Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

QUOTE(Esha @ 2011 07 12, 13:05)
verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Ka tik mano brolis atsuisake tapti kriksto tevu buti... Mat ji i komandiruote siuncia.
As del jo nukeliau krikstynu data, ko pasekoje praradau 200 lt avansa, imoketa fotografui. Turejau daug bedu isekant kito fotografo.
O sabar, likus tiek nedaug laiko iki krikstynu pasako, kad negales dalyvauti........

Nepykit, kad cia tokiom nuotaikom, bet negaliu kaip liudna... Nezinau ka daryti........


sveikute,

na siaip brolis negraziai elgiasi, juk pries tiek laiko zinojo data, o darbe galima paderinti is anksto zinant schmoll.gif
Gal dar gali jis kazka atsaukti ten??? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, as irgi prisiduodu po sestadienio sventes. Viskas pavyko labai gerai. Oras buvo puikus, nulijo tik tuomet kai isejome po baznycios, isgereme sampano su grybukais, paleidome balionus su palinkejimais.Einant link masinu pradejo lyti, bet tik trumpai. Mergina laikesi puikiai, baznycioje ne karto nesuverke, net kai pyle vandenuka. Labai patiko jai kunigas, vis bande uz skverno patempti. Sveciams prisegiau po angeleli is karoliuku. Tiesa, pastebejimas:angeliukai buvo priristi prie kaspinuko, tai kai kuriems sveciams kaspinukas atsiriso ir angeliukus pora sveciu pamete. Zodziu netvirtai buvo pritvirtinti. Dariausi pas toast.lt, tai jei kas ten darosi paprasykite kad kazkaip uzristu kad neatsiristu tie kaspinukai.
Zodziu paskui vykome i sodyba svesti. Oficiali dalis prejo kuo greiciau, nes buvo toks gerias oras, tai visi pavalge sedejome lauke, i sale nieks nenorejo grizti. Taigi kriksto tevai gavo po ranksluosti, mociutes siutas tasytes su uzrasais:pati geriausia mociute. Seneliai:atidarytuvus taip pat su uzrasais. Vaikams padovanojau po sokoladini angeliuka, sveciams ju kambariuose buvau is anksto palikusi sirsiu medaus indeli su padeka.Kriksto mama buvo padariusi laikrastuka, kuris visiems labai patiko. Profesijos taip ir nesuraseme, tik keli sveciai, bet nieko baisaus. Viskas praejo sauniai. Kita diena seneliai priziurejo vaiku buri, o mes ir dauguma sveciu dar praplaukeme baidaremis. Tad taip smagiai prabego svente.
Tad musu svente jau baigesi, linkiu ir kitoms smagios ir grazios kriksto dienos. Aciu visoms uz idejas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 07 10, 21:33)
Gal kas Kaune matėte pirkti mažų angeliukų? Galvoju svečiams prie lėkštučių padėčiau po tokią mažą dovanėlę smile.gif

Tai jus toj pacioj jau mano minetoj Dovisoj paziurekit. Ten tiek visko yra, kad net nepagalvotum as pirkau angeliuka, mokejau virs 5 lt, bet buvo ir stikliniu maziuku, kaina berods iki 2 lt. Jei gerai pamnu ir stalo korteliu laikikliai angeliukai buvo, tai va butu du viename jei darot stalo korteles, bet ju kainos nepamenu.
http://www.dovisa.lt/
Papildyta:
QUOTE(Esha @ 2011 07 12, 12:05)
verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Ka tik mano brolis atsuisake tapti kriksto tevu buti... Mat ji i komandiruote siuncia.
As del jo nukeliau krikstynu data, ko pasekoje praradau 200 lt avansa, imoketa fotografui. Turejau daug bedu isekant kito fotografo.
O sabar, likus tiek nedaug laiko iki krikstynu pasako, kad negales dalyvauti........

Nepykit, kad cia tokiom nuotaikom, bet negaliu kaip liudna... Nezinau ka daryti........

