Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas



KRIKŠTYNŲ PLANAS

user posted image

1. Svečių sąrašas
2. Svečių kvietimai
SM tema- kvietimai krikštynoms (idėjos kvietimų tekstams ir kvietimams)
3. Stalo kortelės
4. Krikštynų data
5. Bažnyčia

Bažnyčių sąrašas
Bažnyčioje jei krikštijama mergytė – ją laiko krikšto mama, o skraistę laiko krikšto tėtis,
jei berniuką krikštija tai atvirkščiai.
Rožinė (berniukui) ir žydra (mergytei) spalva nėra svarbu.
Daug reikalavimų priklauso nuo Bažnyčių.

Privalomi dokumentai:
Gimimo liudijimas
Tėvų santuokos liudijimas (bažnytinės, jei nėra tai civilinės)
Krikštatėvių asmens dokumentai.
vardų reikšmės
šventi vardai
6. Šventės vieta
SM Krikštynos Rumšiškėse
7. Salės, bažnyčios papuošimai
8. Apranga (tėvų)

9. Apranga krikštuko (rūbai, skraistė, batai, žvakė)
SM auksarankių kurti rūbeliai
Krikšto rūbeliai: modeliukai ir viskas apie juos
Skraistė, marškinėliai, suknutė, Krikšto rūbas, jo prasmė
10. Žaidimai
SM tema- Krikštynų žaidimai
11. Fejerverkai, dangaus žibintai, vandens žibintai.
12. Laikraštukas, įsakymai ir pan.

SM tema- Krikštukas (laikraštukai)
13. Dovanos
Močiutėms - prijuostės su užrašais, šaukštai išraižyti, nuotraukų albumai, puodeliai.
Seneliams - puodeliai, lazdos, taupyklės, pasakų knyga.
Krikšto tėvams - rankšluoščiai vardiniai arba kitu užrašu, rėmeliai, įsakymai,
pagalvėlės, marškinėliai su užrašais ar foto.
Vaikui - grandinėlė su kryžiuku, medaljonas,dėžutė pirmąjam dantukui,
sidabrinis šaukštelis su išgraviruotais duomenimisapie gimimo datą, svorį, laiką.

Seniau vaikas nuo krikšto mamos gaudavo dovanų:
• česnako skiltelę, kad saugotų nuo piktosios dvasios;
• riestainių, kad čiulptuko nereikėtų;
• cukraus, kad pienas saldus būtų;
• vilnones kojines, kad nesušaltų ir sveikas būtų;
• angeliuką, kad angelą sargą įsigytų;
• šiaudinį sodą, kad lemtų lengvą gyvenimą;
• mažą pintinėlę, kad turėtų kur velykinį margutį įsidėti;
• muilo ir lininį rankšluostį, kad tvarkingas ir švarus būtų;
• šermukšnio šakelę, kad nuo piktų laumių saugotų. Ją rankoje reikia laikyti visą kelionę į bažnyčią;
• į batuką įpildavo žiupsnelį druskos, kad pikta akis nenužiūrėtų.

14. Širšių medus, košelės ir pan.


14.1 ŠIRŠIŲ MEDUS

1indelis kondensuoto pieno
4kiaušinių tryniai
truputis vanilinio cukraus
100g spirito

14.2 ŠIRŠIŲ MEDUS

6 kiaušinių tryniai,
6 šaukštai cukraus pudros,
1 indelis sutirštinto kondensuoto pieno,
100 g spirito.

14.3 ŠIRŠIŲ MEDUS
5 tryniai
stiklinė cukraus pudros
kondensuoto pienelio indelis
100gr spirito

14.4 ŠIRŠIŲ MEDUS

1 kondensuoto pieno indelis, tirštesnio.
200g cukraus arba pudros, geriau pudros.
4 tryniai.
100g spirito ir 50g konjako ar brendžio.


