Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

QUOTE(sidrulka @ 2011 06 29, 10:30)
krepiu temą....
beiieškodama žodžių, radau visokiausių įsakymų, pasižadų.... tai gal kažkiek ir užrašysim pasižadėjimų seneliams ar krikšto tėveliams- padarysiu iš viso to ką radau tokį mixiuką...
tik dbr sakykit, kaip jūs darot- ar padėkas  bei tuos įsakymus/pasižadėjimus teikiat oficialiai kaip nors įrėmintas ar tik paskaitot?  net nežinau... nenoriu daug tų rėmelių.... reikia kažkaip prašyti, kad maketuotų viską ant vieno... gal kokia knygos forma daryti- vienoj pusėj padėka, kitoj įsakymai... gal bus jau per tiršta? nu pasimečiau... gal tik padėkas palikt...
pasidalinkit mintimis, kaip jūs darot... nes pernai tai nedariau padėkų... įsakymus rėminau...

nu matei kaip pas mane, viskas viename kriksto tevams, as paskaiciau nuo lapo, kuriame buvo mano zodziai, ir teikiau remeliuose, tevams tik padekos, ir remeliuose, tai 4 remeliai buvo is viso, visiems po 1 ax.gif man isakymai seneliams nepriimtina, na ir kriksto tevams ivardinta kaip prasymai, ne isakymai, ir tai atrinkau kad nebutu pasikabint nuotrauka, taupyt ir panasiai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2011 06 29, 10:32)
čia kalba eina apie tai, kad vaikelio vardu  blush2.gif  ax.gif

Juolab nesuprantu schmoll.gif uz ka norit, kad jums vaikas dekotu? Uzaugs ir jai nores, tai atsidekos, gal ne zodziais, bet rupesciu ir meile mirksiukas.gif
Atsakyti
as noriu juoko forma tu pasizadejimu blush2.gif tokiu ant A4 lapo atspausdintu,neremsiu nieko, isides i albuma ir bus smile.gif kaip pamirs ka pasizadejo gales paskaityti lotuliukas.gif


Tai gal galite info pasidalinti,kur kas daretes? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 06 29, 10:33)
nu matei kaip pas mane, viskas viename kriksto tevams, as paskaiciau nuo lapo, kuriame buvo mano zodziai, ir teikiau remeliuose, tevams tik padekos, ir remeliuose, tai 4 remeliai buvo is viso, visiems po 1  ax.gif man isakymai seneliams nepriimtina, na ir kriksto tevams ivardinta kaip prasymai, ne isakymai, ir tai atrinkau kad nebutu pasikabint nuotrauka, taupyt ir panasiai  blush2.gif



aha, aš tų piniginių prašymų irgi stengsiuos vengti....
ir aplamai galvoju, kad tų raštų reikia kuo mažiau, ns nelabai kas klausosi.... ten atrodo skatai ale labai juokingą, o niekas negirdi ir jiems nejuokinga doh.gif

na dėl tų žodžių ,,sau", tai gal aš tikrai per daug dėmesio sau reikalaujuosi blush2.gif bet juk nešiojom 9 mėn, su nerimu laukėm, gimdėm, auginam, nemigo naktys ir t.t..... tikėkimės sulaukti padėkos, kai bus pati merginukė sąmoninga...

o aš nesuprantu, kam padėkos seneliams, kai jie aplanko ar mes juos aplankom tik karts nuo karto ... bet.... močiutės sentimentalios... o ir ypač mano mama iš tų, kuri labai nori dėmesio ... (matyt ant šito kanto aš į mamą biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(satzy @ 2011 06 29, 10:37)
as noriu juoko  forma tu pasizadejimu blush2.gif  tokiu ant A4 lapo atspausdintu,neremsiu nieko, isides i albuma ir bus smile.gif kaip pamirs ka pasizadejo gales paskaityti lotuliukas.gif
Tai gal galite info pasidalinti,kur kas daretes? blush2.gif

