  nereiktų pūsti burbulo be reikalo, tipo labai jau ten sunku groti  rolleyes.gif

Atsiprašau už  poster_offtopic.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif kiekvienas savo kelia pasirenka taip kad nereikia, kas per daug tas nesveika smile.gif

na va, uzsakytos ir teveliams dovanos jau smile.gif
Atsakyti
Patarkit, mamytės...."mėtomės" tarp dviejų labai gražių bažnytėlių...Šv.Onos ir Kernavės....norėtusi šiltos, jaukios ceremonijos...žada, kad ir ten, ir ten būsime vieni. Gal kam teko krikštyti ?
Tutime greit apsispręsti....sos smile.gif
Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2011 07 13, 22:30)
bigsmile.gif kur tiek mokina ilgai? smuiko spec.  baigiau per 8 metus  doh.gif  nereiktų pūsti burbulo be reikalo, tipo labai jau ten sunku groti  rolleyes.gif

Atsiprašau už  poster_offtopic.gif


12 metų - muzikos gimnazijoje, 6 metai - bakalauras, bei solinis magistras Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. smile.gif
Merginos, nesusireikšminu, baigiam šią temą, nenorėjau nieko įžeisti, ar blogo pasakyti. Tiesiog išsakiau savo poziciją, jog muzikantai nėra tiktai "pigūs žmonių linksmintojai",kiekvienas turi savo kainą. Ir visada yra kokybės ir kainos santykis. Joks geras, profesionalus muzikantas nesivadovaus posakiu: "geriau pigiai, bet daug". Jei esi profesionalas, galų gale ir ambicijas kažkokias turi.
Sureagavau taip skaudžiai, nes neretai užsakovai derasi iki paskutinio cento, ir tikisi, jog ir už 30Lt atidirbsi, "o ką, negi negerai"? - nustemba.
Baikim šią temą draugiškai 4u.gif
Atsakyti
Labai grazi gelyte, o sakykite kaip tuos lapelius pritivirtinote? juos kiekvienas svecias kaip suprantu turi nuimti? o kur poto desit ? i kazkoki inDda?
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2011 07 14, 10:15)
12 metų - muzikos gimnazijoje, 6 metai - bakalauras, bei solinis magistras Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.  smile.gif
Merginos, nesusireikšminu, baigiam šią temą, nenorėjau nieko įžeisti, ar blogo pasakyti. Tiesiog išsakiau savo poziciją, jog muzikantai nėra tiktai "pigūs žmonių linksmintojai",kiekvienas turi savo kainą. Ir visada yra kokybės ir kainos santykis. Joks geras, profesionalus muzikantas nesivadovaus posakiu: "geriau pigiai, bet daug".  Jei esi profesionalas, galų gale ir ambicijas kažkokias turi.
Sureagavau taip skaudžiai, nes neretai užsakovai derasi iki paskutinio cento, ir tikisi, jog ir už 30Lt atidirbsi, "o ką, negi negerai"? - nustemba.
Baikim šią temą draugiškai  4u.gif


Draugiškai galiu ir už dyką pagroti, nes man patinka groti mirksiukas.gif o pinigais tai nepamatuojama rolleyes.gif

Liko vos porą dienelių iki krikšto, darbų daug, nuotaika liuks.
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2011 07 14, 10:50)
Draugiškai galiu ir už dyką pagroti, nes man patinka groti  mirksiukas.gif o  pinigais tai nepamatuojama  rolleyes.gif

Liko vos porą dienelių iki krikšto, darbų daug, nuotaika liuks.

Jolete neprisikalbek, o tai as galiu paprasyti hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2011 07 14, 07:19)
Labai grazi gelyte, o sakykite kaip tuos lapelius pritivirtinote? juos kiekvienas svecias kaip suprantu  turi nuimti? o kur poto desit ? i kazkoki inDda?

As ideja nukopinau is cia gele ir viska dariau kaip aprasyta,tik as pasizadejimus surasiau tarp tu lapuku nes kazkaip po apacia schmoll.gif ,o per svente kekvienas ant lapuko surasys savo varda,aisku neziures kas viduj parasyta,o paskui bus perskaityta kas ka pasizadejo. O nieko mes neplesisim,turim po pirmo vaikucio krikstynu deze nemaza,ten ir dejom antro vaikelio viska,tilps ir trecio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziviliuxe @ 2011 07 14, 09:27)
Patarkit, mamytės...."mėtomės" tarp dviejų labai gražių bažnytėlių...Šv.Onos ir Kernavės....norėtusi šiltos, jaukios ceremonijos...žada, kad ir ten, ir ten būsime vieni. Gal kam teko krikštyti ?
Tutime greit apsispręsti....sos smile.gif
Ačiū smile.gif

sestadieni krikstysim Kernaveje, bet jau jums tikriausiai bus per velu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziviliuxe @ 2011 07 14, 10:27)
Patarkit, mamytės...."mėtomės" tarp dviejų labai gražių bažnytėlių


tikrai abi gražios drinks_cheers.gif,rinkitės taip,kad vaikui būtų gerai-jei karšta tai toliau važiuoti vaikas mašinoj sukais,o ir patiems bus karšta,bet jei geri auto,tai gal ir nieko-nusnaus pakeliui ... laiką pasiskaičiuokit,kad skubėt nereikėtų,dar priklauso nuo to kur po bažnyčios švęsit,jei iš karto atgal į vln. iš kernavės,tai ar verta tiek važinėti,gal tada mieste patogiau?
mes irgi turėjom minčių apie kernavę,bet mazgė karščius sunkiai pakelia,tai ir atsisakėm,bet jei vaikutis didesnis ar kantrus,tai rinkčiausi kernavę-dėl foto,man ten gražu be galo,o ir pakeliui yra kur sustoti,galima ir žaidimų gamtoje pasiruošti ir pasifotografuot drinks_cheers.gif
rinkitės pagal norus ir galimybes,bet kuriuo atveju bus gerai mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(Jolete @ 2011 07 14, 11:50)
nuotaika liuks.


šitas svarbiausia thumbup.gif

QUOTE(adiavl @ 2011 07 14, 12:02)
as galiu paprasyti  hihihi.gif


biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2011 07 14, 09:20)
,turim po pirmo vaikucio krikstynu deze nemaza,ten ir dejom antro vaikelio viska,tilps ir trecio smile.gif

wub.gif kaip grazu
Atsakyti