Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas

o cia angeliukai mociutems, nu man jie labai grazus blush2.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 06 30, 14:30)
o cia angeliukai mociutems, nu man jie labai grazus  blush2.gif  wub.gif

user posted image

Vau koks grožis wub.gif Labai originalūs, bent mes esam Kaune vos ne visas galerijas ir pan aplakstę, nieko panašaus neteko matyti kol kas. Pasirinkimas nėra didelis, daug kur kartojasi.... verysad.gif O čia aišku grožiai ne iš Kauno turbūt...
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 06 30, 12:23)
sunenui dovanojom ta is jysk tai tevai patenkinti, graziai ten viskas atrodo  g.gif  o mes taip ir neisigijom  unsure.gif bet tesloje druskos turiu ispaudus  biggrin.gif


Ir mes iš Jysk dovanojom, tai niekas nesuskilinėjo ir taip pat gražiai atrodo smile.gif
Atsakyti
Burundukasangeliukai tikrai grazus.
Na ir mano darbai i pabaiga.Siandien baigiau daryti rozes ir serveteliu(40vnt. reikejo tai jau taip nusibodo doh.gif ), susitariau galutinai del torto(bus vienas tortas ir mazu keksiuku . Tortas krikstynu proga, o keksiukai su vienetuku ant virsaus-gimtadienio proga.Ir tas ir tas drugeliu tema. Jei bus toks koks tikiuosi tai turetu buti super).Taip pat uzsakiau ir grybukus-kazkaip cia mamytes pradejo kalbeti apie juos tai ir as susigundziau blush2.gif Taip pat baigiau susiderinti meniu su sodyba. Vakar dar nupirkau vaikams sokoladinius angeliukus-vaikams jau irgi lauktuviu paruosta.
Liko nusipirkti vienkartiniu tauriu sampanui po baznycios ir pagaminti sirsiu medu(indukus jau seniai pasiruosusi turiu)
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 06 30, 12:47)
Kai neturi šalia su kuo palyginti tai ir aš sakyčiau gerai atrodo, bet kai stovi du rėmeliai vienas šalia kito tai akivaizdus skirtumas.
Išsakau tik savo nuomonę, jei kam įdomu įmetu foto palyginimui (ružavam rėmely iš jysk pirktas rinkinukas, baltam baby art)
user posted image


Geras.... kur mes pirkom Jysk, tai nebuvo toks geltonas...buvo baltas unsure.gif
Bet, žinoma, antras var. gražesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 06 30, 15:51)
Vau koks grožis  wub.gif Labai originalūs, bent mes esam Kaune vos ne visas galerijas ir pan aplakstę, nieko panašaus neteko matyti kol kas. Pasirinkimas nėra didelis, daug kur kartojasi....  verysad.gif O čia aišku grožiai ne iš Kauno turbūt...


Vilniuje, pilies gatveje kazkokia suvenyru parduotuvele, ten aisku ir kainos grazios, bet jau kadangi neber kada blaskytis tai ir paemem, nes tikrai tik vienoj vietoj tokius maciau, o man tai ir patinka, suvenyru nesu megeja, nu bet sie labai mieli, laikai rankose ir tokia siluma sklinda, gal as jau cia nusisneku, nezinau doh.gif lotuliukas.gif
deliojuosi scenariju, tai zodzius isrinkau seneliams ir kriksto tevams, matyt ir uzpludo cia parasyt taip jautriai, bet dar karta esu tikra - neskaitysiu padeku, vyras irgi purtosi, bet as 100% zliumbsiu, nes db akys asaroja, nu kas per durnumas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 06 30, 12:30)
o cia angeliukai mociutems, nu man jie labai grazus  blush2.gif  wub.gif


