Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

sveikos mamytes,
na ir mes prisiduodame po sventes.
kas labiausiai neramino tai oras, o jis pasitaike super, na bent mums, nes musu ceremonija vyko tik 16 val tai iki to laiko ir nulyti spejo, bet buvo begalo karsta. sventes kaltininkas laikesi labai tvirtai, nors labai bijojau kad baznycioje neuzpultu musu oziukai, bet matyt ne ta vieta kad jie pultu, ir kad nepradetu kunigui katuciu ploti, bet labai susikaupes klausesi, truputi tik paleido dudas kai pyle sventinta vandeni, bet to ir tikejomes, nes jis nemegsta kai ji ant ranku laiko gulscia o dar cia ir "galva plauna". taip kad visa ceremonija atlaikem didvyriskai, o man tas buvo svarbiausia, tik sunervino kiti atvaziave krikstyti vaiko, susigrudo i baznycia surmuliuoja, sugalvojo iseiti, matyt pasidare labai karsta vel gryzo, kalba garsiai, vaikai laksto, net ir kunigas i juos skersai pasiziuredavo bet nesusiprasdavo.
na o poto jau linksmoji krikstynu dalis smile.gif prie baznycios paleidom balionus ir visi kartu isbildejom i seneliu namus svesti. kriksto mama buvo labai daug pasiruosusi, bijojo kad neis sveciai zaisti zaidimu ir nieko nedarys bet buvo atvirsciai, kiekvienas lauke uzduotes ir vis klausdavo kada as, o kada as galesiu, todel nebuvo vien tik sedejimas prie stalo, na aisku ir oras labai pagelbejo.
imetu foto kur matosi naujasis krikscionis, musu tortas, tik aisku kai ne pati fotkini tai ir nepati, ir stalo neturiu grazios foto, o buvau vyriskiams islanksciusi baltinius o moteriskems sukneles, bet nelabai cia matosi, sveciams krikstynu lauktuvems idejau riesutu su medumi ir savo kepta duonele.
user posted image
kriksto tevams dovanojom ranksluoscius su muiliuku, mociutems prijuostes ir vakaro pasakaiciu knygeles anukui sekti, seneliams po biciu pikio trauktines butelaiti, vienam zaislines meskiares su zuvytem, kitam atsuktuvu komplekta taip pat zaislinius, na cia buvo susieta su pasizadejimais, ir dar abeji seneliai (kartu su mociutemis) gavo ireminta nuotrauku koliaza.
na turbut ir viskas, na man patiko svente ir viskas vyko super, krikstukais laikesi tvirtai ir atsakingai, o man tai ir buvo svarbiausia.
o kur kitos atsventusios dingo, o gal dar vis svencia g.gif
Atsakyti
gravkyte, sveikinimai ir smagu kad svente graziai praejo 4u.gif
matosi, matosi tavo marskinukai ir sukneles, liuks ideja, atrodo duper thumbup.gif krikstukas fainuolis wub.gif
ir grybuku matau turejai lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 07 11, 16:15)
gravkyte, sveikinimai ir smagu kad svente graziai praejo  4u.gif
matosi, matosi tavo marskinukai ir sukneles, liuks ideja, atrodo duper  thumbup.gif  krikstukas fainuolis  wub.gif
ir grybuku matau turejai  lotuliukas.gif  thumbup.gif


jo buvo ir grybuku, cia mociute jais pasirupino, kazkas kepe.

Atsakyti
gravkyte, grazus naujasis krikscioniukas, labai grazi svente thumbup.gif wub.gif
Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 11, 17:56)
gravkyte, grazus naujasis krikscioniukas, labai grazi svente  thumbup.gif  wub.gif
Sveikinu  4u.gif


aciukas, na zinokit ir man patiko svente, turbut pirma karta neteko del kazko labai susinervinti ar kad kazkas nepavyko, tikrai net pati labai dziaugiuosi blush2.gif

ir visoms planuojancioms linkiu kad viskas pavyktu ir kad taip pat dziaugtumetes kaip as
Atsakyti
QUOTE(gravkyte @ 2011 07 11, 16:47)
imetu foto kur matosi naujasis krikscionis,


labai gražu viskas,smagu,kad šventė gražiai praėjo thumbup.gif
Atsakyti
Tai koki pinigeli desite i pinigelio maiseli?
Nu niekaip nerandu info kur galeciau uzsisakyt, kad iskaltu... Gal juvelyrai tuo uzsiima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 11, 23:23)
Tai koki pinigeli desite i pinigelio maiseli?


aš iš anksto buvau apsirūpinus-kaziuko mugėj nukalė kalvis thumbup.gif vienoj pusėj herbas vilniaus,kitoj užrašas ''sėkmės moneta'' ir dar kažkas... ,geltona,bet ne auksinė... dalį savo misijos beveik atliko-įspūdį padarė visiems,o dabar jos paskirtis sėmę nešt mažei thumbup.gif
paieškojau ir neradau ir aš jokių monetų kalyklų internete-lieka juvelyrai,bet nežinau ar užsiima.... tiesa kur prekiauja auksu,tai teko matyt monetų pas juos... (tie papuošalų skyriai akropolį pvz. )
Atsakyti
Esha, kažkur rasi mirksiukas.gif
http://www.monetunamai.lt/
http://lithuanian-mint.lt/
http://www.9999.lt/lt/Auks-monetos

Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2011 07 11, 00:40)
Sveikos smile.gif
Tik dabar gryžome iš atostogų, tai tik dabar ateinu pasipasakoti smile.gif Svečiai dovanų gavo angeliukus, kur segasi į atlapėlius, krikšto tėvai rėmelius skirtus būtent jiems, močiutės lenteles pjaustymo, o senelis plaktuką.

Kas cia per angeliukai? ax.gif Kur reiktu tokiu ieskoti? 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,

mergaites gal kuri nesenai buvote kriksto mama ir turite issisaugojusi scenariju ir galite pasidalinti.

aciu labai 4u.gif
Atsakyti
verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Ka tik mano brolis atsuisake tapti kriksto tevu buti... Mat ji i komandiruote siuncia.
As del jo nukeliau krikstynu data, ko pasekoje praradau 200 lt avansa, imoketa fotografui. Turejau daug bedu isekant kito fotografo.
O sabar, likus tiek nedaug laiko iki krikstynu pasako, kad negales dalyvauti........

Nepykit, kad cia tokiom nuotaikom, bet negaliu kaip liudna... Nezinau ka daryti........
Atsakyti