Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Lerikyte @ 2011 08 05, 09:08)
pagaliau padariau mini albumeli. Jei kam idomu kviečiu užsukti : http://public.fotki....yte/orchidejos/ negausiai negausiai  kolkas foto biggrin.gif

bigsmile.gif thumbup.gif gražios gėlytės wub.gif labai gražiai nufotografuotos, o ir augintinės albumukas įspūdingas, kur per vandenį bėga, laisvai į kokią prizinę vietą gali pretenduoti bigsmile.gif thumbup.gif
Įtariu ir fotoaparatas ne iš pigiųjų? kokiu fotografuoji? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Lerikyte, nuostabios gėlės albume thumbup.gif
pamačiau raibuolę ir širdis suspurdėjo. noriu dar vienos biggrin.gif jau buvau pamiršusi.
maniškė tik lapus kol kas auginasi. ir vaikus.
Atsakyti
Dar karta aciu didziausias visom. Nea,fotikas ne is mandruju biggrin.gif nikon d3100.o augintines foto ten sudeta kokie 10proc,ypac su vandeniu duoda vaizdu biggrin.gif kad ir dbr - 8 ryto,mes jau prie ezero as su kavos puodeliu metau pagaliuka,o jis vis nesa ir nesa biggrin.gif kai dirbau keldavaus po 5,kad spet nulekt,bet energijos pasikrauni visai dienai,o dar ta rytine bundanti gamta.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 08 05, 17:10)
nemanau kad reikia gydyt iskart, gal ten parasciausias voras. nuimt ir stebet situacija

Ačiū 4u.gif Greičiausiai taip ir yra smile.gif Viska atidžiai peržiūrėjau, radau tik paprasta vora, paleidžiau į laisvę, sutvarkiau gėlę. Dabar stebėsiu.
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2011 08 05, 23:10)
Neisizeiskit, bet mane mintyse visada prajuokina tokia panika lygioj vietoj  biggrin.gif gal kad as jau senas vilkas tiek kambariniu, tiek lauko geliu auginime. Tokiu dalyku jau net nepastebiu.

Neisižeidžiau biggrin.gif , bet tas voratinklis kelia man panika, kadangi niekaip negaliu išgydyti savo kaktusus doh.gif
Atsakyti
Labuka,

senokai buvau cia uzsukusi ax.gif

siandien buvau Karmelitoj, tai daug Phalaenopsiu privezta, buvo ir miniuku, kelios vandos ir dendrobiai, nemazai nukainuotu Cambri'u. neatsilaikiau ir pora nusipirkau doh.gif , veliau idesiu foto, nes fotikas issikroves 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 08 05, 20:38)
O as va kuo noriu pasigirt

Labai šauni vanda,sėkmės auginant 4u.gif

Lerikyte,gražus tavo orchidėjų darželis wub.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif kokia mirtina tyla čia...net ausyse zvimbia smile.gif o ir naujienų mažoka...vasara smile.gif
Lerikyte albumėlis thumbup.gif o dukra pamačius augintinę iškart paklausė:kieno?Kada varom į svečius?Ar galėsiu pažaist?(čia visi klausimai vienu metu,nespėjus net atsakyt lotuliukas.gif doh.gif ,ji pakvaišus dėl šunų) thumbup.gif
Pasigirt naujienom labai neturiu kuom,laukiu...tai biškį pasirodom ax.gif
Pokahonta čia tavoji kur mainėm aną vasarą biggrin.gif
user posted image
čia Bellina (iš parodos parsivežta su žiedkočiu,ilgai adaptavosi,žiedkotis nudžiūvo,lapai keli nukrito,bet dabar atsigauna,naują žiedkotį išleido,pumpuras jau sirpsta wub.gif ,tikiuosi sulauksiu žydėjimo)
user posted image
Šitoji mano darbštuolė nepavargstančioji,varo žiedkotį po žiedkočio,kėkvienoj skrotelėj po vieną,nužydi ir vėl auginasi...superinis gajus augalas(gavus dovanų nuo tėtės,matyt su meile dukrai rinko biggrin.gif ) Dabar buvo vėl du žiedkočiai,tik viens įaugo į skrotelę,per lapą ir nulūžo,bet likęs pumpurų gausos nepagailėjo smile.gif(17 pumpuriukų)
user posted image
user posted image
va kaip atrodo augalas biggrin.gif
user posted image
Nu ir ne į temą,bet jūs pažiūrėkit kokius pokštus krečia biggrin.gif
user posted image
augam širdelėm wub.gif Tai va...tiek žinių cool.gif
Atsakyti
laba diena merginos smile.gif zinau kad ne i tema,bet prieziuroi man neatsako,gal jus zinot,turiu kedro riesutu kevalu,ir kazkur esu girdejus kad galima diet jos ant orchiu zemes,gal kas gali ka placiau parasyt ax.gif aciu labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 08 07, 17:06)

xexe, dukrelė žiūriu pokštininkė hihihi.gif
kai atvažiuoja į svečius mano trijų metų pusseserytė tai gražu pažiūrėt kaip jos švelniai bendrauja biggrin.gif

Fainų tu čia labai dalykų pridėjai
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2011 08 07, 17:37)

http://www.orchidejo...php?id=36&cid=1
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti