Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

QUOTE(Esha @ 2011 07 02, 13:16)
Grazios sventes siandien svenciantiems  4u.gif  wub.gif
Man visai nebaisus atrodo toks lietus- kai nulija ir vel saule sviecia smile.gif Va buna tokiu bjauriu dienu kai tamsu, niuru ir visa diena lija  schmoll.gif  O siandien labai grazi diena krikstynoms  wub.gif
Mamai, norejau paklaust del krikstadeziu ismatavimu. Noresiu i ja deti net tik zvake ir pan, bet ir visa krikstuko apranga: drabuzelius, batukus, skraiste, kepuryte. Kazin kokiu izmatavimu dezes man ieskot? Labai prasau patarkite ismanancios  4u.gif

O jus zinot kokia bus žvakė dydžio, mūsiškė po krikštynų liko 37 cm ir nėra tokių dėžių niekur, va jau 2 metai taip ir stovi krikštynų daikteliai be dėžės doh.gif nes tokio dydžio niekur nerandu, kad tilptų žvakė.
Atsakyti
kur galima isigyti ar uzsisakyti lininius maiselius krikstynoms
(kruopoms, cukrui ir kt.)? niekur nerandu...Gal galite padeti...Aciu
Atsakyti
QUOTE(krukonyte @ 2011 07 03, 19:59)
kur galima isigyti ar uzsisakyti lininius maiselius krikstynoms
(kruopoms, cukrui ir kt.)? niekur nerandu...Gal galite padeti...Aciu


Kazkurioj temoj viena mamyte buvo imetus kontaktus. Siaip as pati pirkau TIMARI parduotuvej. Ne lininius, bet tiks sitam reikalui kuo puikiausiai. 6 maisiukai kainavo 4 litus
Atsakyti
QUOTE(Nike @ 2011 07 03, 00:57)
aciu  4u.gif o kurioj rampoj ?  blush2.gif

Atvažiavus iš Taikos pr. įvažiavimo po kaire puse. Už raudonosios, kur prasideda prastieji sandėliai. Einant dar toliau, turgų prieitumėt smile.gif


QUOTE(lilget @ 2011 07 03, 19:13)
aciu  4u.gif
beja alkoholio daug labai liko  doh.gif galim beveik antra baliu daryt  biggrin.gif
dabar antradieni mes krikstysime savo kriksto vaika, kazkaip nei kalbu nepasairuosusi esu nei ka, bliamba kazkaip pradedu nervuotis  lotuliukas.gif

Va va, aš irgi bijau, kad būsiu perdaug pribombinus velnio lašų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 07 03, 19:36)
O jus zinot kokia bus žvakė dydžio, mūsiškė po krikštynų liko 37 cm ir nėra tokių dėžių niekur, va jau 2 metai taip ir stovi krikštynų daikteliai be dėžės  doh.gif nes tokio dydžio niekur nerandu, kad tilptų žvakė.

Mazyte pas mane bus zvake. Jau lyg sutariau su dekupazuotoja, sake jei zvake nedidele, tai tiks ir standartine krikstadeze.
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 07 03, 20:06)
Atvažiavus iš Taikos pr. įvažiavimo po kaire puse. Už raudonosios, kur prasideda prastieji sandėliai. Einant dar toliau, turgų prieitumėt smile.gif
Va va, aš irgi bijau, kad būsiu perdaug pribombinus velnio lašų biggrin.gif


nors zinote as padariau promacha labai daug vyno pripirkusi, o brendzio gerai kad sveciai atsiveze kai kurie, nes jei ne, butu jo truke blush2.gif namo parsiveziau tik viena brendzio ir viena viskio buteli, o daugiau vynas ir sampe liko bei is 30l alaus 10l, bet cia pasekme to, kad nebuvo karsta, taip tai jauciu butu jis suejes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 07 03, 20:31)
nors zinote as padariau promacha labai daug vyno pripirkusi, o brendzio gerai kad sveciai atsiveze kai kurie, nes jei ne, butu jo truke  blush2.gif  namo parsiveziau tik viena brendzio ir viena viskio buteli, o daugiau vynas ir sampe liko bei is 30l alaus 10l, bet cia pasekme to, kad nebuvo karsta, taip tai jauciu butu jis suejes  4u.gif


