Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

joooooo daili man ji nerealiai ir nebrangi. Ir daug tamsesnė už black jacką.
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 07 18, 16:36)
Apie šitą kalbi?  wub.gif  Spėjau parsivešti iki namų, užsuko draugytės, nebeturiu jau  doh.gif perpirko staigiai, sakė tu žinai kur rast  cool.gif


lotuliukas.gif geras, gal ir man jos reikia g.gif doh.gif

Truputis naujai prasiskleidusių žiedukų. Žydi daugiau bet kitos jau daug kartų matytos tai net nefotografavau, o dar mano fotoaparatas spalvų neskiria doh.gif žiuri visos kažkokios ne tokios gavosi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tviga: 18 liepos 2011 - 16:10
QUOTE(Lerikyte @ 2011 07 18, 15:37)
joooooo daili man ji nerealiai ir nebrangi. Ir daug tamsesnė už black jacką.

drinks_cheers.gif o spalva atrodo net bėgs kaip persisunkus, nu gražuolė tikrai, tik iš smulkesnių žiedų, nestambiažiedė mirksiukas.gif bet ir ne mini marko žiedų dydžio mirksiukas.gif
Atsakyti
O as uzsikodavau ir atrodo kodas veikia lotuliukas.gif grazu viskas, ka rodot, bet laikausi. Uztat kitur kodai nuluzo... doh.gif amzinas vargas piniginei doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2011 07 18, 09:08)
Pora kartų skaičiavau vieną kartą 68,kitą 72,tai net nežinau kiek tiksliai.

Oho, kokia gausa, saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 07 18, 18:31)
O as uzsikodavau ir atrodo kodas veikia  lotuliukas.gif grazu viskas, ka rodot, bet laikausi. Uztat kitur kodai nuluzo...  doh.gif amzinas vargas piniginei  doh.gif

vaikiškų rūbelių parduotuvėse?? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 07 18, 23:03)
vaikiškų rūbelių parduotuvėse??  g.gif  biggrin.gif

Ir ne tik ju doh.gif pagavau e-parduotuviu virusa schmoll.gif
Papildyta:
Merginos gal yra norinciu kiek kitokios egzotikos - kalistemono ir figmedzio? Durna galva eksperimentuoja, o paskui ner kur det po 10 vienodu isaugusiu egzemplioriu doh.gif blush2.gif Ziemoja patalpoj.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 07 19, 00:27)
Ir ne tik ju  doh.gif pagavau e-parduotuviu virusa  schmoll.gif
Papildyta:
Merginos gal yra norinciu kiek kitokios egzotikos - kalistemono ir figmedzio? Durna galva eksperimentuoja, o paskui ner kur det po 10 vienodu isaugusiu egzemplioriu  doh.gif  blush2.gif Ziemoja patalpoj.

Tina jeigu žadate siuntis kalistemono sėklas, tai galiu šiųmečių augaliukų perleisti ax.gif (jeigu augaliukus paaugusius, kas kita)
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 07 18, 15:39)
Truputis naujai prasiskleidusių žiedukų.

wub.gif gražu ir pas mane visos šitos yra, tik "Debora" "poilsiautojos" vaidmenyje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 07 18, 16:39)

grožiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(0-0_lina @ 2011 07 19, 08:07)
Tina jeigu žadate siuntis kalistemono sėklas, tai galiu šiųmečių augaliukų perleisti  ax.gif (jeigu augaliukus paaugusius, kas kita)

Noriu padovanoti jau uzaugintus kalistemonus ir figmedzius, o ne seklas.
Atsakyti
Jei kas norite geltonų karvyčių ir baltų su violetine spalva (čiut dar kraštukai pateplioti. l. gražios) - jų yra Vilniaus ermitaže smile.gif
Tik negaliu foto įkelti.
Papildyta:
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 06 30, 11:34)
niekaip vis neprisiruošiu parodyti 4u.gif
user posted image

user posted image



Pacituoju foto, kokių yra wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samanta: 19 liepos 2011 - 11:34