Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

QUOTE(into*in @ 2011 07 05, 19:08)
aš irgi įsivaizduoju,bet pro langą pažiūrėjus...  doh.gif
Čipoline ieškojot?
o aš ir sakau,kad vizija  biggrin.gif viskam savas laikas  mirksiukas.gif

ale vaiką tai prikūtosit  unsure.gif

aaa, sitkaip biggrin.gif
ai kad jiems negrazu be svarko, tai reik ir svarko, ir liemenes, ju reikalas smile.gif o jei bus kaip dabar orai tai manau nesukais
Atsakyti
QUOTE(Nike @ 2011 07 05, 18:15)
labas...

as dar vis lininiu rubeliu paieskose,bet mane labiausiaidomina kazin ar rasciau zydru lininiu kostiumeliu  g.gif kadangi maniskis baltapukis,tai labai nublanksta tame line...jei nieko nerasiu,tai noreciau nupirkt sviesias kelnytes ir zydrus marskinukus...kazin galmatet kas vaiku pardesetokiurubeliu? man dabar pats didziausias galvos skausmas kaip aprengti vaikinuka  ax.gif

mano irgi galvos skausmas nes sese tai bus su nerta suknyte, pati planuoju irgi jeigu spesiu nusinerti arba man uz priimtina kaina jeigu susitarsiu gal kas nuners, nes norisi kad visi tarpusavy deretume rolleyes.gif
Atsakyti
B dirbt krikstynu nakti, ir sake jau viens sutares del laisvos o ar jam duos neaisku doh.gif doh.gif doh.gif nu tikiuos kad duos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 05, 21:52)

eina sau doh.gif na gal dar pasikeis kas
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 05, 21:00)
eina sau  doh.gif na gal dar pasikeis kas

tikiuos, nes busiu ir uz kriksto tete unsure.gif biggrin.gif nu gal kaip nors bus viskas gerai unsure.gif
Atsakyti
Gal turite kokių gažių etikečių krikštuko vynui? Kaip į tą emeila pakliūt, koks slaptažodis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Simpatuuke @ 2011 07 05, 22:26)
Kaip į tą emeila pakliūt, koks slaptažodis? ax.gif


Pirmoj zinutej parasyta mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes, perskaiciau viska bet nepazymejau cituoti doh.gif tai kas ieskojo tu deziu ermitaze, tai jos buvo ne ten kur priemones dekupazo, o kaip cia pasakyt, priesinggoj pusej g.gif na kai yra tas perrejimas (takelis) einant man po kaire buvo priemones, o po desine gal uz kokiu 3 metru prikrauta daug ir deziu ir kedziu kaip ir rasiau. reikejo paklaust konsultantu juk butu parode 4u.gif
kazkas vis skaitau kad iesko serveteliu zydru, tai vakar maciau pas save iki parduotuvej, bet ne tos kur po 10 buna supakuotos, o tos kur po 100 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2011 07 06, 07:38)
kazkas vis skaitau kad iesko serveteliu zydru, tai vakar maciau pas save iki parduotuvej, bet ne tos kur po 10 buna supakuotos, o tos kur po 100 4u.gif


Aciu reiks bandyt ziuret 4u.gif . Vakar staigiai pasikeite planai. Is sodriai melynu akcentu, pereinam i zydra ax.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif
Gal kam aktualu alkoholis, tai Norfoje šiandien paskutinė diena 20% alui. Aš vakar užsipirkau. Dabar jau su juo viskas, kad tik namie nepaliktume, nes sukišau į vaiko spintos stalčius biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, skubiai reikia pasizadejimu korteliu su tekstu, gal rekomenduotumet kokia mamyte?
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2011 07 06, 12:16)
Sveikos, skubiai reikia pasizadejimu korteliu su tekstu, gal rekomenduotumet kokia mamyte?


Pabandyk cia, gal ka rasi?
http://fotodovanos.b.....B3 atributika
Atsakyti