Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Nebuvau tik kelias dienas, o jūs jau ir naują temą turite smile.gif
Kiek grožių pridėjote wub.gif labai įstrigo lark mėlyna vandutė ir kunigundos geltonoji liežuvė, o ir kitų merginų labai šaunios gėlytės thumbup.gif
rrine ar ten foto tų katlėjų kurių matėt pirkti tik gėlėse? labai gražios wub.gif
emma kokios gražios dovanos ir kiek daug thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tviga: 28 birželio 2011 - 10:36
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 06 27, 16:00)
Šiandienos grožybė 4u.gif
o jau gėlės dydis bigsmile.gif


Gražuolė gigantė wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Mildusia :> @ 2011 06 27, 16:13)
Žiūriu, kad man sunkiai sekasi aplenkti šią forumo dalį apie orchidėjas, tad tikiuosi, kad priimsit į savo šaunų būrį smile.gif Noriu ir aš pasigirti savo pražydintom orchidėjom smile.gif



Gražuolės gėlytės wub.gif wub.gif wub.gif ir katytė pamaiva
Papildyta:
QUOTE(rrine @ 2011 06 27, 16:53)



wub.gif
Papildyta:
QUOTE(emma @ 2011 06 27, 21:53)
Rrine,koks grožis wub.gif
Įkeliu kelias saviškes,kurias gavau dovanų.


Gražuolės visos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=tviga,2011 06 28, 11:35]
Nebuvau tik kelias dienas, o jūs jau ir naują temą turite smile.gif
Kiek grožių pridėjote wub.gif labai įstrigo lark mėlyna vandutė ir kunigundos geltonoji liežuvė, o ir kitų merginų labai šaunios gėlytės thumbup.gif
rrine ar ten foto tų katlėjų kurių matėt pirkti tik gėlėse? labai gražios wub.gif




taip , tik tikrovėj daug ryškesnės ir tamsesnės.

Giedruze, ką jos patarė daryti? labai gaila...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 28 birželio 2011 - 11:51
QUOTE(giedruze @ 2011 06 28, 11:30)
buvau nuvezus i senukus konsultantem parodyti, tai sake erkes uzpuole verysad.gif

nepasitikėk aklai konsultantėm. Reta kuri išmano gerai. Geriau įdėk čia arba orchids.lt foto kas ten yra g.gif jei tikrai erkutė - išgyvenama.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 06 28, 13:06)
nepasitikėk aklai konsultantėm. Reta kuri išmano gerai. Geriau įdėk čia arba orchids.lt foto kas ten yra  g.gif jei tikrai erkutė - išgyvenama.

taip galvoji? g.gif aš apie išgyvenimą- mano patirtis su kaktusais kitokia , nenoriu nė prisimint doh.gif beje reikia vengt senukų ir maximų gėlių- ten tų parazitų daugiausia.
Atsakyti
Rodausi smile.gif :
user posted image

user posted image

o kvapas wub.gif toks aštrus,kad uždarytoj patalpoj galima ir nualpt rolleyes.gif
gal žinot tikslų pavadinimą?
Atsakyti
Kaip grazu wub.gif Ukmergej kazkur nuciupai?
Atsakyti
Aha,dar kelis grožius palikau smile.gif Kvepia visi namai,jau net baugu daros rolleyes.gif
Atsakyti
Net ir as tokios kvapnuoles noreciau.

Pas mus Pramones Maximoj nykuma.
Atsakyti
eliss, kokia faina orchidėja wub.gif ir aš tokią panašią turiu smile.gif
Atsakyti
ačiū už pagyras 4u.gif
eliss oi kokia gražuolė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 06 28, 13:06)
nepasitikėk aklai konsultantėm. Reta kuri išmano gerai. Geriau įdėk čia arba orchids.lt foto kas ten yra  g.gif jei tikrai erkutė - išgyvenama.

idejus buvau i prieziuros tema, ispurskiau actara, ziuresiiu, bet gelsta lapai krenta verysad.gif
Atsakyti