15. Papročiai
supermama
Senieji papročiai
papročiai
16. Scenarijus
SM tema
17. Tortas, saldainiai
user posted image
18. Foto, video
19. Žodžiai krikštynoms, tostai

SM tema- Sveikinimai, padėkos, gražūs žodžiai, eilėraščiai
20. Lauktuvės
21. Gaminame pačios

šriftai
animacija
rėmeliai
rėmeliai
http://www.radau.info
www.likimas.lt
paveiksliukai
paveiksliukai
http://www.loonapix.com/lt/framer

SALDAINIŲ MEDIS:

imi kokį nors gražų vazonėlį ar kitokį indą, darai gipso masę ir ten supili Į ją įstatai norimą medžio šakelę, ar kitokį stabilesnį kotą (jį puoši kaip nori) . Kaip nori, taip papuoši gipso viršų, kol jis nesustengo Rytojaus ar dar po dienos patikrini, ar sustengo gipsas. Toliau floristikos parduotuvėje perki oazę sausoms gėlėms, pasidarai norimą formą, gali apsukti folija, ir į ją smaigstai dantų kapštukais įsmeigtus saldainius Geriausia tinka triufeliai ar kitos kūgio formos saldainiai. Tai tiek, sėkmės darbuojantis

DĖŽUTĖS, ETIKETĖS, SALDAINIAI


etiketės, dėžutės, popieriukai
dėžutės lankstymas
dėžučių lankstymas
dėžutės lankstymas
dėžučių tortas

Naudingos nuorodos:

http://www.frameshow.com
http://www.zaviakimi...eliai-vestuvems
http://www.pakeramik...produkcija.html
Viskas krikštynoms
dekoravimas rojaus sodai

Turime foto albumą www.fotki.com (prisijungimą duodame per až kreiptis į Svajūnė arba Naktibalda).
FOTKI.COM yra PUBLIC albumai - jie daugiau skirti internetiniams dalykams tai ką radom internete, o PRIVATE albumai norėjau kad pagal nickus sudėtumėm ką darėm sau, tada vėlesnės planuotojos galės pasiklaust kur ką pirkom per až. jei galit kas dar nekėlėt savo foto, įkelkit ir į PRIVATE pagal nickus. Ačiū visoms!!!!
dar turime savo e-mailą krikstynos2009@gmail.com ten dedam šablonus ir kitus naudingus dalykus!!!


user posted image
Sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Itza*: 28 birželio 2011 - 22:35
bigsmile.gif ko gero pirma būsiu? biggrin.gif
Ačiū už naujus namučius 4u.gif 4u.gif

Viktorija - daugiau optimizmo mirksiukas.gif ( gryšiu į marij.ausį užsuksiu biggrin.gif )

baikit visos depresuot-viskas bus liuks,juk šitaip stengiatės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 06 28, 22:36)
tai va, parasiau kad jauciuos nesmagiai dabar del torto bet tipo ner cia ko nervuotis, na bet tai kriksto tevu tortas buna, o dabar.......ai ka dabar... na zinau kad ten daug kas nera privaloma ir panasiai,  bet as taip noriu kad but viskas kaip iprastai, kaip tikisi, bet ir vel kitas dalykas kad norai su isgalem nelabai sutampa, na bent jau perspejau kad negaus tradicines dovanos, turejau galvoje saukstelio,nezinau ar suprato apie ka as,  rolleyes.gif  is tiesu sunku kai vieni kitu kriksto tevai ir dar sunkiau but antriems  unsure.gif

4u.gif Sveika ,na as pasakysiu is savo poziciju ..musu krikstateviai nera gala su galu suduriantys ,bet jiems siemt vestuves ,o ir is kitu prasyti tai ,api ka svajoju pati man buvo nepatogu .Uz pupos rubus mokejau pati ,tortas buvo vienas uzsakinejau pati .Ju prasiau ,kad butu visa gyvenima salia mano zuikio .Jie [adare keleta staigmenu ir man buvo to per akis .
Jei tu jautiesi nesmagiai ,gal paklausk ar isvis reiks tavo tortuko ,gal gana vieno ,o tu geriau iskepk kokiu grybuku ar pati koki pyrada ir vaisink kumos gerybem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 06 28, 21:39)
bigsmile.gif ko gero pirma būsiu?  biggrin.gif
Ačiū už naujus namučius  4u.gif  4u.gif

