Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

QUOTE(estetė @ 2011 07 08, 15:11)
Labas, mergaitės,
Aš kątik iš Kauno bazių grįžau nusikalus.
Visų pirma, tai radau visokiausių servetėlių Krikštynų tema 11-12sandėly ir kainytė iki 5Lt 20vnt.
Taip pat nupirkau mažiukui baltus batukus, tiesa, pasirinkimas skurdokas, bet kaina gera, sumokėjau 35Lt su odiniu vidumi.
Dar broliui marškinukus su šlipsiuku nupirkau pasipuošti, po baltas kojinytes, žodžiu, su rūbais viskas, visi viską turi  thumbup.gif

mes irgi siandien nusipirkom basutes maziukui smile.gif ir pasirinkimas gan neblogas, nes cia paskaicius jau tikrai buvau pradejus panikuot kad negausiu savam kaime (Panevezy) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2011 07 08, 11:05)
Pirkau sitas, nieko ypatingo, bet ir kaina padori 4u.gif
http://www.cuk.lt/pr...?id_product=450


Aciu uz nuoroda! katik nupirkau ir korteliu ir balionu ir pasizadejimu ir sirsiu medaus etikeciu drinks_cheers.gif tikiuosi, kad viskas bus be broko kokio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cap carap @ 2011 07 08, 14:46)
Nervinuosi.
Ryt krikštynos.
laikraštukas atspauzdintas, bet...pastebėjau klaidų ir dar titulinima lape doh.gif pakeist jau nėra kaip, bus baisinė gėda, bet ką padarysi.


mums kriksto tevai ir blogus padare, na gimimo metai ne tie biggrin.gif ir krikstynu valanda biggrin.gif
siandien paveizejau miestukyje lininis maiseli su zurasu cukrus, kruopos, muilas, 8 Lt, cia normalu? blink.gif biggrin.gif nupirkau muiliuka is ozku pieno ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 08, 19:27)
mums kriksto tevai ir blogus padare, na gimimo  metai ne tie  biggrin.gif  ir krikstynu valanda  biggrin.gif
siandien paveizejau miestukyje lininis maiseli su zurasu cukrus, kruopos, muilas, 8 Lt, cia  normalu? blink.gif  biggrin.gif  nupirkau muiliuka is ozku pieno  ax.gif

As uzsakiau keturis maiselius PO 10 lt...
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 08, 20:05)
As uzsakiau keturis maiselius PO 10 lt...

vadinas normalu doh.gif bet jie liks galiausiai tusti, nu nes tik neina laikyt tu kruopu metu metais g.gif nu ebt aisku kam grazu tam kartui tai grazu, na ir liks uzrasas kas jame buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 07 08, 13:15)
kur  bigsmile.gif  ne vakar su vaikais maxei pazirejau tai nieko tokio nemaciau  schmoll.gif nors dar turiu melynu su draugeliai ko gero jeigu nerasiu nieko geresnio bus ir tos geros  blush2.gif  nes viska man susiko kriskto mama, nesutinka buti, o kita kokios noriu negales ko gero grysti, na nebent vel sesers prasyt arba kita iseitis kelti veliau krystynas keliom savaitem  cool.gif


Pirkau Siauliu Akropolyje Timari parduotuvej. Uz 20 vnt sumokejau 5.99. Jos tokios nevisai vienspalves, tokios kaip su ispaustu rasteliu. Nu nezinau kaip cia paaiskint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 07 08, 13:15)
kur  bigsmile.gif  ne vakar su vaikais maxei pazirejau tai nieko tokio nemaciau  schmoll.gif nors dar turiu melynu su draugeliai ko gero jeigu nerasiu nieko geresnio bus ir tos geros  blush2.gif  nes viska man susiko kriskto mama, nesutinka buti, o kita kokios noriu negales ko gero grysti, na nebent vel sesers prasyt arba kita iseitis kelti veliau krystynas keliom savaitem  cool.gif

Pirma atveji girdziu, kai atsisako buti kriksto tevais .. Sako, negalima atsisakyt g.gif Nu bet cia bobuciu zababonai .. O tai kodel atsisako? blush2.gif

QUOTE(cap carap @ 2011 07 08, 14:46)
Nervinuosi.
Ryt krikštynos.

Grazios sventes ir gero oro jums 4u.gif Uzeikit po visko papasakot kaip svente praejo .. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 07 08, 21:51)
Pirma atveji girdziu, kai atsisako buti kriksto tevais .. Sako, negalima atsisakyt  g.gif Nu bet cia bobuciu zababonai .. O tai kodel atsisako?  blush2.gif
Grazios sventes ir gero oro jums  4u.gif Uzeikit po visko papasakot kaip svente praejo ..  4u.gif

tai bobutes sakoir netekejusiai negalima krystyti mergaites bet va sesuo dar buvo netekejus ir sutiko buti kriksto mama ir tik po keliu metu istekejo smile.gif cia manau kas kuo nori tiket tas ir tiki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 07 09, 12:02)
tai bobutes sakoir netekejusiai negalima krystyti mergaites bet va sesuo dar buvo netekejus ir sutiko buti kriksto mama ir tik po keliu metu istekejo smile.gif cia manau kas kuo nori tiket tas ir tiki smile.gif

g.gif pirma kart girdziu. Kaip tik anot senoliu, geriausia i kumus eiti paugliams. O jiem dar toli iki vestuviu.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 09, 13:50)
g.gif  pirma kart girdziu. Kaip tik anot senoliu, geriausia i kumus eiti paugliams. O jiem dar toli iki vestuviu.



Būkit jūra gerumo, švelnumo ir meilės,
Kur galėtu plukdyti mažylis laivus.
Jūsų pasakų skliautais vaikystę nuvedęs
Jis užaugtu protingu, laimingu žmogum.

Būkit jūra bekraštė, išliejusi meilę,
Kur galėtų braidyti mažylis dažnai.
Ir išgirskit, jam krykštaujant, vaikišką laimę-
Būkit savo mažyliui artimiausi draugai!
Atsakyti
Ka tik ziurejau krikstynu albuma ir pamaciau angeliukais taip graziai papuosta stala,radau jo pavyzdi,bet kaip man ji atsispauzdinti g.gif
Atsakyti
atsispausdinau 1 laikrastuka sveciams, t.y. nespalvota, ir tai is antro karto, per pdf nebent ta spalvota spasudinsiu, kitus per word, bet kadangi buvau savo parametrus nustacius, ant spausdintuvo paciai suvest kaip ir neleidzia tai biski man ten netelpa i lapa numeracija bet ai tiks, vaizdas aisku ne toks kaip splavoto ar bent kaip kompiuteryje, bet vistiek sveciai juos arba ismes arba nukis giliai turbut net neskaite, tai neimu i galva, svarbu tevams but geras biggrin.gif
Atsakyti