Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

QUOTE(ingauk @ 2011 07 01, 21:42)
labas vakarelis

o ka dovanojat mociutems apart angeliuku ir kriksto tevams  g.gif

pirma mintis sove kad mociutems gal tiktu prijuoste su uzrasu, kad esi (vardas) tokios mociute, o kriksto tevams po maikute su foto ir taip pat uzrasu  g.gif  ar cia visai jau butu stis man  blush2.gif

Mociutems - specialias tasytes, kur isideda vaiko nuotrauka .. o ka idesiu i jas, dar nezinau, nes tos tasytes tokios kuklios, kazko reiktu .. gal kokias knygas g.gif
Del maikutes tai gera mintis, bet maniskiai tai nenesios, jau zinau .. Todel gaus remelius paveikslo dydzio su krikstukes foto ir siaip kokia smulkmena ..
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 01, 17:28)
Kur visos planuotojos siandien? g.gif
---
VYSNELE kodel ispirkai visus stiklainiukus centrinej maksimoj biggrin.gif , nei vieno man nepalikai verysad.gif  biggrin.gif


Vilmux,deja ne aš išpirkau stiklainiukus,nebuvau dar iki ten nuvykusi mirksiukas.gif .
Jei rasi kur,sakyk vėl,tada teks jau bėgt pirkt,kadangi jie taip greit išnyksta doh.gif .

Vilmux,o tu sakai tų rožyčių servetėlių pagal paskirtį neis naudot?Tada koks tikslas jas gamint g.gif biggrin.gif ?

Dabar noriu klaust,ar aš čia tik viena negaminu jokiu prijuosciu,plaktuku seneliams g.gif ?Aš planuoju simboliškas dovanėles svečiams ir atsidėkojimo dovaną krikšto tėvams.Kažkaip nebesmagiai pradėjau jaustis,kad aš taip apie senelius nieko negalvoju unsure.gif ?Mat jiems teiksiu tas pačias dovanas,kaip ir visiems svečiams.Gal čia taip apdovanojami seneliai,kuriems krikštijami anūkai yra pirmieji?

Šaunuolės žiūriu čia visos,taip gražiai viską planuojatės,o man darbukai labai sunkiai į priekį slenka,mat mažoji labai daug dėmesio reikalauja,neina susikaupt normaliai pasiruošimo darbams.Mane jau ima vidinis nerimas,nes liko viso labo tik 2 savaitės iki šventės,o dar darbų melejonai biggrin.gif .

Vilmux,tortą užsisakei mirksiukas.gif ?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Kodel turejo but vienintele diena per mano vaiko krikstynas kai rytas baisingai apsiniaukes ir lija verysad.gif doh.gif zodziu net miegas neima. Viskas kaip ir suruosta, nors realiai jei lis visa diena teks pakoreguot planus ir anksciau pradet svest , vietoj to kad gamtoj fotkintis, labai liudna verysad.gif
Vakar paemem torta, visai ne toki isivaizdavau, meldziu, kad butu skanus, nes antraip busiu visai neviltyje verysad.gif
Nei ant torto nei ant linkejimu knygeles datos neparase, vienos pamirso, kita paaiskino, kad formu skaiciu neturejo, nors zadejo ranka rasyt, krc balganas kas kaip moka tas taip soka, pinigus ima didelius, o darbu iki galo nepadaro, bet stengiuosi islikt ori ir rami, tad nedraskau akiu, ikvepiu - iskvepiu ir vsio, keliauju dirbt darbeliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 07 02, 07:23)
Labas rytas  4u.gif
Kodel turejo but vienintele diena per mano vaiko krikstynas kai rytas baisingai apsiniaukes ir lija  verysad.gif  doh.gif  zodziu net miegas neima. Viskas kaip ir suruosta, nors realiai jei lis visa diena teks pakoreguot planus ir anksciau pradet svest , vietoj to kad gamtoj fotkintis, labai liudna  verysad.gif
Vakar paemem torta, visai ne  toki isivaizdavau, meldziu, kad butu skanus, nes antraip busiu visai neviltyje  verysad.gif
Nei ant torto nei ant linkejimu knygeles datos neparase, vienos pamirso, kita paaiskino, kad formu skaiciu neturejo, nors zadejo ranka rasyt, krc balganas kas kaip moka tas taip soka, pinigus ima didelius, o darbu iki galo nepadaro, bet stengiuosi islikt ori ir rami, tad nedraskau akiu, ikvepiu - iskvepiu ir vsio, keliauju dirbt darbeliu  4u.gif

