Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 02, 20:47)
Aciu 4u.gif  Bet as jau nusipirkau tu didesnios talpos. Na nebent per5sipirksiu prie progos, budama anam miesto gale.
Suruosiu ir perduosiu kriksto mamai ax.gif
---
Kalbesiu siek tiek pradzioj, papasakosiu ko susirinkom. Paskui dar kalbesiu, kai dekosiu krikstoteveliams. Taip pat iteikdama dovanas mociutem, seneliui, promociutem. Ir padekosiu visiem sveciam uz dalyvavima. Va tiek mano kalbos bus blush2.gif
---
O visa vakara ves mano kriksto mama. ax.gif Paruosiau scenariju, gal koreguosis, gal imsis grinai jo nezinau schmoll.gif

viskas taip pat, tik pradzia ir kriksto tevai pradejo, nieko nesitarem. taip ir per ju svente bus, as kalbesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2011 07 02, 20:28)
Sakykit,mamukai,ar jūs pačios savo vaikučiams tas simbolines dovanėles dovanosit?Ar perduosit šią misiją krikšto tėveliams?

Ir kaip žadat pačios elgtis pobuvių metu?Daug kalbėsit,pačios pradėsit kalbas?Pasakokit,kaip pas jus atrodys šventė?Ar vėlgi perleisit krikšto tėveliams vakaro vedimo vairą?

Suruošiu (nors būsimai krikštamotei ir nusiunčiau el.paštu) pati, jei krikšto mama "pasišiukšlintų" kartais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 07 02, 21:15)
viskas taip pat, tik pradzia ir kriksto tevai pradejo


Ai mano sesuo (kriksto mama) sake jaucia scenos baime, tai pradesiu pati. Turiu grazius zodzius. Tiksliau ilgiausia teksta. Bet bandysiu greit susakyti.
Planuoju atvaziavus i sodyba duot zmonem 15-20 min apsilankyt WC, pasidet daigtus kambariuose. Tada sukviest visus i sale. Paskaityt (nes abejoju ar pavyks ismokt) savo pradzia, priimt sveikinimus ir tada kviest visus prie stalo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2011 07 02, 20:28)
Sakykit,mamukai,ar jūs pačios savo vaikučiams tas simbolines dovanėles dovanosit?Ar perduosit šią misiją krikšto tėveliams?

Ir kaip žadat pačios elgtis pobuvių metu?Daug kalbėsit,pačios pradėsit kalbas?Pasakokit,kaip pas jus atrodys šventė?Ar vėlgi perleisit krikšto tėveliams vakaro vedimo vairą?

Dovaneles sutruosiu as, nes busimieji kriksto tevai gris i lt tik kelioms dienoms likus iki krikstynu.

Del sventes vedimo, tai as jokio scnarijaus nesidelioju, bet planuoju viska sakyti pati. Siaip kriksto mama yra nereali plepute, drasi ir smaiksti, tai galvoju gal mano suruostus zaidimelius jis ir pati pravest nores g.gif
O siaip ko cia gedytis kazka sneket per krikstynas- juk susirinks tik artimiausieji smile.gif
Atsakyti
labas...

as vis kankinuosi ieskodama zydru servieteliu, zydru zvakiu doh.gif

kaip puosiate stala krikstydamos berniuka? ax.gif

dar ieskau lininio kostiumelio arba tik lininiu kelnyciu...gal zinot Kaune bazese kuriametiksliai sandelyje tokie rubeliai gali but parduodami?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nike: 02 liepos 2011 - 22:45
QUOTE(Nike @ 2011 07 03, 00:37)
labas...

as vis kankinuosi ieskodama zydru servieteliu, zydru zvakiu doh.gif

kaip puosiate stala krikstydamos berniuka? ax.gif

dar ieskau lininio kostiumelio arba tik lininiu kelnyciu...gal zinot Kaune bazese kuriametiksliai sandelyje tokie rubeliai gali but parduodami?

Servetėles 12 sandėlyje galite rasti šiai progai, o dėl drabužėlių, tai abejoju, kad bazėse bus lininių... g.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 07 02, 23:49)
Servetėles 12 sandėlyje galite rasti šiai progai, o dėl drabužėlių, tai abejoju, kad bazėse bus lininių... g.gif


aciu 4u.gif o kurioj rampoj ? blush2.gif kai man reik apeit visas bazes,visus sandelius,tai oj doh.gif kazkurioj temoj skaiciau kad bazese tikrai yra lininiu drabuzeliu,bet tada neisdemejau kurioj vietoj...vajei-negasdink,nes nzn is kur reiks gaut.....visa seima zadam rengtis lininiais rubais...kai kas sake kad banalu,bet man tai dzin....
ziurinejau ir skelbimus sm,bet man kazkaip pirkti kito vaiko kriksto rubelius blush2.gif man ir paciai nekiltu ranka pardavineti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nike @ 2011 07 02, 23:37)
as vis kankinuosi ieskodama zydru servieteliu, zydru zvakiu doh.gif


Vien del sito keblumo, nurprendziau puosdama sale, stala akcentuot sodria melyna spalva ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 02, 23:57)
Vien del sito keblumo, nurprendziau puosdama sale, stala akcentuot sodria melyna spalva ax.gif


eina sau...jau tokia vizija turejau biggrin.gif teks kazka galvot..isivedziau i google,tai ismete kad senukuose grite servieteles yra zydros,tai reiks nuvaziuot paziuret ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nike: 02 liepos 2011 - 23:06
QUOTE(Esha @ 2011 07 02, 21:40)

O siaip ko cia gedytis kazka sneket per krikstynas- juk susirinks tik artimiausieji smile.gif

per musiskes tai tk jau buvo ne daug zmoniu, visi savi, bet drebejo balas kad nu, nors tik padekas sakiau doh.gif biggrin.gif o dabar pries 35 zmones snekesiu kurie man nei savi nei ka blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus bus apie 20 zmoniu (neskaitant vaiku), nors ir visi savi, bet kazkaip vistiek ima jaudulys, kad teks kalbeti blush2.gif
Atsakyti
Jaudinsiuos ir as biggrin.gif Ne tik del to, kad visiems tylint ir subedus kis i tave reik sneket, bet jaudins ir pati proga, jos reiksme wub.gif
Nors ir jaudina, bet sutikit viskas labai labai malonu smile.gif
Atsakyti