Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

Nudirbau siandien dideli darba. Uzsakiau torta thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, Visazines smile.gif
gal yra kur nors sarasas, kur kepa skaniausius ir graziausius krikstynu tortus?

ir dar... esu pasimetime, nes nezinau kaip geriau daryt...esme ta, kad yra sveciu sarasas kuriuos NORIU ir kuriuos TURIU pakviest, sumoj gaunasi geras 40 zmoniu, na man per daug...
galvoju, kad pasikvietus visus i baznycia (krikstysim bernardinuose), paskui po ceremonijos visus pavaisinus sampanu ir keksiukais. ar is viso daro kas nors vaises krikstynu? o su siema, t.y. tevais ir broliais, kriksto tevais, vaziuojam namo pietu.

labai smalsu butu isgirsti ivairias nuomones, kad galu gale galeciau apsispresti... krikstynos rugsejo 3 d.
dekui
Atsakyti
QUOTE(raiva @ 2011 07 04, 15:32)
sveikos, Visazines smile.gif
gal yra kur nors sarasas, kur kepa skaniausius ir graziausius krikstynu tortus?

ir dar... esu pasimetime, nes nezinau kaip geriau daryt...esme ta, kad yra sveciu sarasas kuriuos NORIU ir kuriuos TURIU pakviest, sumoj gaunasi geras 40 zmoniu, na man per daug...
galvoju, kad pasikvietus visus i baznycia (krikstysim bernardinuose), paskui po ceremonijos visus pavaisinus sampanu ir keksiukais. ar is viso daro kas nors vaises krikstynu? o su siema, t.y. tevais ir broliais, kriksto tevais, vaziuojam namo pietu.

labai smalsu butu isgirsti ivairias nuomones, kad galu gale galeciau apsispresti... krikstynos rugsejo 3 d.
dekui

Mano nuomone "Noriu" ir "Turiu" ra kviecioami i vestuves. O krikstynas kvieciami tik patys artimiausi zmones. Ir budama tu zmoniu vietoje, kurie nebus kvieciami i sventinius pietus, pasijausciau labai ir labai nekaip. schmoll.gif Niekada taip nespasielgciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(raiva @ 2011 07 04, 15:32)
ir dar... esu pasimetime, nes nezinau kaip geriau daryt...esme ta, kad yra sveciu sarasas kuriuos NORIU ir kuriuos TURIU pakviest, sumoj gaunasi geras 40 zmoniu, na man per daug...
galvoju, kad pasikvietus visus i baznycia (krikstysim bernardinuose), paskui po ceremonijos visus pavaisinus sampanu ir keksiukais. ar is viso daro kas nors vaises krikstynu? o su siema, t.y. tevais ir broliais, kriksto tevais, vaziuojam namo pietu.


Manau, kad turetumet kviet tik tiek zmoniu kiek leidzia finansines galimybes g.gif . Nes jei dalis gaus tik sampano ir keksiuku, o dalis dar ir pietus, bus labai negrazu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 04, 14:57)
Mano nuomone "Noriu" ir "Turiu" ra kviecioami i vestuves. O krikstynas kvieciami tik patys artimiausi zmones. Ir budama tu zmoniu vietoje, kurie nebus kvieciami i sventinius pietus, pasijausciau labai ir labai nekaip.  schmoll.gif  Niekada taip nespasielgciau  schmoll.gif

As ir manau, kad i krikstynas kvieciu tik tai ka noriu matyti, o ne ka turiu ar privalau. Gal tuomet nekvieskite nieko, o sveskite tik su tevais ir kriksto tevais. Neliks isizeidusiu, nes nebus kiti ir kviesti g.gif
Atsakyti
QUOTE(s.saulute @ 2011 07 04, 13:20)
As ir manau, kad i krikstynas kvieciu tik tai ka noriu matyti, o ne ka turiu ar privalau. Gal tuomet nekvieskite nieko, o sveskite tik su tevais ir kriksto tevais. Neliks isizeidusiu, nes nebus kiti ir kviesti g.gif