labas vrytas, sekmes mergaite tau siandien 4u.gif tikekimes kad nelis, pas mus va nuo 6 iki dabar nulijo, o dabar jau saulyte sviecia, tai gal ir gerai, oras gaivesnis bus smile.gif
as torto del to neuzsakineju.. pati namini iskepsiu ir visai man nebutina ten puosyba, svarbu skanus, ir naminis, vaikams drasiai galesiu duot biggrin.gif vestuvems uzsakiau savo tai ne tik isvaizda padare kitokia, bet ir viduj skiresi (dvieju daliu jungtas buvo) tai abi dalys buvo kitokios nei uzsakiau, ir nepasakyciau kad skanus buvo...
Atsakyti
Labryt biggrin.gif
QUOTE(vyšnelė @ 2011 07 02, 06:41)
Dabar noriu klaust,ar aš čia tik viena negaminu jokiu prijuosciu,plaktuku seneliams g.gif ?Aš planuoju simboliškas dovanėles svečiams ir atsidėkojimo dovaną krikšto tėvams.Kažkaip nebesmagiai pradėjau jaustis,kad aš taip apie senelius nieko negalvoju unsure.gif ?Mat jiems teiksiu tas pačias dovanas,kaip ir visiems svečiams.Gal čia taip apdovanojami seneliai,kuriems krikštijami anūkai yra pirmieji?

Ne viena biggrin.gif
Seneliai, gimus vaikui, buvo pasveikinti smile.gif
Aš dovanas suruošiu tik krikštotėvams rolleyes.gif , o svečiams, tame tarpe ir seneliams, prisiminimui angeliukai bus (prisegti prie stalo kortelės (kortelė dvigubos paskirties-stalo kortelė su vardu ir viduje padėka už dalyvavimą kriktšijant). Na gal ir infantilūs, bet man pasirodė tokie žaismingi, o ir stalčiuje nedaug vietos užims
user posted image
ir lauktuvėms po pundelį imbierinių angeliukų
user posted image
user posted image
user posted image

QUOTE(lilget @ 2011 07 02, 07:23)
Labas rytas  4u.gif
Kodel turejo but vienintele diena per mano vaiko krikstynas kai rytas baisingai apsiniaukes ir lija  verysad.gif  doh.gif  zodziu net miegas neima. Viskas kaip ir suruosta, nors realiai jei lis visa diena teks pakoreguot planus ir anksciau pradet svest , vietoj to kad gamtoj fotkintis, labai liudna  verysad.gif
Vakar paemem torta, visai ne  toki isivaizdavau, meldziu, kad butu skanus, nes antraip busiu visai neviltyje  verysad.gif
Nei ant torto nei ant linkejimu knygeles datos neparase, vienos pamirso, kita paaiskino, kad formu skaiciu neturejo, nors zadejo ranka rasyt, krc balganas kas kaip moka tas taip soka, pinigus ima didelius, o darbu iki galo nepadaro, bet stengiuosi islikt ori ir rami, tad nedraskau akiu, ikvepiu - iskvepiu ir vsio, keliauju dirbt darbeliu  4u.gif

console.gif gal pasitaisys oras g.gif lyg ir nešalta, o ir lietus nustojo lyti...

Parodysi tortą? Primink kur užsakinėjot? g.gif Kaži koks oras bus kitą šeštadienį?

Anyway, GRAŽIOS ŠVENTĖS JUMS wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cap carap: 02 liepos 2011 - 07:37
Bent jau siauliuose siuo metu tikrai grazus oras. Tikiuosi kad ir kitur taip pat ir nesugadins sventes niekam. Grazios sventes 4u.gif

QUOTE(vyšnelė @ 2011 07 02, 06:41)
Vilmux,deja ne aš išpirkau stiklainiukus,nebuvau dar iki ten nuvykusi mirksiukas.gif .
Jei rasi kur,sakyk vėl,tada teks jau bėgt pirkt,kadangi jie taip greit išnyksta doh.gif .
---
Vilmux,o tu sakai tų rožyčių servetėlių pagal paskirtį neis naudot?Tada koks tikslas jas gamint g.gif  biggrin.gif ?
---
Vilmux,tortą užsisakei mirksiukas.gif ?


Vakar dar buvo kokie 6 didesnes talpos (300 ml)
---
Stalo dekoracijai mirksiukas.gif
---
Ruta atrase, kad lyg ir apsiimtu musu pasirinkta torta iskept, bet taip ir nebeatraso i sekancia uzklausa. Antradieni planuojam vaziuot derint meniu i sodyba, tai jei nebusiu apderinus reikalu su Ruta, jauciu reiks saut pas Baranauskiene ir uzsisakyt ka nors ten.

QUOTE(lilget @ 2011 07 02, 07:23)
Vakar paemem torta, visai ne  toki isivaizdavau, meldziu, kad butu skanus, nes antraip busiu visai neviltyje  verysad.gif

console.gif
Atsakyti
QUOTE(cap carap @ 2011 07 02, 08:33)
ir lauktuvėms po pundelį imbierinių angeliukų

Kaži koks oras bus kitą šeštadienį?

