Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

QUOTE(vyšnelė @ 2011 07 02, 06:41)

Dabar noriu klaust,ar aš čia tik viena negaminu jokiu prijuosciu,plaktuku seneliams g.gif ?Aš planuoju simboliškas dovanėles svečiams ir atsidėkojimo dovaną krikšto tėvams.Kažkaip nebesmagiai pradėjau jaustis,kad aš taip apie senelius nieko negalvoju unsure.gif ?Mat jiems teiksiu tas pačias dovanas,kaip ir visiems svečiams.Gal čia taip apdovanojami seneliai,kuriems krikštijami anūkai yra pirmieji?




Ne viena mirksiukas.gif pas mus nebus jokių apdovanojimų (dovanų karalius mirė biggrin.gif )
QUOTE(lilget @ 2011 07 02, 07:23)
Labas rytas  4u.gif
Kodel turejo but vienintele diena per mano vaiko krikstynas kai rytas baisingai apsiniaukes ir lija  verysad.gif  doh.gif  z


Svarbu gera nuotaika, manau pavyko šventė puikiai 4u.gif
QUOTE(adiavl @ 2011 07 02, 07:44)
labas vrytas, sekmes mergaite tau siandien 4u.gif  tikekimes kad nelis, pas mus va nuo 6 iki dabar nulijo, o dabar jau saulyte sviecia, tai gal ir gerai, oras gaivesnis bus smile.gif
as torto del to neuzsakineju.. pati namini iskepsiu ir visai man nebutina ten puosyba, svarbu skanus, ir naminis, vaikams drasiai galesiu duot  biggrin.gif  vestuvems uzsakiau savo tai ne tik isvaizda padare kitokia, bet ir viduj skiresi (dvieju daliu jungtas buvo) tai abi dalys buvo kitokios nei uzsakiau, ir nepasakyciau kad skanus buvo...


drinks_cheers.gif ir aš už naminius



QUOTE(Nike @ 2011 07 02, 23:37)
labas...

as vis kankinuosi ieskodama zydru servieteliu, zydru zvakiu doh.gif

kaip puosiate stala krikstydamos berniuka? ax.gif

dar ieskau lininio kostiumelio arba tik lininiu kelnyciu...gal zinot Kaune bazese kuriametiksliai sandelyje tokie rubeliai gali but parduodami?

Yra daug kur lininių rūbelių bazėj, bet tokie visi vienodi cool.gif Aš penktadienį ieškojau dukrytei krikšto skraistės, tai vajė kaip nusilaksčiau kol radau. Man nepatinka lininiai rūbeliai apsiūti kokia tai atlasine juostele ir dar kokiom atlasinėm gėlytėm doh.gif o dauguma rūbelių taip ir dekoruoti verysad.gif
Atsakyti
Mes jau PO wub.gif thumbup.gif

Nu ka galiu pasakyti, viskas daug maz, kaip ir planavom rolleyes.gif vienintelis dalykas siek tiek pagadines nuotaika buvo orai verysad.gif planuota fotosesija jauciu bus nelabai vykusi, nes mes jai visai nepasiruosem matydami prognozes doh.gif
Bet dziaugiuosi, kad bus foto bent jau is ceremonijos, kas svarbiausia blush2.gif nors ne, svarbiausia, kad mano vaikas tapo krikcionimi thumbup.gif biggrin.gif

O siaip viskas super buvo thumbup.gif labai silta ir nuostabi ceremonija wub.gif tiesa pasakius net nesitikejau, nes uzrasant ispudis nelabai koks buvo, bet kunigas kuris krisktyjo labai fainas buvo, vnz. visiems labai patiko.
Pietus irgi visai normaliai buvo, siltas ir saunus pasisedejimas su artimiausiais zmogeliukais be pompastikos blush2.gif Maisto net liko bigsmile.gif Tortas laaaabai grazus ir didelis (kazkaip galvojau, kad bus mazesnis, bet pasirodo lengvutis jis) thumbup.gif

