Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Lerikyte @ 2011 06 29, 07:16)

gal ir gautu. rasyk jai dabar labai tinkamas momentas prasyti norimu augalu  mirksiukas.gif


Atsiprašau ir aš įsikišiu, o jūs iš Jurgitos gėlytes perkates? Kaip manot, gal turėtų ir Phal. Mini Mark? blush2.gif Ar čia kažkaip kitaip reikalai eina? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildusia :> @ 2011 06 29, 11:37)
Atsiprašau ir aš įsikišiu, o jūs iš Jurgitos gėlytes perkates? Kaip manot, gal turėtų ir Phal. Mini Mark?  blush2.gif Ar čia kažkaip kitaip reikalai eina?  biggrin.gif

perkam perkam ir ne po vieną ir ne po dvi biggrin.gif rašykit, sakykit norus, manau tikrai parveš biggrin.gif
Atsakyti
Parasiau Jurgitai, gal nuciups ten kokioj Olandijoj ar kur ji ten perka. Gera taska atradus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 06 29, 12:20)
Parasiau Jurgitai, gal nuciups ten kokioj Olandijoj ar kur ji ten perka. Gera taska atradus  biggrin.gif

Aš Jurgitai irgi rašiau ,sakė,kad dabar neturi,bet kitą dieną mieste gražuolę užtikau smile.gif o kvepia lyg lelijom,lyg jazminais,labai aštrus kvapas,per visus namus smile.gif Nežinau ar tavo mergytei gerai būtų,tektų kažkur gėlę atokiau pastatyt g.gif
Atsakyti
Oj merginos, tada jei susisieksite su Jurgita, paprašykite Phal. Mini Mark paieškoti mano vardu (aš vardu Milda xD), nes aš nepažįstu Jurgitos.. Už gėliuką rasiu kaip atsiskaityti 4u.gif

Ir dar aš ką tik Vilniaus ermitažo karsta.gif Šiandien naujas vežimas padarytas... Kokių gražių phal. buvo.. Geltonų (tamsiai ir šviesiai), žalių, bordo, žinoma rožinių ir baltų, su skirtingų spalvų juostom ir mažais taškeliais (karvučių nebuvo) su skirtingom liežuvėlių spalvom, žodžiu, gerai pasiknisus galima rasti, tik tų tokesnių nelabai daug buvo. Tai du nugriebiau (paprastus, bet man labai norėjosi) tongue.gif Ir kainos labai nesikandžioja... Vieni phal. 16.99lt, kiti 18.49, dar buvo už 20.99 ir už 45.99, nu bet dar kooookios miltonijos buvo gražios (violetinės, baltos su violetine, ir violetinių atspalvių buvo gal 3), o žiedais kokie dideli... Ir kaina man rods ar 18.99 ar 16.99, Neprisimenu nors užmušk... doh.gif Dar trys mažažiedės vandos nupigintos 59.99Lt Žodžiu prasisukau aš tarp gelių, tai tokia apsipatenkinus išėjau... Ypač kai medžiojau visą savaitę kokių grožių..;D

Tuoj foto įkelsiu pasirodyti... tongue.gif
Papildyta:
Sodriai geltona su violetiniu liežuvėliu..

user posted image

user posted image

Ir paprastutė balta su violetiniu liežuvėliu... Kadangi dar tokios neturėjau tai ir pajamiau...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mildusia :> @ 2011 06 29, 15:37)

geltonoji wub.gif

tarkitės
jurgita.olonova@gmail.com
Atsakyti
Man irgi geltonoji labai labai wub.gif

Ačiū už kontaktus, bandysiu 4u.gif
Atsakyti
[quote=Mildusia :>,2011 06 29, 14:37]
kokia grazi geltoniuke wub.gif

Atsakyti
Gal galit pasakyt, kodel uzsakinejat orchidejas, gal pigiau iseina ar kai kazko nerandat cia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 06 29, 13:58)
Nežinau ar tavo mergytei gerai būtų,tektų kažkur gėlę atokiau pastatyt g.gif

Namai dideli, rasciau kur padet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 06 30, 00:34)
Gal galit pasakyt, kodel uzsakinejat orchidejas, gal pigiau iseina ar kai kazko nerandat cia? blush2.gif


parduotuvinis asortimentas nebetenkina smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif neseniai gavau dovanų blush2.gif paprastutės ax.gif

o šio ryto atradimas kad kvepia pakalnutėm rolleyes.gif didieji žiedeliai nesiekia ir 5 cm

user posted image

o va prie šitos buvo užrašas "pur s dark diamond", kuriuo nelabai tikiu cool.gif

user posted image
Atsakyti