Anyway, GRAŽIOS ŠVENTĖS JUMS  wub.gif


Labas rytas 4u.gif Nieko sau pundelis bigsmile.gif Cai jau visas pundas thumbup.gif Liuks ideja smile.gif

Man irgi kito sestadienio orai rupi drinks_cheers.gif biggrin.gif Tai vis ikisu nosi i gismeteo.lt ir moraliskai raminuosi, kad nors ir nemazai nusisneka sitas psl., bet bent jau gerus orus zada lotuliukas.gif

Visoms siandien svenciancioms - gero oro, grazios sventes ir nesinervinti del smulkmenu: visos nesekmes ar planu koregavimai pasimirs ir liks tik grazus prisiminimai 4u.gif
Atsakyti
Grazios sventes siandien svenciantiems 4u.gif wub.gif
Man visai nebaisus atrodo toks lietus- kai nulija ir vel saule sviecia smile.gif Va buna tokiu bjauriu dienu kai tamsu, niuru ir visa diena lija schmoll.gif O siandien labai grazi diena krikstynoms wub.gif


Mamai, norejau paklaust del krikstadeziu ismatavimu. Noresiu i ja deti net tik zvake ir pan, bet ir visa krikstuko apranga: drabuzelius, batukus, skraiste, kepuryte. Kazin kokiu izmatavimu dezes man ieskot? Labai prasau patarkite ismanancios 4u.gif
Atsakyti
cap carap gal galite pasakyti is kur tokie dailus angeliukai? o gal kas zinote kur butu galima angeliuku graziu isigyti ar uzsakyti kad pagamintu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuta @ 2011 07 02, 10:41)
Labas rytas 4u.gif Nieko sau pundelis bigsmile.gif Cai jau visas pundas thumbup.gif Liuks ideja  smile.gif

aciuks.gif

QUOTE(Esha @ 2011 07 02, 14:16)
<...>
Mamai, norejau paklaust del krikstadeziu ismatavimu. Noresiu i ja deti net tik zvake ir pan, bet ir visa krikstuko apranga: drabuzelius, batukus, skraiste, kepuryte. Kazin kokiu izmatavimu dezes man ieskot? Labai prasau patarkite ismanancios

Kad tilptų smile.gif
Pvz. 13cmx21cmx30cm. jei drabužėliai "nišsipūtę". Pakankamai kompaktiška dėžutė.
Gali būt ir didesnė (tarkim jei norit daugiau smulkmenų susidėt ar mergaitės krinolinus įtalpint flirt.gif).
Thomas philips'e neblogų būna 4u.gif

QUOTE(sandrixxx @ 2011 07 02, 16:34)
cap carap gal galite pasakyti is kur tokie dailus angeliukai? o gal kas zinote kur butu galima angeliuku graziu isigyti ar uzsakyti kad pagamintu? 4u.gif

Jei apie tą nevalgomą armiją klausiat, tai prie Aušros vartų esančioje parduotuvėje pirkau, jei apie valgomus, tai iš orkaitės hihihi.gif
Atsakyti
Bandziau lankstyti rozes, labai grazu, tik tos serveteles is Tiimari visiskai netinka doh.gif Nupirksiu kokias rasiu rozines ir islankstysiu g.gif Dar ieskau metaliniu roziniu kibiriuku gelems ant stalo pamerkti, bet ir niekur nerandu ir vis dar vargstu su plunksnelem doh.gif Ieskau dar pigaus molinio asocio, kuri krikstatevis sudauzys. Ir vis del to nusprendziau padaryti dezute, radau jau kas dekupazuos, bet reikia jusu pagalbos, ka ideti, cukrus, lininis ranksluostis, sermuksnio sakele...kas dar?

Dauguma cia mamytes, o ne kriksto mamos, kaip as, bet gal turite izadu teveliams pavyzdziu?
Kita saavite uzasakau torta:vis del to nusprendziau, jog tai bus baltas dvieju aukstu su mazom gelytem ir drugeliais bei uzrasyta: Indrutes krikstynos.

Zvake puosiu mazais blizguciais, panasiai, kaip buvo viena prie kriksto zvakiu ideta ir is gelyciu pinsiu vainikeli, nes visi tie paveiksliukai, lipdukai man schmoll.gif Dar norejau pasiteirauti ar reikia rozanciaus?
Atsakyti
Sveikos. Ir as jungiuos prie krikstynas planuojanciu 4u.gif . Musu - liepos 29d. Baliaus nedarome, tik pietus 4-iese kokiame nors restoranelyje ar kavinukeje. Bet noriu jaukiu ir graziu, tai dabar sedziu prie smulkmenu puosimo smile.gif (mini vaisems atejusiems pasveikinti). Dar galvoju reikia mums tu balionu ar ne doh.gif , nes leisim balandzius.
Niu reikes paskaitineti temele...
Atsakyti