Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Tina* @ 2011 07 18, 23:27)
Ir ne tik ju  doh.gif pagavau e-parduotuviu virusa  schmoll.gif
Papildyta:

čia baisu,patikėk manim,buvau labai užsikabliavus schmoll.gif kažkaip susiprotėjau,nors vis tiek daugumą dalykų perku e-parduotuvėse,vien dėl to,kad Ukmergėje menkas pasirinkimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 07 19, 12:53)
čia baisu,patikėk manim,buvau labai užsikabliavus schmoll.gif kažkaip susiprotėjau,nors vis tiek daugumą dalykų perku e-parduotuvėse,vien dėl to,kad Ukmergėje menkas pasirinkimas rolleyes.gif

o aš tuo perdegiau ir pakankamai greit, labai smagu - tik pervedi skaičiukus ir nematai grynų pinigų tai ir nesijaučia, kad už kažką moki. O tas pigiau + pigiau + pigiau = krūva pinigų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 19 liepos 2011 - 12:28
Merginos, ateikit "geltonai" paplepėt į Bendraminčių forumą pas gėliomanes 4u.gif
Atsakyti
čia reiktų eit pas shopomanes geltonai kalbėt biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien buvau senukuose, nes gi prireikė šio bei to kambario remontui, tai aišku aš dar vieną nukainuotą vargšiuką priglaudžiau lyg man dar mažai doh.gif vienas krūmelis geros būklės, o kitas toks nabagėlis, lapukai susiraukšlėję, nežinau ar išgyvens, bet bandysiu gelbėti
user posted image

Ir dar keli naminukai
Atsakyti
tviga bet tau su tom raibuolem tai sekasi biggrin.gif

raibuoles augini, o katlėjų bijai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 07 19, 15:09)
Šiandien buvau senukuose, nes gi prireikė šio bei to kambario remontui, tai aišku aš dar vieną nukainuotą vargšiuką priglaudžiau lyg man dar mažai  doh.gif  vienas krūmelis geros būklės, o kitas toks nabagėlis, lapukai susiraukšlėję, nežinau ar išgyvens, bet bandysiu gelbėti


kiek kainavo prieš ir po nukainavimo? g.gif nes pas mus senukuose mačiau, stovi prie nukainuotų porą žalių raibuolių, bet dar neužklijavo nuolaidos.. kaina ~70 lt, tai nežinau, ar verta grįžti, jei nuolaida nedidelė mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 07 19, 15:17)
tviga bet tau su tom raibuolem tai sekasi biggrin.gif

raibuoles augini, o katlėjų bijai biggrin.gif

Aha biggrin.gif visai net neplanavau gėlių pirkti, nes ne to važiavau (be to bandau koduotis tik nepavyksta), o pro šalį tik netyčia praėjau, žiūriu stovi vienas vazonėlis ir turbūt manęs laukia blush2.gif
Jau beveik pasiryžau ir katlėjoms, dabar tik neišsirenku nuo kurios pradėt, nes kol kas turiu tik vieną hibridinę laeliacattleya. Sakiau jei šita išgyvens tai pirksiu ir tikrų katlėjų.

QUOTE(zuzla @ 2011 07 19, 15:21)
kiek kainavo prieš ir po nukainavimo? g.gif nes pas mus senukuose mačiau, stovi prie nukainuotų porą žalių raibuolių, bet dar neužklijavo nuolaidos.. kaina ~70 lt, tai nežinau, ar verta grįžti, jei nuolaida nedidelė mastau.gif

Prieš kainavo 69,99 o su nuolaida 21,- čia Megos senukuose Kaune
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 07 19, 15:48)
Prieš kainavo 69,99 o su nuolaida 21,- čia Megos senukuose Kaune


aha, aišku.. ačiū smile.gif
Atsakyti
kai pagalvoju, tokias kainas užsikelia, ar gali būdamas sveiko proto žmogus mokėti už raibuolę 69,90, jau mums, pirštais nerodysim ligonių, prabanga, kaip už hibridinę. Ir aplamai, sudėtingas reikalas su jomis, lb šaknys jautrios, biski kas, tuoj supuva.
Atsakyti
Na man tai katlejas lengviausia auginti. Jos atomines, nereikalauja daug demesio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2011 07 19, 16:00)
kai pagalvoju, tokias kainas užsikelia, ar gali būdamas sveiko proto žmogus mokėti už raibuolę 69,90, jau mums, pirštais nerodysim ligonių, prabanga, kaip už hibridinę. Ir aplamai, sudėtingas reikalas su jomis, lb šaknys jautrios, biski kas, tuoj supuva.

Tikrai kad raibuolių kainos senukuose per didelės. Dabar pažiūrėjau kad jau penkias turiu iš senukų ir visas pirkau nukainuotas, kol kas nei viena nesupuvo, tai gal ir šią naują pavyks išsaugoti.
Atsakyti