Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

Nu reiks nuvaziuot ryt pasidairyti i ImDeco. Ir man reik 2 pakuociu. kaip serveteles tai jo, labai brangu. Bet vardan grazaus stalo turbut verta.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 06, 17:47)
Nu reiks nuvaziuot ryt pasidairyti i ImDeco. Ir man reik 2 pakuociu. kaip serveteles tai jo, labai brangu. Bet vardan grazaus stalo turbut verta.


butent thumbup.gif

tai va, netycia uzsukau i norfa-simta metu nebuvus ir ka sau galvojat-zydru servieteliu pilna - Paloma,3 sluoksniu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nike @ 2011 07 06, 18:11)
tai va, netycia uzsukau i norfa-simta metu nebuvus ir ka sau galvojat-zydru servieteliu pilna - Paloma,3 sluoksniu  thumbup.gif


Katik grizau is butent norfos. Dar paziurejau serveteliu. Palomos buvo spalvu, bet zydru nebuvo doh.gif Reiks kitas norfas siaubt g.gif . Buvo kazkokios kitokios, mazesnes uz paloma, su kazkokiais nelabai graziais (pusiau karikaturiniais paveiksliukais, mano akim ziurint jie tokie blush2.gif ), viensluoksnes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 06, 18:17)
Katik grizau is butent norfos. Dar paziurejau serveteliu. Palomos buvo spalvu, bet zydru nebuvo doh.gif  Reiks kitas norfas siaubt g.gif . Buvo kazkokios kitokios, mazesnes uz paloma, su kazkokiais nelabai graziais (pusiau karikaturiniais paveiksliukais, mano akim ziurint jie tokie blush2.gif ), viensluoksnes ax.gif


pamaciau,nes vienas pokelis buvo ant virsaus,bet paziurinejau,tai po kitomis spalvomis buvo pakistos ir ju tikrai daug buvo biggrin.gif kalbu apie Kaune,Kursiu norfa ax.gif
Atsakyti
laba ryta

as kad nesinervuot be reikalo iseis ar ne, tai jau susitariau del torto, tik reikia sugalvot kokius skonius ir kaip puost smile.gif
Atsakyti
sveikutes,

kaip sekasi ruostis? as jau irgi uzsakiau torta su batukais blush2.gif liko islankstyti rozytes ir susidelioti viska, ko reiks zaidimams ir scenarijui. Taip pat dar galvoju kazkokiu mistiniu budu reiktu uzsakyti puiku ora g.gif Gal kuri zinot kaip? lotuliukas.gif
Atsakyti
Irmusia, svarbiausia gera nuotaika! O tie orai bala nemate...
Nors ir as labai labai tikiuosi, kad oras nenuvils ax.gif

As jau pradejau iteikinet kvietimus po viena po viena. Zmonems, kurie turi pasisikaiciuot, kad krikstynu sestadienis laisvas butu manau reik iteikt anksciau.
Nors dar ir tikslaus laiko cereminijos nezinau, nes kunigas tik prie 1,5 men uzraso...

O siaip man taip patinka ornizuot maziukui Krikstynas, kad jauciu joms praejus imsiu sukt galva kokia vel svente isgalvot biggrin.gif




Pries kiek laiko uzsakinejat torta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Esha: 07 liepos 2011 - 12:42
QUOTE(Esha @ 2011 07 07, 13:42)
Irmusia, svarbiausia gera nuotaika! O tie orai bala nemate...
Nors ir as labai labai tikiuosi, kad oras nenuvils  ax.gif

As jau pradejau iteikinet kvietimus po viena po viena. Zmonems, kurie turi pasisikaiciuot, kad krikstynu sestadienis laisvas butu manau reik iteikt anksciau.
Nors dar ir tikslaus laiko cereminijos nezinau, nes kunigas tik prie 1,5 men uzraso...

O siaip man taip patinka ornizuot maziukui Krikstynas, kad jauciu joms praejus imsiu sukt galva kokia vel svente isgalvot biggrin.gif
Pries kiek laiko uzsakinejat torta?


mes planuojam daryti viska lauke, tai laaaabai noretusi gero oro, nes visuj kambari, kai 14 suaugusiu ir 5 vaikai, tai nekas (turejau jau praktikos per gimtadieni) doh.gif doh.gif
o kvietimai jau senai iteikti, liko tik vienas sveciams is Maskvos, nes jie atleks tik diena pries krikstynas (aisku viska zino) biggrin.gif

torta uzsakiau antradieni (07.05) krikstynos bus 07.16
Atsakyti
QUOTE(irmusia @ 2011 07 07, 13:52)
mes planuojam daryti viska lauke, tai laaaabai noretusi gero oro, nes visuj kambari, kai 14 suaugusiu ir 5 vaikai, tai nekas (turejau jau praktikos per gimtadieni)  doh.gif  doh.gif
o kvietimai jau senai iteikti, liko tik vienas sveciams is Maskvos, nes jie atleks tik diena pries krikstynas (aisku viska zino)  biggrin.gif

torta uzsakiau antradieni (07.05) krikstynos bus 07.16

nu va mes turejom svest lauke, viskas buvo apdengta, bet teko grizus svest su sveciais i talka visiems eit ir viska pernest ir bandyt sugrust kambaryje, tai bereikalo puciau balionus, risau, ir zodziu.........na bet ka dabar, o sedejom susispaude kaip tik imanoma, 19 zmoniu, ne bet nuotaika gera buvo biggrin.gif

mes kriksto tevais einam ir 16 mirksiukas.gif
nu va nupirkau medziaginius maiselius kruopoms, tap pat dantukui, sruogelei isideti ax.gif ai o dabar kaip su kruopom ir cukrum darysit, ir muilu? Cia jau nemanau kad krikstadezej kaupiama, nes nuo kruopu, cukraus gal kirmelukiu su laiku gali atsirats, o muilas ir netinkamas........ Muila as gauta naudoju, o kruopos kol kas stovi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 07, 15:06)
nu va mes turejom svest lauke, viskas buvo apdengta, bet teko grizus svest su sveciais i talka visiems eit ir viska pernest ir bandyt sugrust kambaryje, tai bereikalo puciau balionus, risau, ir zodziu.........na bet ka dabar, o sedejom susispaude kaip tik imanoma, 19 zmoniu, ne bet nuotaika gera buvo  biggrin.gif

mes kriksto tevais einam ir 16  mirksiukas.gif
nu va nupirkau medziaginius maiselius kruopoms, tap pat dantukui, sruogelei isideti  ax.gif  ai o dabar kaip su kruopom ir cukrum darysit, ir muilu? Cia jau nemanau kad krikstadezej kaupiama, nes nuo kruopu, cukraus gal kirmelukiu su laiku gali atsirats, o muilas ir netinkamas........ Muila as gauta naudoju, o kruopos kol  kas stovi  g.gif

atsleiskit jau man, o kam tos kruopos, cukrus naudojamas, del ko g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 07 07, 15:38)
atsleiskit jau man, o kam tos kruopos, cukrus naudojamas, del ko  g.gif  blush2.gif

nu kruopos kad sotus gyvenimas butu, cukrus kad turet kuom pasaldint, kaip ir taip, cia neseniai buvo ikeltos reiksmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Gavai as ta stiklainiuka medui, bet dabar galvoju kaip priklijuot etikete ant tokio grubleto pavirsiaus doh.gif
Labai grazu nebus, bet kad nenukristu bent kol prorankas praeis biggrin.gif
Atsakyti