Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

Uzrasai mociuciu prijuostem baigti thumbup.gif ploja.gif karsta.gif

Sekantis darbas mano sarase g.gif , uzsiimti angeliuku pabaiginejimu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rloreta @ 2011 07 01, 11:04)
Mes dovanojom dekupazuota plaktuka,tai perrisom plonais melynu ir baltu kaspineliu ant kotelio mirksiukas.gif


O kur galima uzsisakyti tokiu plaktuku?
Nes ner minciu ka daugiau dovanot seneliui????
Atsakyti
Sveikos darbstuolytes smile.gif
na mano planavimas jau baigtas beliko igyvendint... bet va kilo mintis.. darau pasizadejimus krikstateviam seneliams ir sesems ir sumasciau kad neblogai butu pagaminti magnetukus ant saldytuvo, kad nepamirstu ka pazadejo g.gif tai dabar idomu kiek tai gali kastuot? gal zinot kas gamina? g.gif
Atsakyti
Kur visos planuotojos siandien? g.gif
---
VYSNELE kodel ispirkai visus stiklainiukus centrinej maksimoj biggrin.gif , nei vieno man nepalikai verysad.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 01, 15:28)
Kur visos planuotojos siandien? g.gif
---
VYSNELE kodel ispirkai visus stiklainiukus centrinej maksimoj biggrin.gif , nei vieno man nepalikai verysad.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mimuks @ 2011 07 01, 15:50)
Sveikos darbstuolytes smile.gif
na mano planavimas jau baigtas beliko igyvendint... bet va kilo mintis.. darau pasizadejimus krikstateviam seneliams ir sesems ir sumasciau kad neblogai butu pagaminti magnetukus ant saldytuvo, kad nepamirstu ka pazadejo  g.gif  tai dabar idomu kiek tai gali kastuot? gal zinot kas gamina? g.gif

Va ebay ieskojausi visokiu nesamoniu, uzkliuvo uz akiu magnetiniai vokai foto, kaip suprantu idedi foto ir turetu lipti pav prie saldytuvo, gal tiktu jums
http://cgi.ebay.co.u...e=STRK:MEWAX:IT
Atsakyti
labas vakarelis

o ka dovanojat mociutems apart angeliuku ir kriksto tevams g.gif

pirma mintis sove kad mociutems gal tiktu prijuoste su uzrasu, kad esi (vardas) tokios mociute, o kriksto tevams po maikute su foto ir taip pat uzrasu g.gif ar cia visai jau butu stis man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 07 01, 21:42)
labas vakarelis

o ka dovanojat mociutems apart angeliuku ir kriksto tevams  g.gif

pirma mintis sove kad mociutems gal tiktu prijuoste su uzrasu, kad esi (vardas) tokios mociute, o kriksto tevams po maikute su foto ir taip pat uzrasu  g.gif  ar cia visai jau butu stis man  blush2.gif


Mes mociutem dovanosim siuvinetas prijuostes, o krikstateviam ranksluoscius
Atsakyti
o kur jūs radot tuos pasižadėjimus krikšto tėvams? kažkaip seneliams nelabai noriu duot pasižadėt nes jie ir taip be pasižadėjimų labai apie anūkus šokinėja,bet krikšto tėvams galvoju reikėtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėja @ 2011 07 01, 00:43)
klausimas o pas jus per krikštynas planuojami svaigieji gėrimai


kadangi buvo dviguba šventė,tai antra proga buvo vartojamas putojantis ( po taurę) ir vyno keli buteliai ant maždaug 30 suaugusių,bet.... vyrai dar išsitraukė brendžio butelį (šešiese), tiesa keli gėrė alų ir nieko kito,bet apšilusių nepastebėjau (kas buvo labai smagu biggrin.gif )

QUOTE(Žvaigždėja @ 2011 07 01, 23:24)
o kur jūs radot tuos pasižadėjimus krikšto tėvams?


tiesiog gugle įvedu ko reikia ir išmeta-lieka tik paskaitinėt ir išsirinkt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuta @ 2011 07 01, 15:58)
Pastate, salia PC "Rimi"  4u.gif ten dar ir uzrasas "Dainava" ar "Dainavos turgus" likes, anksciau ten buvo berods prekybcentris smile.gif Tas krikstynu skyriukas yar pirmam aukste, toks truputi uzsislaptines, as ji praejus buvau, paskui teko grizt  biggrin.gif Ten ne tik krikstynom drabuzeliu yra, tai lengva praeit, reiktu dairytis uzraso  mirksiukas.gif

Ačiū, labai gerai, kad pastate, nes tas tikrasis turgus man toks netvarkingas, baisokas smile.gif
Atsakyti
Turiu klausima, toms, kurios zada daryt ta roze is serveteles ax.gif . Jos pagal paskirti nepanaudosi, tik kaip stalo dekoracija. O kaip pateiksit serveteles skitras naudojimui pagal paskirti? g.gif
Atsakyti