Pagaliau gyva dusia pasirode bigsmile.gif
Nera uz ka 4u.gif As kol kas tylus skaitovas esu, visa sventes planeli dar tik delioju blush2.gif Krikstysim suneli rugsejo 11 diena smile.gif
Atsakyti
Aciu uz naujus namucius. 4u.gif
Gerai, kad dar patikrinau, pries skelbdama tema ax.gif , bo butume dvi tureje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 28, 15:21)
na nesiu i viena parduotuvike,ten uzsiima kalendoriu visu saldainiu darymu, tai ir lapu pasirinkimo biski turi. Uz viena kopija spalvota apie 2 Lt gaunas. Viskas kaip bebutu, bet va laikrastukas tai paplonins pinigine kaip reikiant doh.gif


Kokia čia parduotuvikė mirksiukas.gif ?

Vilmux,gal turi idėją,kur Šiauliuose galėčiau nusipirkti tokių stiklainiukų Širšių medui,kur Kirila buvo įkėlusi g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 06 28, 23:43)
Na o mano sūnelio krikstnomis rupinuosi tik as viena. As esu vienintele ju: organizatore, planuotoja, uzsakove, ir finansuotoja. Nuo A iki Z darau viska viena pati.
Noriu daug, mokesiu daug (na man daug), bet nieko del nieko nekaltinu, nes ka prisiplanavau, uz ta ir sumokesiu biggrin.gif
Is krikstateviu tik dovanu laukiu biggrin.gif


pas mus irgi tas pats. Mes kol kas net nežinom kas tiksliai bus krikštatėviai taip kad iš jų aš nieko ir nesitikiu ir kaip teisingai vien amano draugė pasakė krikštatėvius renkantis reik klausyt širdies ne ko kito, nes krikštatėviai ir yra širdyje...
Atsakyti
Tiek rasiau ir kompas pastrigo doh.gif Rasau is naujo doh.gif

QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 28, 23:57)
Kokia čia parduotuvikė mirksiukas.gif ?
---
Vilmux,gal turi idėją,kur Šiauliuose galėčiau nusipirkti tokių stiklainiukų Širšių medui,kur Kirila buvo įkėlusi  g.gif ?


