Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(eliss @ 2011 07 28, 17:19)
jie iš viso jautrūs vandeniui,reik stengtis neužpilt ant auginių.Nežinau,ar mano išsilaikys gyvas.Kai pirkau,buvo gal 7 nauji auginiai,dabar tik pora beliko,puvo puvo ir nupuvo,atrodos ir retai lieju...ai ,tegu žinos,iš viso,reik mažiau žiūrėt,tada geriau augs smile.gif

Maniskiai seniausiai lauke, visko gauna, ir lietaus , ir vejo stipraus, ir salto ruko, ir saules (kartais kai sviecia, ot vasara g.gif ) ir lapai tikrai suslampa, ir nieko gyvena sau kaip ridikai ir vargo nemato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 07 28, 17:19)
..ai ,tegu žinos,iš viso,reik mažiau žiūrėt,tada geriau augs smile.gif

drinks_cheers.gif ir aš taip sakau biggrin.gif

kažin giedruze nelėkė į hyperį karvutės cool.gif
Atsakyti
O pasidalinkit patirtim, kuriu i lauka nenesat? Neseku prieziuros temos ax.gif
Papildyta:
Buvau as hypery, maciau ta karvute. Ai, galvoju paliksiu kitai kuriai nors smile.gif pilni namai jau tu geliu.
Atsakyti
Jolituxxx, dar tokios gražuolės neteko matyti bigsmile.gif wub.gif o jau spalvos žiedelių kokios pasakiškos wub.gif bigsmile.gif koks jos pavadinimas? g.gif antroji irgi egzotiška gražuolė wub.gif bigsmile.gif
jediara, jau kokia žiedų gausa ir pati gėlytė ir kokia graži spalva thumbup.gif wub.gif
Kristanew, gražūs žiedeliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 07 29, 00:08)
O pasidalinkit patirtim, kuriu i lauka nenesat?
galvoju paliksiu kitai kuriai nors smile.gif pilni namai jau tu geliu.

nenešiau į balkoną-raibuolių ir falenopsių...
blink.gif ale tikrai ABS įjungta bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 07 28, 21:38)
Kaip tas tavo dendrobiukas stagariukas gyvena? gal jau parode koki lapuka?

ne tik 3 auginukus,bet ir pora žiedelių laukiu pražystant smile.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2011 07 28, 21:40)
kaip gaila. mano tuo pat metu pirktas nupūdė bet tik vieną, o dabar augina tris žiedstiebius

jau auginas,tai smagu thumbup.gif aš jį persodinau,išpjausčiau ir išbarsčiau visą cinamonu,plitimo nesimato kol kas:unsure:

QUOTE(Tina* @ 2011 07 28, 23:08)
O pasidalinkit patirtim, kuriu i lauka nenesat? Neseku prieziuros temos  ax.gif
Papildyta:

nešu viską išskyrus falenopsius ir margalapę raibuolę,kvapuolė brasija jau irgi lauke sėdi,nes jau žiedai baigia nudžiūt,bet kažką auginas ji smile.gif visiem laukas tik į naudą smile.gif

Nebeperku ir aš nieko,tik pasižiūriu,nes turėjau išlaidų daug,tai telieka džiaugtis turimom,juolab,kad jau skleidžias falenopsiai ir kelių rūšinių pražystant laukiu smile.gif
Atsakyti
[quote=eliss,2011 07 29, 07:04]

nešu viską išskyrus falenopsius ... visiem laukas tik į naudą smile.gif


O kažin kaip palepinti juos ? g.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri šiandien buvot hyper maximoj,kaži yra dar tų geltonų karvučių g.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2011 07 29, 14:08)
Gal kuri šiandien buvot hyper maximoj,kaži yra dar tų geltonų karvučių g.gif

buvo.......nieko gero nėra...
Atsakyti
Tai man tada ne tiek ir daug nesamu egzemplioriu smile.gif

QUOTE(eliss @ 2011 07 29, 08:04)
ne tik 3 auginukus,bet ir pora žiedelių laukiu pražystant smile.gif

Fantastika bigsmile.gif butinai pasirodyk. Nes as jau norejau ji atgal Botorch siusti, kai pamaciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2011 07 28, 22:29)
Jolituxxx, dar tokios gražuolės neteko matyti bigsmile.gif  wub.gif  o jau spalvos žiedelių kokios pasakiškos wub.gif  bigsmile.gif  koks jos pavadinimas? g.gif  antroji irgi egzotiška gražuolė wub.gif  bigsmile.gif


Ačiū 4u.gif Katlėjos abi šios orchidėjos, tikslesnės rūšies pavadinimo nežinau reikės kai laiko bus identifikuoti blush2.gif doh.gif
Atsakyti
truputis egzotikos
user posted image
tilandsija paleacea ne tik gražiai žydės, bet ir kvepės.
Atsakyti