Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

QUOTE(Kirila @ 2011 07 10, 21:40)
Sveikos smile.gif
Tik dabar gryžome iš atostogų, tai tik dabar ateinu pasipasakoti smile.gif Mūsų šventė buvo liepos 2d. Nors rytas buvo labai apsiniaukęs, dieną keletą kartų palijus, po pietų išsidienojo ir buvo gražus oras wink.gif
Rytas buvo pilnas jaudulio, nes laukė daug darbų dienai, visur spėti aplakstyti ir sudalyvauti ceremonijoje, kuri buvo 15val. Vaikas ilgai numigo rytinio pogulio, tai šiek tiek išsiderino dienos ritmas, kuris pasibaigė tuom, kad vaikas per pačią ceremoniją užmigo biggrin.gif Bažnyčioje buvo labai jauku wub.gif Nes ji maža, dalyvavo tik savi wink.gif Ir visi su nekantrumu laukė, kaip vaikas užverks kai bus šventinamas, bet nusivylimui ir juokui visiems, mažylis tik pajutęs po galvyte pagrindą krikšto tėčio rankų - užmigo smile.gif Net kunigas susijuokė biggrin.gif po visko patraukėm į sodybą, kurioje nesinorėjo sėdėti prie stalo, visi norėjo eiti į lauką wink.gif Pažaidėm pasižadėjimus, viktoriną, košytės valgymą. Kai vaikas jau buvo pilnai išmiegojęs, pasipaveikslavome, ėjo jis per rankas, nieko nebijojo wink.gif
Svečiai dovanų gavo angeliukus, kur segasi į atlapėlius, krikšto tėvai rėmelius skirtus būtent jiems, močiutės lenteles pjaustymo, o senelis plaktuką. Buvau viską užsakiusi kad išdegintų wink.gif
Na pas mus gana laisva programa buvo, jokių žodžių, scenarijų. Viskas savoje eigoje. vakare kas norėjo pirtelė buvo wink.gif
Saldumynai suėjo visi antrą dieną prie kavos ir arbatos. Turėjom 3kg tortą, didelį šakotį, skruzdelyną ir krikšto tėvai laabai skanų želė tortą buvo padarę wink.gif Galima sakyti nieko ir neliko biggrin.gif

Labai bijojau oro, bet tikrai dar buvo visai neblogas, ne per karšta, bet lauke tikrai galėjome būti smile.gif

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2011 07 11, 00:40)


wub.gif
---
Kiek zmoniu dalyvavo jusu sventeje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 11, 09:28)
wub.gif
---
Kiek zmoniu dalyvavo jusu sventeje? g.gif


Lyg 24 biggrin.gif Neskaitau vaikų, kurie buvo 3 wink.gif Šiaip pati šventė man patiko, be didelio streso iš tikro, labai padėjo artimieji sudėlioti stalus, nes buvau minėjusi kad šiek tiek su sodyba nesusišnekėjome, tai buvau viską pasidarius, tik reikėjo susidėlioti wink.gif Ir tikrai lietus nepagadino nuotaikos wink.gif Neturiu tik dar foto, kai turėsiu pažadu nors vieną įkelti kaip atrodėm wink.gif
Atsakyti
aatsisvieciau beveik viska, paklojau ne mazai mano manymu biggrin.gif bet kaip graziai atsviete, sake del to kad lazerinis spausdintuvas, graziau nei pc atrode bigsmile.gif laikrastuka gerai kad pdf faile turejau nes wordini iskraipe visa rolleyes.gif
laukiu pagrindines dovanos siandien, jetau ka but grazi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 10, 22:38)
jau tikrai, mums jau kita savaitgali tai ryt gal eisiu atsipausdint viska, susipirkt, reik scenariju skaitinet ir priverst B paskaityt ir bandyt tartis kad ne as viena kalbesiu  biggrin.gif

misija pas mane butu neimanoma, bet as jos ir nedarysiu blush2.gif

siandien jau uzsakiau mociutems dovanas smile.gif lauksiu kol darbstuole mamyte pasidarbuos jau dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2011 07 07, 17:38)
Radau jau pasizadejimu korteles ir dezute, bet jau mamytes cia kokios brangininkes, tai teko kitur susirasti blush2.gif

drinks_cheers.gif pritariu jums,kad barngininkes,
Mano diplomai krikstateviams uzsakyti,dovanos irgi,sendiena parsinesiu nuotrauka pasizadejimu gele uzbaigsiu,seneliasm dovana nupirkta,sveciams beveik padarytos dovaneles,krikstuka sioj savaitej uzbaigs,kas cia dar g.gif rubus turim visa seima,
tortas uzsakytas
baznycia uzsakyta
sodyba uzsakyta
fotografas uzsakytas
belieka sulaukt krikstynu dienos ir gero oro thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mamos, ar kas nors darete/ darysite palinkejimus 18 gimtadienio proga ant butelio, jei taip tai pasidalinkite idejomis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2011 07 11, 00:40)


na va kaip viskas puikiai praejo thumbup.gif Svarbiausia, kad krikstukui nemaise niekas, kai reikejo ir numigo bele kur lotuliukas.gif Pas mus tai butu dudos, nes ant ranku niekada nemiegojo doh.gif

O mes jau siandien pasiemem suknyte su kepuryte nunertas wub.gif wub.gif nu jau grozis...... wub.gif nekantrauju aprengti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mimuks @ 2011 07 11, 13:20)
sveikos mamos, ar  kas nors darete/ darysite palinkejimus 18  gimtadienio proga ant butelio, jei taip tai pasidalinkite idejomis ax.gif

mus dare, tai tiesiog uzrasu knygute nupirko kriksto tevai, pimuose puslapiuose jie parase, po to sveciams prasiunte ir pririso prie butelio, bet as nurisau, nes buteli idejau i sekcija o knygute tarp krikstynu daiktu ax.gif
Atsakyti
Ir as pirksiu sunui brendzio buteli, bet dar nezinau kaip ji paruosiu. Zinoma labai noreciau medines dezutes, bet kazin ar lengvai rasiu g.gif

Dar klausimas: gal zinote kur kala auksines monetas? Noriu pinigeli sunui iskalti...
Atsakyti
turiu toki daikta atlikusi po savo sventes, gal kam reiks, arba tai tiesiog bus mintis kam nors smile.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(kolete @ 2011 07 11, 14:16)
turiu toki daikta atlikusi po savo sventes, gal kam reiks, arba tai tiesiog bus mintis kam nors smile.gif http://images41.fotk...P1050487-vi.jpg

Koks grzus krepselis bigsmile.gif kaip man tokio reikejo pries savaite doh.gif tik jau neturejau laiko jeskoti verysad.gif
Atsakyti