Priesais Saules miesta. Kitoj gatves pusej, priesais pagrindini iejima, kur buvo parduotuve Azija. Konkretaus parduotuves pavadinimo nepamenu, bet ten iejus pro pagrindini iejima, iskart po desine. Ir is lauko jau matysi, pro stikline siena, kad ten tokiais dalykais uzsiima.
Spalvoto spausdinimo ir kopijavimo kaina pas juos nuo 1.50 plius uz pasirinkta lapo faktura. Turi didziausia papke lapu pasirinkimui. As pries kaledas pas juos spausdinaus kalendorius, pasirinkau storesni, nuotraukos fakturos lapa, tai uz viena lapa sumokejau berods 1.70.
---
Zinok gal centrinej maksimoj maciau g.gif Kazkur tikrai maciau doh.gif , nuziurejau, kad man tiktu uogienem, tokie fainuciai. O gal ir norfoj, kazka panasaus maciau g.gif Nepamenu tikrai schmoll.gif
Papildyta:
Dabar man patarkit g.gif
Krikstateviam turiu nupirkus ranksluoscius ir dar zadejau pirkt albumus idet siek tiek nuotrauku, nuo gimimo iki krikstynu ir pazadet, kad albumas pagal ju pageidavima bus pildomas nemokamai. Bet daba pamasciau kad tarkim kriksto mama kazin ar vesis albuma (gyvena londone) o ir siaip brukti nuotraukas per prievarta. Nores pasidarys patys.
Tai va sove tokia ideja bigsmile.gif
O jei padaryt filmuka is maziaus foto. Su muzikyte, su kokias padekoos zodziais kad sutiko pakrikstyt. Ant virselio uzdet maziaus nuotraukyte su zodziais tarkim PADEKA TAU
Kaip jum atrodo tokia mintis? g.gif
Atsakyti
Vilmux,superinė idėja wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 29, 00:46)
Tiek rasiau ir kompas pastrigo doh.gif Rasau is naujo doh.gif
Priesais Saules miesta. Kitoj gatves pusej, priesais pagrindini iejima, kur buvo parduotuve Azija. Konkretaus parduotuves pavadinimo nepamenu, bet ten iejus pro pagrindini iejima, iskart po desine. Ir is lauko jau matysi, pro stikline siena, kad ten tokiais dalykais uzsiima.
Spalvoto spausdinimo ir kopijavimo kaina pas juos nuo 1.50 plius uz pasirinkta lapo faktura. Turi didziausia papke lapu pasirinkimui. As pries kaledas pas juos spausdinaus kalendorius, pasirinkau storesni, nuotraukos fakturos lapa, tai uz viena lapa sumokejau berods 1.70.
---
Zinok gal centrinej maksimoj maciau g.gif Kazkur tikrai maciau doh.gif , nuziurejau, kad man tiktu uogienem, tokie fainuciai. O gal ir norfoj, kazka panasaus maciau g.gif Nepamenu tikrai schmoll.gif
Papildyta:
Dabar man patarkit g.gif
Krikstateviam turiu nupirkus ranksluoscius ir dar zadejau pirkt albumus idet siek tiek nuotrauku, nuo gimimo iki krikstynu ir pazadet, kad albumas pagal ju pageidavima bus pildomas nemokamai. Bet daba pamasciau kad tarkim kriksto mama kazin ar vesis albuma (gyvena londone) o ir siaip brukti nuotraukas per prievarta. Nores pasidarys patys.
Tai va sove tokia ideja bigsmile.gif
O jei padaryt filmuka is maziaus foto. Su muzikyte, su kokias padekoos zodziais kad sutiko pakrikstyt. Ant virselio uzdet maziaus nuotraukyte su zodziais tarkim PADEKA TAU
Kaip jum atrodo tokia mintis? g.gif


dėkojam už temukę 4u.gif

dėl filmuko sakyčiau faina mintis 4u.gif 4u.gif bet tuo atveju, jei jūsų krikšto tėveliai tikrai sentimentalūs ir mylintys vaikus wub.gif
aš pvz viskas, jau nebedarysiu seneliams jokių foto, nes vis padarau ale gražiausių keletą, tai mano mama jau pareiškė- kur man dėt, albumas baigėsi, atiduok kam kitam doh.gif doh.gif o ir šiaip nuvežam parodyt foto su kompu, tai matau, kad žiūri tik kas 10-tą.... ir tai jau būnu atrinkus, sumažinus... na, žodžiu....
aš tai darysiu skaidres, bet nežinau dar ar rodysiu per kirkštynas.... nes ir pati kol vaikų neturėjau, pajutau, kad svetimi vaikai nelabai įdomu.... čia viskas labai gražu, miela ir jautru pagrinde tik patiems tėvams...


dėl išlaidų.... pirmas dalykas, kaip ir jūs dauguma minėjot, tai aišku, kas kiek išgali..... bet... juk krikštynoms ruošiamės ir daug visokių niekučių, kurie beveik nieko nekainuoja- ar kokios stalo kortelės, ar pvz ženkleliai svečiams, ar kokie papuošimai, kortelės... tokius dalykus manau galima pasitarus su krikšto mama ar mama pasidalinti... juk nėbūtina viską užsisakinėti brangiai mokėti... bet kad va, dauguma nemoka vertinti to tikrojo su meile savom rankom atlikto darbelio... pvz mūsų krikštynų kveitimukai - neišgirdau nieko apie juos šilto, o netgi brolio šeimai per ,,,prastai" įteikėm.... tai sakiau šį kart ant zapadlo užrašysiu ,,kvietimas" , padarysiu 4 (nes pernai netiko, kad tik vienam žmogui į rankas įteikiau) ir tesižino.... nebus gaila savo darbo ir visi bus individualiai pakviesti... bet tai gal vėl netiks, kad paštu siųsiu doh.gif na, žodžiu.... žinokit pernai pergyvenua, kai jie dėl to nedalyvavo, o šiemet noris jau tik juoktis, kai žmonės nežino ko nori....