drinks_cheers.gif
,nes as manau kas ateis tikrai atsines ir dovanu ir dar ko nors ir tikrai nebus pasiruose tokiai staigmenai ,kad is po baznycios namo,nebent pries kvieciant perspekit kad tik i baznycios ceremonija tera kvieciami g.gif ,bet as tai isvis nekviesciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2011 07 04, 15:36)
drinks_cheers.gif
,nes as manau kas ateis tikrai atsines ir dovanu ir dar ko nors ir tikrai nebus pasiruose tokiai staigmenai ,kad is po baznycios namo,nebent pries kvieciant perspekit kad tik i baznycios ceremonija tera kvieciami g.gif ,bet as tai isvis nekviesciau schmoll.gif


tai as ir kviesciau sudalyvauti ceremonijoje baznycioje. jau po truputi siaureja mano sarasas, tai gal labai nusiminusiu ir nebus smile.gif
Atsakyti
Sutinku su dauguma , as taip pat zmoniu , kuriu nekviesciau pietu , nekviesciau ir i baznycia, o kam g.gif nesuprantu gal kazko blush2.gif

Maiseliai lininiai, jei eiti nuo pilies gatves link katedros ir po kaire kur iskart prasidda prekybininkai prekiaujantys po kolonomis tai antra ar trecia moteriske 4u.gif
Atsakyti
Siandien sumasciau, kad visgi bus pas mane medutis. Tai maximoj iskojau jusu anksciau ikelto stiklainiuko, tai neradau verysad.gif As bazej iskojau bet galvoju gal dar i ta Dainavos nuvaziuot, man ten regis labai isplestos pramones lentynos.
Atsakyti
QUOTE(raiva @ 2011 07 04, 19:17)
tai as ir kviesciau sudalyvauti ceremonijoje baznycioje. jau po truputi siaureja mano sarasas, tai gal labai nusiminusiu ir nebus smile.gif

Nesuprantu kam kviesti nenorimus zmones i caremonija blink.gif mano galva ten turetu tik patys patys artimiausi, brangiausi zmones dalyvauti. O pakviesti tik del pasipuikavimo ar dovanu (nes kitaip nesuprantu kam to reik) labai labai negrazu, net jai sie zmones jums ir nera svarbus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 04, 13:17)
Nudirbau siandien dideli darba. Uzsakiau torta thumbup.gif

Pasakok,kur ir kokį užsisakei,kokia kg.kaina mirksiukas.gif .

O aš mąstau dėl vieno dalyko.Kažin ar yra imanoma.
Užsisakiau stačiakampio formos vaisini 3 kg. torta.Bet man mintis šovė,jei pasiprašyčiau,kad du torto skonius sujungtu i viena, t.y. viena dalis butu vaisinis,o kitas koks karamelinis.Kažin,ar taip imanoma?

Tiesa,turėčiau prašymuką,ar galėtumėt įmesti Maximos krikstynu tortuka 2 aukstu.Cia lyg Vilmux buvo imetusi ir sprendeme ,kuris geriau.Būsiu labai dėkinga 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2011 07 04, 20:24)
Pasakok,kur ir kokį užsisakei,kokia kg.kaina mirksiukas.gif .
---
O aš mąstau dėl vieno dalyko.Kažin ar yra imanoma.
Užsisakiau stačiakampio formos vaisini 3 kg. torta.Bet man mintis šovė,jei pasiprašyčiau,kad du torto skonius sujungtu i viena, t.y. viena dalis butu vaisinis,o kitas koks karamelinis.Kažin,ar taip imanoma?
---
Tiesa,turėčiau prašymuką,ar galėtumėt įmesti Maximos krikstynu tortuka 2 aukstu.Cia lyg Vilmux buvo imetusi ir sprendeme ,kuris geriau.Būsiu labai dėkinga 4u.gif .


Va toki wub.gif
user posted image
Uzsakinejau Pumpureli. Emiai dvieju skoniu, vaisini ir sokoladini. Kg kaina 32 Lt
---
Pasiskambink Baranauskienei ir pasiklausk. Bet jei tortas eina is vien, tai kazin ar gales kazkaip sujunkt.
---
Va sito reikejo?
user posted image
Atsakyti