Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

del korteliu, as jums parasiau zinute. Nes kai parasai koki pavadinima, tai kazkodel istrina. Turbut cia gaunasi kaip reklama g.gif
Atsakyti
QUOTE(erikabal @ 2011 07 06, 12:51)
del korteliu, as jums parasiau zinute. Nes kai parasai koki pavadinima, tai kazkodel istrina. Turbut cia gaunasi kaip reklama  g.gif

Aciu labai, bet man reikia 30 korteliu, o ten 1vnt-3lt, brangoka...
Atsakyti
derekites 4u.gif padeda smile.gif
Atsakyti
Ir mane domin pazadu korteles...
Kreipiausi del maketu, pas kuria visada juos uzsakineju, tai pasiulmas tik toks,- kad uzsisakt maketa (15 lt), palikt vietos kur rasyt, atsispausdint ir paskui ranka surast pazadus. As taip nenoriu, noriu, kad viskas spausdinta butu. Tada atsake, kad kiekvienas kainuos 15 lt doh.gif Ar as cia durna, bet tokiu kainu nesuprantu...
O 3 lt taip pat brangu.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 06, 13:01)
Ir mane domin pazadu korteles...
Kreipiausi del maketu, pas kuria visada juos uzsakineju, tai pasiulmas tik toks,- kad uzsisakt maketa (15 lt), palikt vietos kur rasyt, atsispausdint ir paskui ranka surast pazadus. As taip nenoriu, noriu, kad viskas spausdinta butu. Tada atsake, kad kiekvienas kainuos 15 lt  doh.gif  Ar as cia durna, bet tokiu kainu nesuprantu...
O 3 lt taip pat brangu.

Isprotejo doh.gif Juk ne viena kortele perkama, radau, kur vienos kaina 0,25Lt, atsiuntimas 7Lt, bet neina su jais sukontaktuoti doh.gif
Atsakyti
15lt uz kortele, oho doh.gif
Atsakyti
Laba...
Nuo 10 ryto iki dabar bastemes po akropoli doh.gif Vyrukui radau grazius marskinukus baltus su zydrom sagutem,bet kelniu zydru su ziburiu nerasi doh.gif

Akropolio maximoj radau mazu zydru servieteliu thumbup.gif Ir dar nusipirkau irgi zydru servieteliu su piesinuku,bet tos brangiai atsiejo....Jei norit pamatyt,parasykit kur atsiust ax.gif

O iki zydros,tai labai prastos schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(Nike @ 2011 07 06, 13:52)
Laba...
Nuo 10 ryto iki dabar bastemes po akropoli doh.gif Vyrukui radau grazius marskinukus baltus su zydrom sagutem,bet kelniu zydru su ziburiu nerasi  doh.gif

Akropolio maximoj radau mazu zydru servieteliu  thumbup.gif Ir dar nusipirkau  irgi zydru servieteliu su piesinuku,bet tos brangiai atsiejo....Jei norit pamatyt,parasykit kur atsiust  ax.gif

O iki zydros,tai labai prastos  schmoll.gif

Kokio miesto akropoly? Kur pirkote tas serveteles su piesinuku? Kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 06, 13:58)
Kokio miesto akropoly? Kur pirkote tas serveteles su piesinuku? Kiek kainavo?


Kauno ax.gif Su piesinuku pirkau ImDeco-mokejau 10ltuz 20vnt....
Atsakyti
QUOTE(Nike @ 2011 07 06, 14:30)
Su piesinuku pirkau ImDeco-mokejau 10ltuz  20vnt....


Brangios rupuzes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 06, 14:35)
Brangios rupuzes doh.gif



jo,bet man 20 pats tas,daugiau nereik ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nike @ 2011 07 06, 14:37)
jo,bet man 20 pats tas,daugiau nereik  ax.gif


O man reik 21, tai tektu dvi pakuotes pirkt doh.gif
Atsakyti