šį kart mūsų krikštatėviai- draugai, tai irgi nenoriu labai jų finansiškai įpareigoti, nors krikšto mamytė žada padėti kuo galėdama, bet žinau, kad ji nelabai turinti laiko... tai aš jai paliksiu tik karpymus, lankstymus, vyniojimus- ir tai bus super thumbup.gif

o pernykštė kr mama- giminaitė... gavo iš tėvų (mūsų uošvių) nemažus pinigėlius šioms pareigoms... bet lygiai, kaip kad ir einant jiems mūsų piršliais, pirmiausiai už tuos pinigėlius susipirko sau gražiausius, brangiausius rūbus..... sekančią dieną po krikštynų visai netikėtai išvyko į kelionę... aišku, čia jų reikalas, bet bet bet...

o tuos visus žaidimus, padėkas, dovanėles susiorganizuot, manau yra susitarimo reikalas.... aš pvz nelabai ką drįsau sakyt mūsų krikšto mamai (pirmos dukros), nes jau mintyse girdėjau pasakymą ,,nežino ką išsigavot" , ,,nori pasirodyt" ir pan... aišku, galėjo paruošti kokią staigmenėlę... juolab supažindinau prieš tai su mūsų scenarijum, galvojau pati susipras ką nors pasisiūlyti....

ai, tiek to... nepergyvenu.... svarbiausia, nesureikšminkim visų tų išlaidų, kas ką darė, ko nedarė.... jau kaip ne viena minėjot, svarbiausia yra krikščioniškas įsipareigojimas globoti visą gyvenimą, o ne kiek išlaidų per krikštynas.... ne tame esmė...

gerai, einu išsirinkti padėkoms žodžių, kol panos miega 4u.gif paksui turėsim svečių- atvažiuos draugė, kuri ners suknutę wub.gif

Atsakyti
Mergaičiukės,įmeskit dar syki padėkos žodžius krikštatėviams, svečiams.Neišsisaugojau iš anos temutės.Labai būčiau jums dėkinga.
Sidrulka, ir tu įmesk čia ,jei rasi kokių gražių žodžių.Ačiū labai labai!!!

Jau ir mane palengva ima kirminas kirbinti,kad laiko lieka vis mažiau,o aš nieko normaliai nepasidarau,visgi dar prie krikštynų pasiruošimo yra mažylės kasdieninė priežiūra...
Atsakyti
kol kas rankiojuos ir skaitnėju čia :

http://zaliosrutos_l...-pasizadejimai/

arba va buvo ,,geras", kai per pirmos dukros krikštynas paskaičiau padėkos žodžius tėveliui (MB) , įteikiau dovanytę ir viskas tuom baogėsi.... na, negi sakysiu krikšto mama, kad tu paruošk padėką ar kažką tokio mums , tėvams... nesusiprato, tai nesusiprato.... bet jau bent kažkoks žodelis tėvams ar tėvų vardu tai manau tikrai priklausytų iš krikšto tėvų pusės... ir visai ne dėl to, kad noriu dėmesio ar kažko tokio... tiesiog iš pagarbos, mandagumo, žinant kaip ilgai laukta ir pan....

nesupykit, kad aš čia taip filosofuoju.... pernai ,,prisifilosofavau" krikštynų temoj iki to, kad buavu užsipulta, jog noriu per daug dėmesio... bet... šiltus žodžius susirati, o galų gale ir patiems pasakyti be didelių rimavimų juk nesunku.... bet... esam lietuviai ir mums sunku sakyti šiltus žodžius smile.gif - greičiau piktą ar paniekinimą žodį pasakysim doh.gif (na, tik jau ne čia besilankančios mamytės ar krikšto mamytės thumbup.gif )
Papildyta:


dar čia visokiuasių krikštynų sveikinimų tema :
http://www.supermama....php?...&st=24
Atsakyti