Marijampole, namai, acer kompiuteris, word ir photo scape pagalbininkai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(sidrulka @ 2011 06 29, 10:48)


man ir paskaite zodziua "kol nebuvau mama", jei laikrastuky ideti buvo, tai ir as vos laikiau asaras, mociutes verke, B ir vos laikesi, tada gavau geliu puokste, na man labai miela, smagu buvo ax.gif o dabar galvoju gal paskaityt pasakele "is kur atsiranda vaikai" , man ji super, ideta laikrastuky tai nereminciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2011 06 29, 09:30)
krepiu temą....
beiieškodama žodžių, radau visokiausių įsakymų, pasižadų.... tai gal kažkiek ir užrašysim pasižadėjimų seneliams ar krikšto tėveliams- padarysiu iš viso to ką radau tokį mixiuką...
tik dbr sakykit, kaip jūs darot- ar padėkas  bei tuos įsakymus/pasižadėjimus teikiat oficialiai kaip nors įrėmintas ar tik paskaitot?  net nežinau... nenoriu daug tų rėmelių.... reikia kažkaip prašyti, kad maketuotų viską ant vieno... gal kokia knygos forma daryti- vienoj pusėj padėka, kitoj įsakymai... gal bus jau per tiršta? nu pasimečiau... gal tik padėkas palikt...
pasidalinkit mintimis, kaip jūs darot... nes pernai tai nedariau padėkų... įsakymus rėminau...

Mes si karta surasem prasymus (pakeitem zodeli isakymus) i krikstuka ir tiek ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 06 29, 09:30)
del tradiciniu dovanu, tai ne visas gavom, en visas ir dovanosi, na kruopas, cukru, muiliuka, sermuksnio sakele, cesnakas, angeliukas,gal vilnones kojinytes. Po to dar viena dovana, ir dar viena didesne  biggrin.gif na ir butelaitis, bet pazesiu vis del to mazesnej taroj, nes kaip pamenu yra graziu  g.gif  etikete pati padarysiu, bet galvoju ji klijuojas ant tu orginaliu etikeciu, ar jas nulupt reik? g.gif
o dovanu kas klause, prasem pinigeliais, bet klause tik vieni gal, gavo auskariukus auksinius, visi kiti pinigeliais, mociute viena is anskto biski dave kad butu pasiruosimui, kita nieko nedave, bet padejo pasiruosti, supirko maisto nemazai, na bet man dovanos maziausiai rupejo, na ir nuo kriksto tevu sidabrinis sausktelis, pampersu tortas, saldainiu medis, dekoruotas vyno butelis su palinkejimu knygele, tradicines dovanos dekupazuotose dezutese, man geliu puokste, diplomas mums, jie pirko rubelius, zvake, torciuka, sakoti, sampano po ceremonijos kad  ax.gif

Geriau jau nulupt,nes daznai buna,kad dydis neatitinka ir paskui negraziai prilimpa susibanguoja etiketes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rloreta @ 2011 06 29, 10:53)
Mes si karta surasem prasymus (pakeitem zodeli isakymus) i krikstuka ir tiek ax.gif
Papildyta:

Geriau jau nulupt,nes daznai buna,kad dydis neatitinka ir paskui negraziai prilimpa susibanguoja etiketes mirksiukas.gif



va, gera mintis thumbup.gif krikštatėviams rėminsiu ir padėką ir ale pasižadėjimus kaip nors į bendrą, o seneliams tik padėkas... įsakymus įdėsiu į laikraštuką- vis tiek planuoju seneliams po egz įteikti... tai jei norės, ten ir ras... thumbup.gif

satzy, išsiunčiau JUms per až nuorodas- atsirinkit, kur kas kaip....
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2011 06 29, 10:48)
na dėl tų žodžių ,,sau", tai gal aš tikrai per daug dėmesio sau reikalaujuosi blush2.gif  bet juk nešiojom 9 mėn, su nerimu laukėm, gimdėm, auginam, nemigo naktys ir t.t.....  tikėkimės sulaukti padėkos, kai bus pati merginukė sąmoninga...


