Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Merii @ 2011 07 19, 16:00)
kai pagalvoju, tokias kainas užsikelia, ar gali būdamas sveiko proto žmogus mokėti už raibuolę 69,90


bet kaip išperka.. ateini, pamatai kainą, pagalvoji - palauksiu, kol nukainuos.. o iki nukainavimo, jau žiūrėk, viskas išpirkta mastau.gif jei tokias kainas laiko, vadinas dar yra žmonių, kuriems tai egzotika, kurie moka tokius pinigus..
galvoju, apvalint man savo orchių skaičių ar ne laugh.gif nors, kol nuvažiuosiu, gali jau ir nebebūt..
Atsakyti
pavojinga - jei iki nukainavimo prastovi dar tai gerokai vandens nereikalingi gauna..
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 07 19, 16:39)
pavojinga - jei iki nukainavimo prastovi dar tai gerokai vandens nereikalingi gauna..


taigi neperki užmerktomis akimis biggrin.gif o jei ir pataikai ant puvėko, tai ne taip pinigų gaila smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 19 liepos 2011 - 15:48
QUOTE(tviga @ 2011 07 19, 15:09)
Šiandien buvau senukuose, nes gi prireikė šio bei to kambario remontui, tai aišku aš dar vieną nukainuotą vargšiuką priglaudžiau lyg man dar mažai  doh.gif  vienas krūmelis geros būklės, o kitas toks nabagėlis, lapukai susiraukšlėję, nežinau ar išgyvens, bet bandysiu gelbėti
user posted image

Ir dar keli naminukai

O šita pirmoji lengvai prižiūrima, ar iš lepiųjų?
Vakar Vilniaus senukuose žiūrėjau į tokią, bet brangi 69,-Lt dar jeigu lepi ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devde: 19 liepos 2011 - 15:58
QUOTE(devde @ 2011 07 19, 16:55)
O šita pirmoji lengvai prižiūrima, ar iš lepiųjų?
Vakar Vilniaus senukuose žiūrėjau į tokią, bet brangi 69,-Lt dar jeigu lepi ?

Net nežinau, vieniems ją lengvai sekasi auginti, kitiems nelabai pavyksta. Jei niekad neauginot tai pradžiai geriau pigesnę nusipirkti eksperimentavimui
Atsakyti
QUOTE(devde @ 2011 07 19, 16:55)
O šita pirmoji

lengvai prižiūrima, ar iš lepiųjų?


paphiopedilum arba liet. raibuolė smile.gif

manau, kad nėra lepių gėlių, tiesiog reikia tinkamų sąlygų ir žinių apie priežiūrą.. dar sako, margalapės sunkiau pražydinamos nei žalialapes.. tikiu, mano jau antri metai kaip nežydi
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 07 19, 17:00)
Net nežinau, vieniems ją lengvai sekasi auginti, kitiems nelabai pavyksta. Jei niekad neauginot tai pradžiai geriau pigesnę nusipirkti eksperimentavimui

Pigios kaip ir draugauja su manim lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mane antraip. Margalapė leidžia žiedelius, o žaliakapė stovi vietoj. Net ataugėlių neduoda.
Beje, galiu pasidalinti viena žalsva, va tokia.
http://www.paramount...2...ible)1 .jpg
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2011 07 19, 17:17)
Beje, galiu pasidalinti viena žalsva, va tokia.


gal galima aiškiau - ką reiškia pasidalinti? laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2011 07 19, 17:17)
Pas mane antraip. Margalapė leidžia žiedelius, o žaliakapė stovi vietoj. Net ataugėlių neduoda.
Beje, galiu pasidalinti viena žalsva, va tokia.
http://www.paramount...2...ible)1 .jpg

Norėčiau, bet turiu problemą, du mažyliai kurie toliau nuo namų nepaleidžia. Aš Vilniuje Pašilaičiuose.
Atsakyti
Tina šaunuolė, kad kodas veikia thumbup.gif , užsikodavau ir aš, tik neaišku, kiek tas kodas laikys g.gif , kol namie remontas tai net i parduotuvę gėlių neinu, bet poto kaip bus neaišku g.gif doh.gif
Atsakyti
man prieš paphiopedilum joks kodas neveikia, bet ir nesiseka su jomis, amžinai kas nors nutinka. O tokių įdomių auginu.
Atsakyti