Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 30, 22:40)
Into*in,persiprašau,bet jūsų paprašyčiau,ar galit dar kartą įmesti padėkos žodžius svečiams ir krikšto tėvams.

nesunkiai,nes jau mintinai moku lotuliukas.gif

svečiams...
Ši diena ypatinga-degant baltai žvakelei šiandien (vardas) tapo turtinga:
gavo meilę dievulio,dovanų kalnelius, kunigėlio palaimą ir antrus tėvelius.
Į tikėjimo kelią vartelius jai atvėrėt ir pirmąkart nekaltą kūdikėlį pas dievulį palydėjot.
Nuoširdus ačiū visiems šią dieną lydėjusiems mane - (vardas)

krikšto tėvams:

Būkite tiesa,kad jumis tikėčiau.
Būkite geri ir nuoširdūs,kad jus labai mylėčiau.
Būkit ugnimi,kad per šaltą lietų prisiglaudusi-sušilti galėčiau...

Nuoširdžiai dėkoju Jums,kad sutikote būti mano krikšto tėveliais, kad šią svarbią man dieną laikėte mane savo rankose,tvirtai glaudėte prie krūtinės ir leidot pajusti saugumą,užuovėją ir meilę,kurie lydės mane dar daugelį metų. Ačiū Jums už tai,kad esate.
Atsakyti
Into*in,ačiū 4u.gif .
Gera atmintis biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšnelė: 30 birželio 2011 - 21:24
QUOTE(estetė @ 2011 06 30, 21:51)
Labai dailūs batukai, bet mums jau bus maži ir matys didžiausi sad.gif
Jau batukų deficitas, vakar Megoj ieškojau, nei kvapo baltų...


Batuku tikrai deficitas, o paprastam turguj ziurejot? g.gif Musu busima kriksto mamyte savo panelei baltus batukus pirko Dainavos turguj, specialiam krikstynu skyrelyje, kiek uzmeciau aki, sis tas yra 4u.gif Aisku, Jums gal ne pakeliui tas rajonas, bet jei netycia pro sali vaziuosit, uzsukit, gal ka rasit mirksiukas.gif Beje, dar ir i Vaiku miesta siulyciau uzsukt (pries Hypermaxima), aisku, jei dar ten irgi nesilanket ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 30, 18:07)
O tai giminiu jokiu nera, pas ka galetu pristatyt? g.gif

yra o kaip cia uzsisakyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2011 06 30, 22:33)
yra o kaip cia uzsisakyti g.gif


Va ziurek va cia pardavineja tokius
http://www.supermama...?...46305&st=36
44 zinute. Ten ir daugiau turi mirksiukas.gif
Atsakyti
O o ar yra mamu kurios seneliams dovanos plaktuka? Idomu kaip ji ipakuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 06 30, 22:44)
O o ar yra mamu kurios seneliams dovanos plaktuka? Idomu kaip ji ipakuoti  g.gif


As dovanosiu, tik dar nemasciau kaip ipakuot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 06 30, 22:44)
O o ar yra mamu kurios seneliams dovanos plaktuka? Idomu kaip ji ipakuoti  g.gif



na mes plaktuko nedovanosim, bet bent jau man grazu butu tiesiog ant plaktuko koto uzristi koki zydra kaspineli, na ne ta dovanu, o na toki kur mamos daro kaspinelius sveciam, na gal supratot apie ka as ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 30, 19:38)
Va ziurek va cia pardavineja tokius
http://www.supermama...?...46305&st=36
44 zinute. Ten ir daugiau turi mirksiukas.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gravkyte @ 2011 06 30, 23:05)
na mes plaktuko nedovanosim, bet bent jau man grazu butu tiesiog ant plaktuko koto uzristi koki zydra kaspineli, na ne ta dovanu, o na toki kur mamos daro kaspinelius sveciam, na gal supratot apie ka as  ax.gif


Aciu uz ideja. 4u.gif Nesinori supakuoto dovanot, nes sakysiu, kodel ji dovanoju. O cia ideja thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamos mes irgi pradėjom ruoštis savo pupos krikštynoms kurios bus rugpjūčio pabaigoje.atrodo,kad tiek daug idėjų,minčių,ber kai reikia daryti ir įgyvendinti jas pasirodo jos per prastos doh.gif ieškau aš pakvietimų tekstų,gal kuri galit pametėt minčių ax.gif turiu kelis,bet labai paprasti... ir labai norėčiau kokių nors minčių su žaidimais prie stalo su kortelėmis jau mintį supratau.gal dar kokių žinot g.gif galvoju dovanoti dovanas tik krikšto tėvams,o svečiams tik po kuklią prisiminimo dovanėlę kurią skaniai suvalgys biggrin.gif ir dar klausimas o pas jus per krikštynas planuojami svaigieji gėrimai ax.gif nes aš tai kategoriškai prieš,bet MB nesupranta kaip be to.tai sakau gal aš čia kvailai savo nuomonės įsikandusi laikausi.mastau tik su šampanu ir galbūt vynu g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuta @ 2011 06 30, 23:31)
Batuku tikrai deficitas, o paprastam turguj ziurejot?  g.gif Musu busima kriksto mamyte savo panelei baltus batukus pirko Dainavos turguj, specialiam krikstynu skyrelyje, kiek uzmeciau aki, sis tas yra  4u.gif Aisku, Jums gal ne pakeliui tas rajonas, bet jei netycia pro sali vaziuosit, uzsukit, gal ka rasit mirksiukas.gif Beje, dar ir i Vaiku miesta siulyciau uzsukt (pries Hypermaxima), aisku, jei dar ten irgi nesilanket ax.gif

Ačiū, pagalvojau apie Dainavos turgų, labai nepakeliui, bet reikės ryžtis nuvažiuoti rolleyes.gif
Atsakyti