Tai vat, as visa patenkinta, beliko sulaukti foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 07 03, 14:12)
Mes jau PO  wub.gif  thumbup.gif

wub.gif Sveikinu nauja krikscioniuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 07 03, 14:12)

svarbiausia, kad mano vaikas tapo krikcionimi  thumbup.gif  biggrin.gif




Tikrai, kad svarbiausia wub.gif sveikinam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 07 03, 14:12)
Mes jau PO  wub.gif  thumbup.gif

Tai vat, as visa patenkinta, beliko sulaukti foto  smile.gif


Sveikinam nauja krikscioniuka 4u.gif wub.gif Smagu, kad viskas pavyko ir butu smalsu pamatyt kokia nuotraukyte, kau jau turesit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 07 03, 14:12)
Mes jau PO  wub.gif  thumbup.gif


Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 03, 14:14)
wub.gif  Sveikinu nauja krikscioniuka  4u.gif

QUOTE(Jolete @ 2011 07 03, 14:18)
Tikrai, kad svarbiausia  wub.gif  sveikinam  4u.gif

QUOTE(daivuta @ 2011 07 03, 14:18)
Sveikinam nauja krikscioniuka 4u.gif  wub.gif Smagu, kad viskas pavyko ir butu smalsu  pamatyt kokia nuotraukyte, kau jau turesit blush2.gif

Aciu, aciu, mamytes 4u.gif
tik pas mane mergyte hihihi.gif tiesiog rasydama "mano vaikas" tikriausiai suklaidinau biggrin.gif

foto bus kazkur po savaites-kitos, tai gal ir pasirodysim kokiu nors budu, kad matytumet tik sios temos nares blush2.gif

Tiesa pamirsau pasigirti blush2.gif , kad buvau prikepus grybuku ir po ceremonijos jais vasinomes su sampaniuku (silboliskai),tai patiko visiems thumbup.gif O paskiau isdalinau lauktuvems visoms seimoms po maisiuka rolleyes.gif

Ir dar ka galiu pasakyti jau dabar is asmenines patirties ax.gif kad vistik labai grazu yra laukneselis kunigui blush2.gif na koks jis bebutu, jai tik galimybes leidzia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 07 03, 14:28)
Ir dar ka galiu pasakyti jau dabar is asmenines patirties  ax.gif  kad vistik labai grazu yra laukneselis kunigui  blush2.gif  na koks jis bebutu, jai tik galimybes leidzia  mirksiukas.gif

Is musu kinigeas "pyrago rieke" tikrai gaus smile.gif
O kada davete? Kartu su auka?
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 07 03, 14:31)
Is musu kinigeas "pyrago rieke" tikrai gaus smile.gif
O kada davete? Kartu su auka?

Tiesiog kai nuejom i zakristija pries ceremonija uzpildyti dokumentus su busimais kriksto teveliais. Kai uzpilde, tai liepe mums eiti i baznycia ir palaukti ten jo. Tai as tiesiog paprastai paklausiau kada galima paaukoti. Pasake, kada tik norit, galima dabar, galima po kriksto, kai parasys liudijima. Tai mes nusprendeme iskarto paaukoti, tai tuo paciu ir kriksto mama padave laukneselli 4u.gif Kazkaip viskas labai naturaliai gavosi, be itampos taip paparstai wub.gif O kunigas labai nustebo, kai pamate ir apsidziauge thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 07 03, 14:37)
O kunigas labai nustebo, kai pamate ir apsidziauge  thumbup.gif

bigsmile.gif Nu kaip fainai.
Ir mes pradziuginsime rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 07 03, 14:37)
O kunigas labai nustebo, kai pamate ir apsidziauge  thumbup.gif


Nu va, kaip smagu thumbup.gif Nekuklus klausimas: o kas buvo laukneselyje? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuta @ 2011 07 03, 14:54)
Nu va, kaip smagu thumbup.gif Nekuklus klausimas: o kas buvo laukneselyje? blush2.gif

Kibiriukas medaus is savo bityno ir gero vyno butelis ax.gif
Atsakyti