Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Gal kam bus naudinga, prie Kalnieciu (kur sankryza link pc SAVAS), tame kioskelyje orhideju yra nuo 5 lt smile.gif
Nezydincios miniukes, normalaus dydzio biggrin.gif dendrobium (viena tokia ir man isiule blush2.gif )
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 07 27, 21:28)
bet žydi kasmet ax.gif

g.gif tai ir vėl tik po metų pasirodysi?? blink.gif
seniai matyta bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo into*in: 27 liepos 2011 - 21:20
QUOTE(jediara @ 2011 07 27, 15:16)
Pražydo mano gražuolė

tikrai, kad gražuolė wub.gif wub.gif wub.gif
QUOTE(Nastanka @ 2011 07 27, 18:36)
Pas mane prazydo dar viena Restrepia

mmmmmmmmmmmmmmm wub.gif kažkas nepaprasto wub.gif
Atsakyti
sakykit, o zygui lauke patiktu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 07 27, 14:16)
Pražydo mano gražuolė, visai nenorinti draugauti su fotoaparatu doh.gif


gal ir nedraugiska,bet labai jau grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 07 27, 23:26)
sakykit, o zygui lauke patiktu?  g.gif


aišku, maniškis jau senai su visais kitais vasaroja balkone
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 07 28, 07:36)
aišku, maniškis jau senai su visais kitais vasaroja balkone


mano irgi balkone ir pastebėjau,kad naujas auginys ženkliai augt pradėjo,nors šiaip lapus saulė grybštelėjo,nesigauna taip uždengt-atidengt pagal orą...
Atsakyti
Bet manasis gautu tiesiogiai lietaus is dangaus. Ju lapai demeti pasidaro nuo vandens, gal ne nuo viso g.gif
Atsakyti
Hyperyje yra gražių orchių užvežta po 17lt, labai fainos geltonos karvutės su raudonais plėmais, dar gražios tokios į violetinumą šviesios šiltos, ir viena labai įdomi violetiniai dryžuota 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 07 28, 15:22)
Bet manasis gautu tiesiogiai lietaus is dangaus. Ju lapai demeti pasidaro nuo vandens, gal ne nuo viso  g.gif

jie iš viso jautrūs vandeniui,reik stengtis neužpilt ant auginių.Nežinau,ar mano išsilaikys gyvas.Kai pirkau,buvo gal 7 nauji auginiai,dabar tik pora beliko,puvo puvo ir nupuvo,atrodos ir retai lieju...ai ,tegu žinos,iš viso,reik mažiau žiūrėt,tada geriau augs smile.gif
Atsakyti
Kaip tas tavo dendrobiukas stagariukas gyvena? gal jau parode koki lapuka?
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 07 28, 17:19)
jie iš viso jautrūs vandeniui,reik stengtis neužpilt ant auginių.Nežinau,ar mano išsilaikys gyvas.Kai pirkau,buvo gal 7 nauji auginiai,dabar tik pora beliko,puvo puvo ir nupuvo,atrodos ir retai lieju...ai ,tegu žinos,iš viso,reik mažiau žiūrėt,tada geriau augs smile.gif

kaip gaila. mano tuo pat metu pirktas nupūdė bet tik vieną, o dabar augina tris žiedstiebius
Atsakyti