Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

QUOTE(laurinute @ 2011 06 30, 15:45)
labai grazus  bigsmile.gif

susinervinau sendien, pastininkas nieko neatnese doh.gif ot ir bus man uzsakineti  internetu doh.gif ,vakar atnese ,bet isvinioju ziuriu 400 smulkus karoliukai,o as buvau uzsakius 20 futbolo kamuoliuku doh.gif sendien issiunciau atgal,kaip ir viska turiu susipirkus,bet truksta dar kaiko ir negaliu nieko uzbaigti verysad.gif  tai gerai kad dar laiko turim iki rugpjucio 20d. ir niekur negaliu rasti baltu batuku berniukui doh.gif mergaitems kiek nori ir kokiu nori o berniukams yra visokiu bet tai balti su melynais ar kitaip ismarginti doh.gif

Gal jums pades si sis pavyzdukas ax.gif
http://public.fotki....i-45/dsc95.html
Mes tai tokius batukus savo maziui pirkom,vyras dailiai nupjove ta rysku uzrasa,tai net nesimato,kad kazkas buvo ten prisiuta thumbup.gif .Baciukai tai tikrai supper,labai tiko ir graziai atrode ant kojytes,labai lengvuciai,lankstus. Dabar po krikstynu maziukas labai smagiai su jais vaiksto blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rloreta: 30 birželio 2011 - 19:28
Na va, padekos atspausdintos siandien. thumbup.gif

QUOTE(rloreta @ 2011 06 30, 20:26)
Gal jums pades si sis pavyzdukas ax.gif
http://public.fotki....i-45/dsc95.html
Mes tai tokius batukus savo maziui pirkom,vyras dailiai nupjove ta rysku uzrasa,tai net nesimato,kad kazkas buvo ten prisiuta thumbup.gif .Baciukai tai tikrai supper,labai tiko ir graziai atrode ant kojytes,labai lengvuciai,lankstus. Dabar po krikstynu maziukas labai smagiai su jais vaiksto blush2.gif


Turim mes nupirke ir tokio tipo, bet basutes, atviru priekiu ax.gif . Man ir jie labai patinka. Galesim po krikstynu sunesiot. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rloreta @ 2011 06 30, 17:26)
Gal jums pades si sis pavyzdukas ax.gif
http://public.fotki....i-45/dsc95.html
Mes tai tokius batukus savo maziui pirkom,vyras dailiai nupjove ta rysku uzrasa,tai net nesimato,kad kazkas buvo ten prisiuta thumbup.gif .Baciukai tai tikrai supper,labai tiko ir graziai atrode ant kojytes,labai lengvuciai,lankstus. Dabar po krikstynu maziukas labai smagiai su jais vaiksto blush2.gif

Tikrai grazus bet kur ir kaip juos nupirkti jei mes ne LT g.gif
Atsakyti
Priminkite prasau ta pasizadejinu zaidima su daiktais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2011 06 30, 20:42)
Tikrai grazus bet kur ir kaip juos nupirkti jei mes ne LT g.gif


O tai giminiu jokiu nera, pas ka galetu pristatyt? g.gif
---
Siaip tarkim Siauliuose pirkau turgui (mokejau maziau, nei tam puslapy) ir mugese maciau yra. Tai manau ir kituose miestuose turetu but. Bet aisku, jei griztat tik krikstynom, tai neturesit kada lakstyt ir ieskot.
Papildyta:
QUOTE(Esha @ 2011 06 30, 20:51)
Priminkite prasau ta pasizadejinu zaidima su daiktais  blush2.gif


Apie koki tu cia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Itza* @ 2011 06 30, 20:22)
Patiko cia vienos mergaites darytos pasizadejimu korteles su uzuomena - daiktu.



QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 30, 21:07)
Apie koki tu cia? g.gif

Va virsuje pacitavau. Kazkada pamenu kazkuri mamyte apie tai kalbejo, o as tik prabegom perskaiciau. O dabar pagalvojau, kad mane domina doh.gif O nerandu...
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 06 30, 21:11)
Va virsuje pacitavau. Kazkada pamenu kazkuri mamyte apie tai kalbejo, o as tik prabegom perskaiciau. O dabar pagalvojau, kad mane domina  doh.gif  O nerandu...