Oi kaip užjaučiu, mes prieš du metus irgi turėjom vargo dėl krikšto tėčio, bet galiausiai išsiaiškinom, kad ir vienas kažkas- krikšto mama arba tik krikšto tėtis gali vaikutį krikštyti. Aišku tuo metu ta mintis atrodė nesąmoninga ir nepriimtina, bet kai prisimenu vargus beieškant tai šiandien dieną atrodo ko čia sukom galvą.
Papildyta:
QUOTE(irmusia @ 2011 07 12, 12:40)
sveikute,

na siaip brolis negraziai elgiasi, juk pries tiek laiko zinojo data, o darbe galima paderinti is anksto zinant  schmoll.gif
Gal dar gali jis kazka atsaukti ten???  unsure.gif

aisku aš nežinau kas do situacija šiuo atveju, bet pav. mano vyro darbe kažką paderinti tai šansų gal koks tik 10 proc., bet šiuo atveju tai tėvai vaikutis ir krikšto tėvai yra pats svarbiausias dalykas, tai labai suprantu Esha, iš proto turbūt galima nuo nervų išeiti. Laikykitės, gal viskas išsispręs....
Papildyta:
QUOTE(s.saulute @ 2011 07 12, 13:18)
Sveikos, as irgi prisiduodu po sestadienio sventes.

Oi mergaitės kaip džiaugiamės dėl jūsų, svekinam ir baltai pavydžiu aš wub.gif jau šventė praėjo sėkmingai, rūpesčiai užmiršti... ech..
o aš va suku galvą dėl dovanų- močiutėmas nupirkau pirkinių krepšelius lauktuvėms važiuojant pas anūkę susidėti, va nežinau ką seneliui dovanoti ir krikšto tėveliams doh.gif Puodeliai su foto jau lyg ir nusibodę, rankšluosčių jau bijau dovanoti, nes per vieną šventę buvom viktoriną suorganizavę ir prizą kai išsitrukė kažkas muilą, tai pakomentavo, ką aš nesiprausęs būnu? doh.gif Nu neturėjau aišku ką atsakyti, tai bijau kad ir su rankšluosčiais kažkas tokjio nebūtų.
Atsakyti
QUOTE(irmusia @ 2011 07 11, 13:30)
na va kaip viskas puikiai praejo  thumbup.gif Svarbiausia, kad krikstukui nemaise niekas, kai reikejo ir numigo bele kur  lotuliukas.gif Pas mus tai butu dudos, nes ant ranku niekada nemiegojo doh.gif

O mes jau siandien pasiemem suknyte su kepuryte nunertas  wub.gif  wub.gif nu jau grozis...... wub.gif nekantrauju aprengti tongue.gif

pasirodykit blush2.gif

QUOTE(Esha @ 2011 07 12, 13:05)
verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Ka tik mano brolis atsuisake tapti kriksto tevu buti... Mat ji i komandiruote siuncia.
As del jo nukeliau krikstynu data, ko pasekoje praradau 200 lt avansa, imoketa fotografui. Turejau daug bedu isekant kito fotografo.
O sabar, likus tiek nedaug laiko iki krikstynu pasako, kad negales dalyvauti........

Nepykit, kad cia tokiom nuotaikom, bet negaliu kaip liudna... Nezinau ka daryti........
as tokiom pat vakar atsiguliau ir buvau jau taip seniai bebliovus bet musu mama viena is isrinktuju nezino ar gales sugrysti bet jaucia sirdis kad bus ne tas zmogus kuris noriu nors ir geras sad.gif
Atsakyti
sveikos, kaip man ta dainuska patinka biggrin.gif
http://www.labas.lt/...music/song/9638
Atsakyti
QUOTE(satzy @ 2011 06 29, 09:59)
Sveikos, gal galite pasakyti, ar kuri nors dare Pasizadejimus seneliams ar teveliams? nerandu pas ka butu galima, 2 radau, bet kainos kosmines, uz pasizadejima 35 lt doh.gif daug blush2.gif


laba diena, tai kodel nedarote patys? juk galima lb paprastai ir lengvai padaryti gi 4u.gif
Atsakyti
siandien paveizejau miestukyje lininis maiseli su zurasu cukrus, kruopos, muilas, 8 Lt, cia normalu? blink.gif biggrin.gif nupirkau muiliuka is ozku pieno ax.gif
[/quote]


Lininių maišelių labai gražių yra čia pigiau nei po 8 lt.
Atsakyti
sveikos,


laikas taip greit bega. atrodo dar marios laiko buvo, bet paziurejus i kalendoriu matau kad vis arciau ir arciau ta iskilmingoji data.