labai grazus bigsmile.gif

susinervinau sendien, pastininkas nieko neatnese doh.gif ot ir bus man uzsakineti internetu doh.gif ,vakar atnese ,bet isvinioju ziuriu 400 smulkus karoliukai,o as buvau uzsakius 20 futbolo kamuoliuku doh.gif sendien issiunciau atgal,kaip ir viska turiu susipirkus,bet truksta dar kaiko ir negaliu nieko uzbaigti verysad.gif tai gerai kad dar laiko turim iki rugpjucio 20d. ir niekur negaliu rasti baltu batuku berniukui doh.gif mergaitems kiek nori ir kokiu nori o berniukams yra visokiu bet tai balti su melynais ar kitaip ismarginti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurinute: 30 birželio 2011 - 15:52
Kažkas iš supermamyčių padarė vat kokią gražią etiketę širšių medui:
user posted image
Gal kam patiks, pasinaudosit wink.gif Galiu ir į paštuką atiųsti wink.gif Bet lygtai aš tam bendram pašte kažkada seniai buvau radus g.gif
Atsakyti
QUOTE(saule @ 2011 06 30, 17:18)
Kažkas iš supermamyčių padarė vat kokią gražią etiketę širšių medui:
user posted image
Gal kam patiks, pasinaudosit wink.gif Galiu ir į paštuką atiųsti wink.gif Bet lygtai aš tam bendram pašte kažkada seniai buvau radus  g.gif


smagi kokia, o ka tas sirsiu medus simbolizuoja? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ohochips @ 2011 06 30, 15:34)
smagi kokia, o ka tas sirsiu medus simbolizuoja? blush2.gif

Simbolizuoja vaikucio kosyte, tik siuo atveju ta kosyte buna pagaminta ir pritaikyta suaugusiems mirksiukas.gif biggrin.gif

As siandien nudirbau antra darba krikstynu labui -uzsakiau torta. Taip pat turiu uzsakius salyte restorane. Parasiau laiska fotofrafei, bet jau trecia diena jokio atsakymo unsure.gif
Si ryta pamaitinau maziuka ir nebesugebejau uzmigti, vis galvojau apie krikstynas. Is pradziu galvojau nieko nenoriu tik vakarienes, bet paskaicius kaip jus cia visos ruosiates uzsinorejau ir as suruost sveciams nors keleta 'akciju/atrakciju' doh.gif lotuliukas.gif Tai va dabar suku galva ka cia tokio pasiruosti, kad butu ir linksma ir idomu smile.gif
Atsakyti
Ir as mastau pasiruposti pora zaidimeliu. Jei tuomet ir nenoresiu suzaist, tai nesuzaisim. O va jei noresiu- tai busiu pasiruosus biggrin.gif
Zodziu sumaliau kazka lotuliukas.gif

Tai va as svarstau padaryti ta zaidimeli is vardo raidziu.
Dar pasizadejimus jumoro forma kad pasijuokt. Ir profesijas bet cia ne zaidimas jau...

Tai gal tu dvieju vakarienei ir pakaks galvoju.

Nebent dar is jusu nusivoksiu kokia minti
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 06 30, 18:02)
Ir as mastau pasiruposti pora zaidimeliu. Jei tuomet ir nenoresiu suzaist, tai nesuzaisim. O va jei noresiu- tai busiu pasiruosus biggrin.gif
Zodziu sumaliau kazka  lotuliukas.gif

Tai va as svarstau padaryti ta zaidimeli is vardo raidziu.
Dar pasizadejimus jumoro forma kad pasijuokt. Ir profesijas bet cia ne zaidimas jau...

Tai gal tu dvieju vakarienei ir pakaks galvoju.

Nebent dar is jusu nusivoksiu kokia minti

drinks_cheers.gif Ir as apie siuos zaidimukus galvoju, tik profesijas buvau uzmirsus. Dekui, kad priminei blush2.gif 4u.gif Patiko cia vienos mergaites darytos pasizadejimu korteles su uzuomena - daiktu. Visai faina, nes gaunant daikta, kaip sufleri, galima gi ivairiai paimprovizuot ta pazada bigsmile.gif
Taip pat zaidimelis is vardo raidziu, galvoju, gal padaryt toki kaip 'Taip ir ne' zaidima bigsmile.gif
Na ir profesiju korteles drinks_cheers.gif thumbup.gif As mastau, kad sveciu pasizadejimus ir profesiju korteles surinkt, sudet i medine skrynele ir issaugot vaikuciui, kad matytu kas cia jam ko gero prisizadejo per krikstynas ir kokia ateiti pranasavo hihihi.gif
Ai ir dar galvoju, gal mociutem po koki dekoruota medini sauksta padovanot, kad anukui uogieniu isvirtu biggrin.gif O kriksto tevams padekos rasta, uz tai, kad isipareigojo padet uzaugint musu pipira wub.gif Nu zodziu, cia kaip visada ziuriu, is pradziu nieko nereikia, o paskui prasideda, tai gal ta, tai gal dar ana ir ziurek jau visas balius lotuliukas.gif
Atsakyti