Priminkit, jei nesunku, koki kieki gerimu kokiam skaiciui zmoniu turejot? blush2.gif

Beje, sveikinam nauja krikscioniuka ir linkim sekmes krikstijant kita mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuta @ 2011 07 03, 20:35)
Priminkit, jei nesunku, koki kieki gerimu kokiam skaiciui zmoniu turejot? blush2.gif

Beje, sveikinam nauja krikscioniuka ir linkim sekmes krikstijant kita mirksiukas.gif


21 suauges, visiskai negerencios 4 moterys, kiti jau kas kiek pagal save 8 vyrai is likusiu gerenciu ir panasiai tiek moterisiu, brendzio buvau nupirkusi 5 po 0.7, sveciai dar atsiveze 2 ir viskio 1L ir viena buteli atveze, tai va is tiek liko 1 brendzio ir atveztinis viskio butelys, vyno buvau nupirkusi nemazai tai isgerti tik du buteliai at visos chebros ir sampano 1.5 (didelis butelys) buvo dar du maziukai, bet neatdarem, na ir 20l alaus isgere, nu mazdaug taip, bet vyno tai jauciu visai vasarai turesim ir nepamirstam kad viskas buvo nuo 17 iki 3 nakties, kita diena tik aluti ryte kas ne kas pagurksnojo, nes beveik visi vairuojantys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilget: 03 liepos 2011 - 19:42
QUOTE(lilget @ 2011 07 03, 20:40)
21 suauges, visiskai negerencios 4 moterys, kiti jau kas kiek pagal save 8 vyrai is likusiu gerenciu ir panasiai tiek moterisiu,


Aciu 4u.gif Tai siaip nemazai isgere smile.gif Dabar jau pradedu galvot, kad per mazai turiu uzsipirkusi doh.gif nes pas mus kad ir ne pijokai, bet ir ne abstinentai biggrin.gif turbut teks papirkt dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2011 07 03, 14:00)
Yra daug kur lininių rūbelių bazėj, bet tokie visi vienodi  cool.gif Aš penktadienį ieškojau dukrytei krikšto skraistės, tai vajė kaip nusilaksčiau kol radau. Man nepatinka lininiai rūbeliai apsiūti kokia tai atlasine juostele ir dar kokiom atlasinėm gėlytėm  doh.gif o dauguma rūbelių taip ir dekoruoti  verysad.gif


O kur radai normalia skraiste be pribumbasu blush2.gif

QUOTE(estetė @ 2011 07 03, 20:06)
Atvažiavus iš Taikos pr. įvažiavimo po kaire puse. Už raudonosios, kur prasideda prastieji sandėliai. Einant dar toliau, turgų prieitumėt smile.gif
Va va, aš irgi bijau, kad būsiu perdaug pribombinus velnio lašų biggrin.gif


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuta @ 2011 07 03, 20:58)
Aciu 4u.gif  Tai siaip nemazai isgere smile.gif Dabar jau pradedu galvot, kad per mazai turiu uzsipirkusi doh.gif nes pas mus kad ir ne pijokai, bet ir ne abstinentai  biggrin.gif turbut teks papirkt dar  g.gif


na tai pagrinde ejo stiprieji gerimai blush2.gif dabar mb sako, kad alaus liko siek tiek daugiau, gal 14l atrodo biggrin.gif Pas mus toli grazu irgi ne alkoholikai buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Lininiai krikšto rūbeliai Kaune

Radau internete, kas dar gamina Kaune.
Atsakyti