Ai tai kiek pamenu, tai ji ant popieriaus dejo paveiksliukus, ir zmones turejo pagal ta paveiksliuka kazka pasizadet. (pvz PICA - NUSIVESTI I PICERIJA)

Jei maisau kazka, gal kuri nors pataisys g.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2011 06 29, 19:42)
ziurejau tuos modelino rinkinukus pedutei ir rankytei radau vaiku parduotuvese kaina apie 90 Lt cia normali

kepures ar lankelio jai neimanoma uzdeti, tai idomu ar vainikeli leisis g.gif o taip noretusi blush2.gif


aš thomas philipse pirkau,mokėjau 20,kol kas viskas ok su juo mirksiukas.gif

nupirkau,bet neuždėjom,nes būtų karas buvęs doh.gif nekenčia jokių pacackių mergina biggrin.gif

QUOTE(Domke @ 2011 06 29, 20:12)
Parbegu ir as laiminga kaip vazonas  :
Esu macius toki krikstynu stala, tai liux atrode  thumbup.gif


bus labai gražu ir suderinta thumbup.gif

QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 06 29, 22:10)
ir jei kuri kriskto mamadovanos cukru, kruopas, muila ir t.t tai kur visus maisiukus su viskuo idesit? i paprasta kokia dezute? unsure.gif


maišiukus siuvau iš lininio audinio,o dėjau į mažutę pintinėlę...,ten pat ir muiliuką ,ir kaziuko mugėj nukaltą pinigėlį sėkmei,o pintinėlės paskirtis įvardinta kaip ''pintinėlė velykų margučiui iš močiutės parsinešti''...
viską ką per krikštynas dovanojo,dėjo į dėžę tam skirtą + pirmųjų daiktelių keletą (bet čia jau namuose mama pridėjo)
Atsakyti
Into*in,persiprašau,bet jūsų paprašyčiau,ar galit dar kartą įmesti padėkos žodžius svečiams ir krikšto tėvams.Dar kartą atsiprašau,nes žinau,kad ne karta čia jau buvo įdėta.Gėda man,kad laiku nepasirūpinau blush2.gif .

Papasakokit,kaip darysit su helio balionais?
Aš noriu kelių norų.Noriu turėt po baznycios fotosesijoj ir paskui parasius palinkejimus ant ju paleisti i ora, ir dar noriu,kad būų kavinėje ant stalo ar šalia torto.Ar protingai noriu biggrin.gif ?Kiek jų man gali reikėti?Gal po baznycios bandyti organizuot balionu tiek,kiek šeimų?O kiek norėt kavinėj - sugalvojau - tiek,kiek bus vaikų.Va ir išmąsčiau biggrin.gif .

Vilmux,naudosi muilo burbulus,kur juos perki mirksiukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 30, 21:40)
Vilmux,naudosi muilo burbulus,kur juos perki mirksiukas.gif ?


dar nepirkau. Ziuresiu gal sese is Londono ar MB is Danijos ka idomesnio parves.
---
Buvai indeliu maximoj?
Atsakyti
QUOTE(rloreta @ 2011 06 30, 21:26)
Gal jums pades si sis pavyzdukas ax.gif

Labai dailūs batukai, bet mums jau bus maži ir matys didžiausi sad.gif
Jau batukų deficitas, vakar Megoj ieškojau, nei kvapo baltų...
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 30, 19:15)
Ai tai kiek pamenu, tai ji ant popieriaus dejo paveiksliukus, ir zmones turejo pagal ta paveiksliuka kazka pasizadet. (pvz PICA - NUSIVESTI I PICERIJA)

Jei maisau kazka, gal kuri nors pataisys g.gif

Taip, taip, teisingai atsimeni drinks_cheers.gif As dar kaip pavyzdi galiu duot, pvz ant korteles muzikine nata. Na tai is natos galima gi daug ka prigalvot: nupirksiu megstamiausiu grupiu CD, nusivesiu i koncerta, ismokysiu dainuot, padovanosiu muzikini instrumenta (bugnus, kad teveliams linksmiau gyvent butu) ir t.t... lotuliukas.gif Zodziu mano galva, labai smagu tie sufleriai, svarbu, kad tik sveciams fantazijos ir jumoro netruktu thumbup.gif
Atsakyti