Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

QUOTE(Esha @ 2011 07 13, 18:54)
tai sake reiks moket dar tiek pat.
Ir kartu patare kad nepasimoka, neva labai prastai girdisi. O kaip istiesu?

blink.gif ane? na tada daugoka sakyčiau g.gif
lauke girdėjosi net labai gerai,nors buvo vėjuota tai tikrai... ,mes sveikinom kieme prie bažnyčios,tai ji ten šone mūsų atsistojo,bet girdėjosi tai dar toli
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 13, 16:59)
blink.gif ane? na tada daugoka sakyčiau  g.gif
lauke girdėjosi net labai gerai,nors buvo vėjuota tai tikrai... ,mes sveikinom kieme prie bažnyčios,tai ji ten šone mūsų atsistojo,bet girdėjosi tai dar toli


Niekada nenuvertinkite kito žmogaus darbo, turbūt net neįsivaizduojate, kiek reikia dirbti muzikantui. 12 metų groti mokykloje, dar 6 metus aukštojoje. blink.gif Ir kada pasieki aukštą profesionalumo lygį, niekada neisi atsiprašau "chaltūrinti" už tokias sumas. Glbūt už tokią sumą ir galima tokiam ilgam grojimo laikui pasisamdyti mokinį, ar prastą studentą. Nežinau, kas jums grojo, bet ryškiai nusipigino, šitaip dar kartą, eilinį kartą sumenkindama kitų profesionalų darbą. Į 100Lt sumą įeina ne tik grojimas, kaip kad užsakovams atrodo, skaičiuokit dar ir laiką, atvažiavimą iki vietos ( kuro kainą) ir sugaištą savaitgalio dieną, t.y. sugadintą dieną ir... pridėkite tuos 18 metų sunkaus darbo mokantis groti, ne šiaip pachaltūrinti, o GROTI.
Ar 100Lt suma verta to? kaip jums atrodo?
Nepykit, kad pasisakiau, nenoriu jūsų įžeisti, bet nenulyginkit muzikanto su vergu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 13 liepos 2011 - 17:13
QUOTE(drugelis. @ 2011 07 13, 19:06)
Ar 100Lt suma verta to? kaip jums atrodo?


iš kur jūs traukiat,kad nuvertinau?,kad chaltūrino? ir kokia čia ta suma? ar visos uždirba už sugaištą darbe valandą 100 lt? bendrai vien grojimo laikas buvo apie 1 val,gal ir mažiau... na aš tikrai negaunu pinigų už sėdėjimą prie stalo,o uždirbu fiziniu darbu-stažas virš 20 metų ir t.t. ,nemanau,kad ji nusiskriaudė ar sumenkino kitų darbą-jeigu jai gerai,tai kodėl turėtų to nedaryti? kainą ne aš siūliau,o man siūlė tokią-derėtis ar mažint net nepagalvojau-kiek prašė-tiek mokėjau,nes ji groja ,o ne chaltūrina,ne vienus metus (šventėje dalyvavo dvi pedagogės,viena baigus muzikos mokyklą ir abi liko sužavėtos)
dar kas rodo,kad ne durnelė grojo,tai yra tai,kad ji pati aranžavo mano norėtą kūrinį,kurio neturėjo savo repertuare,tai ne lietuviška daina.
nereikėtų kabinėtis nežinant visko (galima pasiklaust,o ne iš lempos rašyt)
gal jai labiau apsimoka groti pigiau ir turėti užsakymų ( tą dieną dar dvi šventes turėjo),negu išsikelti kainą ir sėdėt namuose su neįvertintu talentu?? už kitą žmogų ir jo darbą aš nesijaučiu atsakinga,ir tikrai nieko nemenkinu,vergų nesamdau,nes atsiskaičiau pilnai,o už tą sumą ji ne metus man vergavo doh.gif tiesa ji irgi mokslus baigusi thumbup.gif
na kam taip reikštis?
diskusiją šita tema baigiu-neįsižeidžiau,bet nuotaiką tai suš.... ,jei menkinčiau nebūčiau kelis kartus gyrus ir džiaugusis,kad ji mūsų šventę papuošė,kad visi gyrė-ją pačią-jai pačiai,dėkojom visi kelis kartus,o aš dar ir po šventės per e.paštą padėkojau -sakot negerai?? g.gif
kam reikės info-tik per až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 13, 16:59)
blink.gif ane? na tada daugoka sakyčiau  g.gif
lauke girdėjosi net labai gerai,nors buvo vėjuota tai tikrai... ,mes sveikinom kieme prie bažnyčios,tai ji ten šone mūsų atsistojo,bet girdėjosi tai dar toli


Aš komentavau šį jūsų pasisakymą ir išpūstas akis. Ir nesakiau, kad mergina, grojusi jums, chaltūrino, ar negražiai grojo, sakiau, jog nusipigino šitiek prašydama už tokį ilgą grojimo laiką. ( Nes valanda grojimo tai yra nemažai, patikėkit) O geri muzikantai nesėdi namuose ir užsakymų turi daug. mirksiukas.gif
Nenorėjau nuotaikos gadinti, atsiprašau, jei sugadinau. Irgi baigiu šią temą.
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2011 07 02, 05:41)
Vilmux,deja ne aš išpirkau stiklainiukus,nebuvau dar iki ten nuvykusi mirksiukas.gif .
Jei rasi kur,sakyk vėl,tada teks jau bėgt pirkt,kadangi jie taip greit išnyksta doh.gif .