mergaites ir moterytes, noriu jusu paklausti gal kas zinote ir galetumete parekomenduoti kas galetu pagroti fleita arba smuiku per ceremonija baznycioje. internete nieko nerandu .

buciau labai jums dekinga.
Atsakyti
sweikos mamytes.....

esu naujoke,pas jus bet jau iskart su reikalu.... 4u.gif trumpai papasakosiu sawo istorija.... rolleyes.gif siuo metu gyvenu uzsieni,bet ziema planuojam grist i lietuvele ir daryt dukreles krikstynas ir vienu metu pirmaji gimtadieni.....kaip sakoma vienu suviu du zuikiai... ax.gif ir proga,kaip ir didele pas mus baliui.... bigsmile.gif bet beda yra tame,kad viska reik daryt per dideli,lb dideli atstuma schmoll.gif tai noreciau paklaust jusu,ar is jusu patirties ar is gandu,kur vilniuje yra kokia sale kad butu ir vaikeliam linksma,ir aisku teweliai nebutu nuskriausti...... blink.gif nes kiek ieskau per interneta,ar per pazistamus niera tokio variento kad butu gerai...jai sale yra,meniu tragiskas....ir pan.... blink.gif o taip norisi viska padaryt ideliai bigsmile.gif

aciu uz atsakimus
Atsakyti
QUOTE(balta avyte @ 2011 07 12, 23:49)
gal kas zinote ir galetumete parekomenduoti kas galetu pagroti fleita arba smuiku per ceremonija baznycioje. internete nieko nerandu .


kokiam mieste??
smuiku žinau... vilniuje mirksiukas.gif
tai buvo geriausia kas tą dieną buvo suplanuota thumbup.gif vakar žiūrėjom krikštynų filmuką,tai tas smuikas taip už dūšios griebia wub.gif ,net ašarą išspaudė...,tada nebuvo laiko ašarot,o dabar praskydom doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jooncee @ 2011 07 12, 23:18)
sweikos mamytes.....

esu naujoke,pas jus bet jau iskart su reikalu.... 4u.gif trumpai papasakosiu sawo istorija.... rolleyes.gif siuo metu gyvenu uzsieni,bet ziema planuojam grist i lietuvele ir daryt dukreles krikstynas ir vienu metu pirmaji gimtadieni.....kaip sakoma vienu suviu du zuikiai... ax.gif ir proga,kaip ir didele pas mus baliui.... bigsmile.gif bet beda yra tame,kad viska reik daryt per dideli,lb dideli atstuma schmoll.gif tai noreciau paklaust jusu,ar is jusu patirties ar is gandu,kur vilniuje yra kokia sale kad butu ir vaikeliam linksma,ir aisku teweliai nebutu nuskriausti......  blink.gif nes kiek ieskau per interneta,ar per pazistamus niera tokio variento kad butu gerai...jai sale yra,meniu tragiskas....ir pan.... blink.gif o taip norisi viska padaryt ideliai bigsmile.gif

aciu uz atsakimus

na tam kurti naujos temos tikrai nereikėjo doh.gif
užtektų išnagrinėti - krikštynų skyreliyje esančius mamų pokalbius dėl šventimo vietos - tikrai yra tokia tema, tada galima panagrinėti ir Gimtadienio skiltyje - esančias temas apie šventimo vietas, ir galiausiai galima nuklysti ir į vestuvių temą, ir pažiūrėti, kas ten yra šnekama dėl šventimo vietų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(balta avyte @ 2011 07 12, 21:49)
sveikos,
laikas taip greit bega. atrodo dar marios laiko buvo, bet paziurejus i kalendoriu matau kad vis arciau ir arciau ta iskilmingoji data.

mergaites ir moterytes, noriu jusu paklausti gal kas zinote ir galetumete parekomenduoti kas galetu pagroti fleita arba smuiku per ceremonija baznycioje. internete nieko nerandu .

buciau labai jums dekinga.

Oi kaip fainai sugalvota thumbup.gif
Man reik Kaune liepos 31d. anksti prie Prisikėlimo bažnyčios. Gal kas galite rekomenduoti?
Atsakyti