Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

QUOTE(into*in @ 2011 07 05, 15:09)
įdomu būtų ir kokybės vertinimo sulaukt  unsure.gif ,pasidalinkit įspūdžiais  4u.gif


Bus matyt is kokio miesto yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(krukonyte @ 2011 07 03, 19:59)
kur galima isigyti ar uzsisakyti lininius maiselius krikstynoms
(kruopoms, cukrui ir kt.)? niekur nerandu...Gal galite padeti...Aciu
pas siuvejas, tkrai sm pilna kurios siuna juos smile.gif


QUOTE(raiva @ 2011 07 04, 15:32)

turiu ir noriu tai du skritngi dalykai nei vestuves nei i krystynas nekviesciau tu kuriu tik turiu, man tai artimu zmoniu svente ir tiek smile.gif

as dar nieko doro nepadariau, o ir nezinau ar sutiks dar kriksto mama buti ta kuria kvieciu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2011 07 04, 20:24)
Pasakok,kur ir kokį užsisakei,kokia kg.kaina mirksiukas.gif .

O aš mąstau dėl vieno dalyko.Kažin ar yra imanoma.
Užsisakiau stačiakampio formos vaisini 3 kg. torta.Bet man mintis šovė,jei pasiprašyčiau,kad du torto skonius sujungtu i viena, t.y. viena dalis butu vaisinis,o kitas koks karamelinis.Kažin,ar taip imanoma?

imanoma smile.gif
Atsakyti
labas...

as dar vis lininiu rubeliu paieskose,bet mane labiausiaidomina kazin ar rasciau zydru lininiu kostiumeliu g.gif kadangi maniskis baltapukis,tai labai nublanksta tame line...jei nieko nerasiu,tai noreciau nupirkt sviesias kelnytes ir zydrus marskinukus...kazin galmatet kas vaiku pardesetokiurubeliu? man dabar pats didziausias galvos skausmas kaip aprengti vaikinuka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nike @ 2011 07 05, 18:15)
labas...

as dar vis lininiu rubeliu paieskose,bet mane labiausiaidomina kazin ar rasciau zydru lininiu kostiumeliu  g.gif kadangi maniskis baltapukis,tai labai nublanksta tame line...jei nieko nerasiu,tai noreciau nupirkt sviesias kelnytes ir zydrus marskinukus...kazin galmatet kas vaiku pardesetokiurubeliu? man dabar pats didziausias galvos skausmas kaip aprengti vaikinuka  ax.gif

Cia jau tikriausiai i siuveja reikia kreiptis, bet jei krikstynos cia pat, tai atkrenta.
O jusu vizijoje berniukas turetu atrodyt nuostabiai wub.gif Netgi su baltom kelntem ir zydrais marskinukais man graziau atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 05, 18:41)
Cia jau tikriausiai i siuveja reikia kreiptis, bet jei krikstynos cia pat, tai atkrenta.
O jusu vizijoje berniukas turetu atrodyt nuostabiai  wub.gif  Netgi su baltom kelntem ir zydrais marskinukais man graziau atrodo.

o dar galima liemene su kokiu rastuku wub.gif ir musyte wub.gif ar kaip ji ten biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 05, 19:42)
o dar galima liemene su kokiu rastuku  wub.gif ir musyte  wub.gif ar kaip ji ten  biggrin.gif


arba melsvą liemenę ant šviesių rūbų,o ta kaip ji ten,tai varlytė biggrin.gif
vizijose sūnukas taip išpuoštas?? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 05, 18:42)
o dar galima liemene su kokiu rastuku  wub.gif ir musyte  wub.gif ar kaip ji ten  biggrin.gif



QUOTE(into*in @ 2011 07 05, 18:48)
arba melsvą liemenę ant šviesių rūbų,o ta kaip ji ten,tai varlytė  biggrin.gif
vizijose sūnukas taip išpuoštas??  mirksiukas.gif



as isivaizduoju kad liepos 23 bus karsta,taiieskau marskinuku trumpom rankovem biggrin.gif bet tai kur rasti visa tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 05, 18:48)
arba melsvą liemenę ant šviesių rūbų,o ta kaip ji ten,tai varlytė  biggrin.gif
vizijose sūnukas taip išpuoštas??  mirksiukas.gif

tai kad neturiu sunuko dar blush2.gif
kriksto sunus tai bus su lininem kelnytem, baltais marskinukais, liemene linine, varlyte biggrin.gif , kepuryte su snapuku, na ir tevai dar kaip ir svarkeli linini uzsake ax.gif skraiste ne prie ko biski, nerta, bet nieko, ten jos tik baznycioj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 05, 18:41)
Cia jau tikriausiai i siuveja reikia kreiptis, bet jei krikstynos cia pat, tai atkrenta.
O jusu vizijoje berniukas turetu atrodyt nuostabiai  wub.gif  Netgi su baltom kelntem ir zydrais marskinukais man graziau atrodo.


netoli krikstynos,kazin ar kas spes pasiut g.gif
aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nike @ 2011 07 05, 18:51)
as isivaizduoju kad liepos 23 bus karsta,taiieskau marskinuku trumpom rankovem  biggrin.gif bet tai kur rasti visa tai g.gif

mes ant 11 men vaiko neradom trumpom rankovem ir kur buvom sake tikrai netures doh.gif baltu cia, bet aisku didmiesciuose imanoma viska rast biggrin.gif taigi nors irgi liepa, bus ilgomis rankovemis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nike @ 2011 07 05, 19:51)
as isivaizduoju kad liepos 23 bus karsta,taiieskau marskinuku trumpom rankovem  biggrin.gif bet tai kur rasti visa tai g.gif


aš irgi įsivaizduoju,bet pro langą pažiūrėjus... doh.gif
Čipoline ieškojot?

QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 05, 19:52)
tai kad neturiu sunuko dar  blush2.gif


o aš ir sakau,kad vizija biggrin.gif viskam savas laikas mirksiukas.gif

ale vaiką tai prikūtosit unsure.gif
Atsakyti