Vilmux,o tu sakai tų rožyčių servetėlių pagal paskirtį neis naudot?Tada koks tikslas jas gamint g.gif  biggrin.gif ?

Dabar noriu klaust,ar aš čia tik viena negaminu jokiu prijuosciu,plaktuku seneliams g.gif ?Aš planuoju simboliškas dovanėles svečiams ir atsidėkojimo dovaną krikšto tėvams.Kažkaip nebesmagiai pradėjau jaustis,kad aš taip apie senelius nieko negalvoju unsure.gif ?Mat jiems teiksiu tas pačias dovanas,kaip ir visiems svečiams.Gal čia taip apdovanojami seneliai,kuriems krikštijami anūkai yra pirmieji?

Šaunuolės žiūriu čia visos,taip gražiai viską planuojatės,o man darbukai labai sunkiai į priekį slenka,mat mažoji labai daug dėmesio reikalauja,neina susikaupt normaliai pasiruošimo darbams.Mane jau ima vidinis nerimas,nes liko viso labo tik 2 savaitės iki šventės,o dar darbų melejonai biggrin.gif .

Vilmux,tortą užsisakei mirksiukas.gif ?

Vyšnele, nepanikuok, man taip pat tik dvi savaitės iki dukrytės krikštynų liko, o nerami labai. nori, kad vis su ja bendrauciau. tai labai letai slenkuosi su visom padekom, pažadais, "krikštuku"... Bet ryt susitiksiu su krikšto mama, tai tikiuosi krūvis palengvės g.gif
Atsakyti
QUOTE(špulia @ 2011 07 13, 20:17)
Vyšnele, nepanikuok, man taip pat tik dvi savaitės iki dukrytės krikštynų liko, o nerami labai. nori, kad vis su ja bendrauciau. tai labai letai slenkuosi su visom padekom, pažadais, "krikštuku"... Bet ryt susitiksiu su krikšto mama, tai tikiuosi krūvis palengvės g.gif


Aš tų stiklainiukų dar mačiau Tilžės maximoje ten gale tokioje ale kaip dėžėje sudėta g.gif g.gif Buvo netoli indeliai šaldymui, konservavimui smile.gif

Vyšnele, nepanikuok, viskas ok bus smile.gif Praeis šventė ramiai wink.gif
Atsakyti
Kas pirkote tuos stiklainius, ar klijuosite etiketes????
Atsakyti
QUOTE(Linute:) @ 2011 07 13, 15:12)
Merginos pries kiek laiko susitariate su kunigu? blush2.gif ar yra kurios krikstyjate rugpjucio 14 d. sekmadieni?  ax.gif  ar sutinka kunigai krikstyti sekmadieniais g.gif
Noreciau pakrikstyti Kaune Prisikelimo baznycioje tik kazin ar krikstija virsuje koplyteleje  g.gif

mes krikštysim rugpj. 14 d., jokių problemų dėl datos nekilo, tik kai norėjau valandą pasirinkti tai mūsų iš anksto numatyta valanda buvo užimta- vyks santuokos ceremonija, pradzioj labai nustebau bet paskui pagalvojau kad labai geras jaunavedžių sprendimas, nes šeštadieniais dažniausiai permoki vien dėl to, kad vestuvių diena.
Atsakyti
Padariau pasizadejimu gele,bet nemoku cia ikelti g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2011 07 13, 22:47)
Padariau pasizadejimu gele,bet nemoku cia ikelti g.gif

1. nueik i radikal.ru
2. spausk "browse" ir ikelk norima paveiksliuka
3. paspausk "zagruzit"
4. kai pakraus, nukopijuok 8 eilute
5. ikelk i laukeli kur rasysi atsakuma.
Viskas biggrin.gif

Laukiam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2011 07 13, 18:06)
Niekada nenuvertinkite kito žmogaus darbo, turbūt net neįsivaizduojate, kiek reikia dirbti muzikantui. 12 metų groti mokykloje, dar 6 metus aukštojoje. 


bigsmile.gif kur tiek mokina ilgai? smuiko spec. baigiau per 8 metus doh.gif nereiktų pūsti burbulo be reikalo, tipo labai jau ten sunku groti rolleyes.gif

Atsiprašau už poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 13, 19:53)
1. nueik i radikal.ru
2. spausk "browse" ir ikelk norima paveiksliuka
3. paspausk "zagruzit"
4. kai pakraus, nukopijuok 8 eilute
5. ikelk i laukeli kur rasysi atsakuma.
Viskas biggrin.gif

Laukiam biggrin.gif

aciu tuoj
Papildyta:
user posted image]PASIŽADĖJIMŲ GĖLĖ[/URL]
Atsakyti