Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

QUOTE(Esha @ 2011 07 04, 18:51)
Siandien sumasciau, kad visgi bus pas mane medutis. Tai maximoj iskojau jusu anksciau ikelto stiklainiuko, tai neradau  verysad.gif As bazej iskojau bet galvoju gal dar i ta Dainavos nuvaziuot, man ten regis labai isplestos pramones lentynos.

O pramones maximoj ziurejot? Jie sitoj maximoj sudeti gale, beveik toj vietoj kur visos prekes gimtadieniams vaiku. As irgi kol radau doh.gif
Papildyta:
Beje kam aktualu- draugystes senukuose yra zydru serveteliu, bet tik tu pigiu pigiu, kur tik vienas sluoksinis raso ant pakelio.
Akrropoly buvau parduotuveje Batukas.lt, tai dezutes sveciu lauktuvem kur susideda kaip tortas- 16 vnt dezuciu 99 Lt, siuo metu taiko 10 proc nuolaida, tai butu 89 Lt. Sakyciau labai nepigus malonumas.
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 07 04, 22:05)
Akrropoly buvau parduotuveje Batukas.lt, tai dezutes sveciu lauktuvem kur susideda kaip tortas- 16 vnt dezuciu 99 Lt, siuo metu taiko 10 proc nuolaida, tai butu 89 Lt. Sakyciau labai nepigus malonumas.


Nu jo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 07 04, 23:05)
Batukas.lt, tai dezutes sveciu lauktuvem kur susideda kaip tortas- 16 vnt dezuciu 99 Lt, siuo metu taiko 10 proc nuolaida, tai butu 89 Lt. Sakyciau labai nepigus malonumas.

blink.gif blink.gif doh.gif išprotėjo.....
Atsakyti
Kam cia reikejo plunksneliu papuosimams? ryt arba poryt zadu vaziuoti iki floristikos prekiu http://www.dovisa.lt/apie-mus/ galiu paziureti ar turi konkrecios spalvos, tik nepamenu kokios ieskot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krukonyte @ 2011 07 03, 19:59)
kur galima isigyti ar uzsisakyti lininius maiselius krikstynoms
(kruopoms, cukrui ir kt.)? niekur nerandu...Gal galite padeti...Aciu



Viena moterele, naktibalda atrodo pasivadinusi gamina lininius maisiukus (cia galima pamatyti jos darbeliu http://public.fotki.com/NaktibaldaSM/ )

4u.gif

Atsakyti
nu av pagrindine dovana uzsakyta, tikiuos bus gerai padaryta rolleyes.gif oras toks, kad negaliu eit i meista pirkinetis doh.gif kas pirkot ne lininius maiselius kruopoms ir pan, tai gal galit idet parodyt ka pirkot? Ir ar perkat pirmai sruogai, dantukui spec idejimus? Mums dovanojo, bet galvoju dabar ir mums reik juos pirkt, ir ka tokius pat? blush2.gif mokeciau dekupazuot tai galima padaryt dezutes, bet. nemoku.....dekupazina krikstuko mama unsure.gif biggrin.gif
ir ar yra koks brendis ar konjakas 200 ar kiek ten ml buna mazesnej uz 0,5 l kad ne kvadratiniame o grazesniame butelyje? Alita pvz, bet jos pirkt nenoriu blush2.gif ir is vis kaip jums ta mintis kad ne 0,5 l ar didesne talpa? Nu vyno berniukui nenoriu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 05, 15:05)
Gal negraziai as cia labai, bet kai svente, nesinori nusivilti...[/color]

ačiū 4u.gif
manau jei reikalas rimtas,tai neturėtų užpykti niekas 4u.gif tikrai juk šventei,o jai bet ko nesinori mirksiukas.gif
gal kepėja pasidalins plačiau ? tikrai gal ir kitoms įdomu būtų,tik va ar tema tam tinka g.gif manau nelabai?
todėl ir klausiau miesto,kad siuntimų nenoriu-mėgstu ''apsiuostinėt'' ax.gif
Atsakyti
sveiki iki krikstynu liko menuo... o mane panika jau baigia apimt... tiek daug dar nepadaryta...viskas guli tik planuose... ech kaip pakelt upa ir viska susiorganizuot... labai bijau kad liksiu nesuprasta... o taip norisi grazios sventes g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mimuks @ 2011 07 05, 14:53)
sveiki iki krikstynu liko menuo... o mane panika jau baigia apimt... tiek daug dar nepadaryta...viskas guli tik planuose... ech kaip pakelt upa ir viska susiorganizuot... labai bijau kad liksiu nesuprasta... o taip norisi grazios sventes g.gif  unsure.gif

kas nesupras tegul atsistoja ir iseina, neimk i galva biggrin.gif na zinok kada pradek koki darbuka, ir paims azartas, bent man taip buvo ir yra ruosiantis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mimuks @ 2011 07 05, 14:53)
sveiki iki krikstynu liko menuo... o mane panika jau baigia apimt... tiek daug dar nepadaryta...viskas guli tik planuose... ech kaip pakelt upa ir viska susiorganizuot... labai bijau kad liksiu nesuprasta... o taip norisi grazios sventes g.gif  unsure.gif

A man dzin, supras ar ne biggrin.gif As uzvakar pirmaji kvietima iteikiau (nors iki krikstynu dar 2 men, bet pusbrolio zmona dirba pamainini darba, tai kad ten kaip nors susikeist galetu, anksciau ir iteikiau), tai tik pasijuoke kam to oficialumu, galejau ir zodziu pkviest biggrin.gif
Ai, koks skirtumas, svarbiausia as darau kaip noriu.

QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 05, 14:55)
kas nesupras tegul atsistoja ir iseina, neimk i galva  biggrin.gif  na zinok kada pradek koki darbuka, ir paims azartas, bent man taip buvo ir yra ruosiantis  ax.gif

drinks_cheers.gif
Mane jau pradeda azartas imti.
Tik ziuriu kaip uzsakmai stovi, nu negaliu.... Cia del dovanu senialiams, niekaip normaliai neiseina susitart. Tai aciu D tuo dabar pradejau rupintis, nes jei butu likes menuo, buciau uzsistresavus.
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 05, 14:17)
gal kepėja pasidalins plačiau ?


Sivakar tureciau sulaukt nuotraukytes
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 05, 16:06)
Sivakar tureciau sulaukt nuotraukytes


įdomu būtų ir kokybės vertinimo sulaukt unsure.gif ,pasidalinkit įspūdžiais 4u.gif
Atsakyti