Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Dėkui už pagyras smile.gif bet kaip ją pavadint g.gif žinau,kad brasija.Ar aš klystu? 21 žiedą suskaičiavau smile.gif vis žiūriu ir žiūriu,tik jaučiu tuoj kaukę reiks dėtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 06 28, 13:54)

gražuolė wub.gif o jei dar ir kvepia tai iš viso pasaka thumbup.gif

o aš tik dabar apsižiūrėjau kad begirdama Merii vandutę lark pavadinau doh.gif matau tik paveiksliukus, o vardų net neskaitau blush2.gif gal labai Merii nepyks blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 06 28, 13:54)

labai daili smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Eliss, kooks grožis mirksiukas.gif Super... thumbup.gif

O su parduotuvinėm naujienom iš tiesų nieko gero... Buvo čia man užėję kas antrą dieną (taip 3 dienas) varinėjau po parduotuves. Tai taaaip nieko gero... Maximose ir rimi phal. tik baltos ir rožinės, na vln ukmergės g. senukuose gražių raibuolių mačiau, be ir kaina graži apie 70-80 lt man rods... Phal. neblogų buvo, be kažkaip susilaikiau.. biggrin.gif O kai į ermitažą nuėjau vos nenugriuvau... Tuščia... A nei vienos orch. nebuvo neskaitant 4 vandų... Girdžiu kalbasi du tokie patys kaip aš ieškantys orch., kad ermitažas nebeveš orchidėjų, galvoju nu čia dabar.. Hm.. Na gal laikinai tik... Tada dar Florisimoj buvau galvą įkišus laaabai gražūs phal. buvo tokios kreminės, parlamutrinės spalvos, dideli, sveiki, bet kaina 99lt... doh.gif Ir šiaip brangoka ten... Tai tiek..
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 06 28, 10:35)
emma kokios gražios dovanos ir kiek daug  thumbup.gif

Ačiū 4u.gif

QUOTE(eliss @ 2011 06 28, 12:54)

O kokia gražuolė kvepianti.Aš irgi neatsispirčiau blush2.gifO kur Ukmergėj radai,gal Maximoj?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emma: 28 birželio 2011 - 17:53
QUOTE(emma @ 2011 06 28, 18:52)
Ačiū 4u.gif
O kokia gražuolė kvepianti.Aš irgi neatsispirčiau blush2.gifO kur Ukmergėj radai,gal Maximoj?

taip,gėlių parduotuvytėj smile.gif
Atsakyti
Pasirodysiu ir aš su savo naminiais žiedukais:
naminukai
naminukai
O čia mano keistuolė (girtis gal ir nėra dėl ko, bet įdomu), kažkas jai sušvietė, kad reikia susisukti, augimui tikrai niekas netrukdė, laukiu, kaip žiedeliai nusvirę atrodys, o ir kita šakelė dar žemyn lenda smile.gif
naminukai
Atsakyti
Mano gražuolė su 13 žiedų smile.gif user posted image
Atsakyti
[quote=eliss,2011 06 28, 12:54]
kokia grazuole wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 06 28, 15:41)
o aš tik dabar apsižiūrėjau kad begirdama Merii vandutę lark pavadinau doh.gif  matau tik paveiksliukus, o vardų net neskaitau  blush2.gif  gal labai Merii nepyks  blush2.gif  ax.gif

kaip pavadinsi, taip nepagadinsi biggrin.gif
Šiandien gavau įdomią vandutę, gaila, kad nuvytusi, teko nuskabyti, bet, kai sekantį kartą pražys, tikrai bus kur akis paganyti mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=vedmyte,2011 06 28, 19:29]
[quote=eliss,2011 06 28, 12:54]
kokia grazuole wub.gif
[/quote]
dėkui smile.gif

dabar ieškau informacijos apie ją,skaitinėju smile.gif galva kaip puodynė,ir prisimink viską,juk tiek daug orchidėjų rūšių rolleyes.gif bręstu prie to,kad galvoju vandą kada įsigyt.Bet kad jau kaina mane atbaido,o jei nepavyks man su ja,nes vieną mažutę jau nudaigojau po žiemos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristanew @ 2011 06 28, 19:23)
Pasirodysiu ir aš su savo naminiais žiedukais:
naminukai
naminukai
O čia mano keistuolė (girtis gal ir nėra dėl ko, bet įdomu), kažkas jai sušvietė, kad reikia susisukti, augimui tikrai niekas netrukdė, laukiu, kaip žiedeliai nusvirę atrodys, o ir kita šakelė dar žemyn lenda smile.gif
naminukai

na jusu keistuole gal link sviesos taip bande keliaut smile.gif naminukai grazus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruze: 28 birželio 2011 - 20:14