Neisizeiskit, tikrai nenoriu kaip nors papiktinti ar ka, bet man skaitant tokia mintis kilo: o ar vaikas prase, kad jus ji "gamintumet", nesiotumet, gimdytumet ir rupintumetes? biggrin.gif Visiskai nesuprantu mamu, kurios is savo vaiku reikalauja padekos uz tai, kad juos augina, o veliau dar prikisineja - as tau savo jaunyste paaukojau, naktimis nemiegojau, o tu tooooks nedekingas blink.gif Aisku, malonu, kai suauges vaikas taria "aciu" uz rupesti ir panasiai, bet... o mes patys ar daznai padekojam savo tevams uz tas nerimo ir nemigos naktis mirksiukas.gif na, gal Jus taip ir darot, bet manau, tikrai mazuma tokiu smile.gif Zodziu, darykit, kaip Jums atrodo ir viskas bus ok, mano komentaras buvo tik toks "is sono ziurint" lotuliukas.gif Tikrai be jokio izeidinejimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivuta: 29 birželio 2011 - 09:57
QUOTE(satzy @ 2011 06 29, 09:37)
as noriu juoko  forma tu pasizadejimu blush2.gif  tokiu ant A4 lapo atspausdintu,neremsiu nieko, isides i albuma ir bus smile.gif kaip pamirs ka pasizadejo gales paskaityti lotuliukas.gif
Tai gal galite info pasidalinti,kur kas daretes? blush2.gif

Mes ne pasizadejimus,bet garbes rastus sveciams darem ir laminavom,tai ilaminuoti darbeliai graziai atrode,nei susilanksto,nei susiglamzo netycia ax.gif
Atsakyti
aš ir nulupau senąsias etiketes prieš tai gerokai pamirkius butelius karštame vandenyje
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2011 06 29, 10:48)
na dėl tų žodžių ,,sau", tai gal aš tikrai per daug dėmesio sau reikalaujuosi blush2.gif  bet juk nešiojom 9 mėn, su nerimu laukėm, gimdėm, auginam, nemigo naktys ir t.t.....  tikėkimės sulaukti padėkos, kai bus pati merginukė sąmoninga...

o aš nesuprantu, kam padėkos seneliams

Bet nesiojot, lauket, gimdet, ne del krikstateviu ar dar ko nors, is ko tikiketes padeku, o del saves, SAU ax.gif Del savo seimos laimes, dziaugsmo ir pan. Kaip gali mazas kudikelis, vaikelis atsidekoti teveliams uz visa tai, ka jie duoda? Savo sypsena, pirmais zingsneliais, pirmai istartais zodziais wub.gif Kitokiu padeku nelaukiu ir nesitikiu 4u.gif Juk jie su savim atsinesa mums tiek dziaugsmo, laimes, meiles, visa pasauli... ax.gif
O jai mes juos tinkamai isauklesim, tai atsidekos mums senatveje, rupindamiesi mumis, atvaziuodami aplankyti, padovanos anuku ir t.t.... wub.gif biski issipleciau blush2.gif biggrin.gif

Mes niekam nedekosim blush2.gif stengiames gyventi taip, kad ir be dirbtinu zodziu artimiausi ir brangiausi zmones jaustu, kad mes juos mylis, branginam ir esam dekingi uz buvima salia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 29, 10:58)

Mes niekam nedekosim  blush2.gif  stengiames gyventi taip, kad ir be dirbtinu zodziu artimiausi ir brangiausi zmones jaustu, kad mes juos mylis, branginam ir esam dekingi uz buvima salia blush2.gif


Visa sirdimi Jums pritariu drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti